Astrolojik Danışmanlık

29 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Dünyaya bakış açınızı değiştirmeli ve bunu olumlu bir şekilde yapmalısınız. Olan her şeyin daha büyük bir kozmik planın parçası olduğuna inanmak için bir noktaya dikkat edin – bu, sözde olumsuz olayların bile sonuçta olumlu sonuçlara sahip olduğu anlamına gelir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün çevrenizdekilerin ne düşündüğünü öğrenin. Bunu nasıl yaptın? Onlara sor. Başkalarının sizden ne beklediğinin ne kadar farkında olursanız, teslim etme olasılığınız o kadar artar ve ilişkileriniz o kadar mutlu olur.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Size daha çok çalışmanız gerektiğini söylemeye çalışan herkes, hak ettikleri horlukla muamele görmelidir. Kimse senden daha fazla çaba göstermez ve eğer ortaklar ve meslektaşlar gerçekten bunu göremezlerse, gözlerinin düzeltilmesi gerekir.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kendinizi kolayca ifade edebilmelisiniz, ancak iktidar gezegeniniz Merkür geriye doğru ilerledikçe, kullandığınız gerçeklerin ve rakamların gerçek olduğundan emin olmalısınız. Bir şeyler yapma isteğine diren, çünkü öğreneceksin.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Karşılaştığınız bazı kişilerin tutumlarından memnun kalmayabilirsiniz, ancak göstermesine izin vermeyin. Her durumun tepesindeymiş gibi davranın ve umarım olumlu yaklaşımınızdan esinlenecek ve pozitif de olacaksınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda fikirlerden yoksun değilsiniz ve deha gezegeni olan Uranüs ile bu hafta sonu grafiğinizde güçlü, şüphesiz aşırı çirkin bir şey ortaya çıkaracaksınız. Başkalarını anlayamasa da bu kadar aşırı yapmayın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 48 saat boyunca öğrendikleriniz, aylar olmasa da haftalarca sizi şaşırtan bir şeyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Neler olduğunu öğrendikten sonra endişelerinizin tamamen yanlış olduğunu fark edeceksiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İletişim gezegeni olan Merkür, bu hafta sonu net düşünmenize ve söyleyecek önemli bir şeyiniz olduğunda konuşmanıza yardımcı olacaktır. Ama sadece uğruna sakinleşmeyin. Çok fazla konuşmanın beklenmedik ve olumsuz sonuçları olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Dürüst olmanız ve hiçbir şeyin yanlış olduğunu inkar ederken bile, hiçbir sebep olmadan kendinizi aptalca endişelendirdiğinizi kabul etmeniz gerekir. Yüzey görünümlerinin ötesine bakmak ve gerçekte neler olduğunu öğrenmek için keskin zihninizi kullanın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem evde hem de işte insanlara güvenmeyi zor buluyorsunuz, ancak durup düşünürseniz, bu kadar şüpheli olmanızın bir nedeni olmadığını anlayacaksınız. Çoğu insan senin gibi ve kesinlikle sana zarar vermek istemiyorlar.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ne istediğinizi biliyorsunuz ve bunu elde etmek için her türlü niyetiniz var, ancak başarıdan emin olmak için, amaçlarınızı ve eylemlerinizi dayandırdığınız gerçeklere% 100 güvenilebileceğinden emin olmalısınız. Değilse, devam etmeden önce daha fazla düşünün.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Kısa bir süre önce askıya alınması gereken planlar tekrar ileriye doğru hareket etmeye başlayabilir, ancak ödevinizi yaptığınızdan ve mümkünse sizi geride tutan tüm engelleri kaldırdığınızdan emin olmalısınız. Kısacası, hiçbir şeyi şansa bırakmayın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Tabeladaki Merkür bugün Uranüs ile bağlantı kuruyor, bu yüzden hem fikirler hem de kelimeler size hızlı bir şekilde gelecek. Ancak, öylesine hızlı ilerleyeceğiniz, başkalarının size ayak uydurmakta zorlandığı bir tehlike var. Ne yaptığınızı açıklamak için zaman ayırın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu