Astrolojik Danışmanlık

28 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Plüton’un doğum gününüz üzerindeki etkisi, dünyayla genel olarak etkileşim kurma şeklinizin önümüzdeki yıl boyunca büyük değişikliklerden geçeceği anlamına gelir. Yeni düşünme biçimlerine ve yeni davranış biçimlerine açık olun. Dünya asla durmaz ve sen de durmamalısın.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

İlkelerinize sadık kalın ve değer verdiğiniz görüş ve fikirlerin gerçekten değerli olduğuna asla şüphe etmeyin. Herkes elbette hayata bakış açınızı paylaşmaz, ancak birlikte dünyayı daha iyi bir yer haline getirebilmeniz için yeterli insan bunu yapar.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

İşyerinizde olup bitenler hakkında güçlü görüşleriniz olabilir, ancak bilge iseniz, iktidar pozisyonlarında insanları rahatsız edecek hiçbir şey söylemeyecek veya yapmayacaksınız. En azından şimdilik düşüncelerinizi kendinize saklayın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegenler, bir aşamada sizi hayal kırıklığına uğratabilecek insanlara çok bağımlı hale geldiğinizi gösterir. Kontrolü geri almanız ve geleceğiniz hakkında verilecek kararlar alındığında, bunları yapacak kişi siz olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Plüton’un karşıt tabelandaki etkisi, yararlılığını aşan bir ortaklığa son vermenizi kolaylaştıracaktır. Acımasız olun: molayı hızlı ve temiz hale getirin ve herkesin bu sefer kalıcı olacağını bildiğinden emin olun.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkı çalışma kapasiteniz son haftalarda birçok insanı etkiledi ve bu iyi. Dezavantajı, elbette, kucağınıza daha fazla görev almanızı daha olası hale getirmesidir. Çok fazla şey yapmayı reddedin. Önce kendi refahınızı koyun.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda içinde bulunduğunuz durum ne kadar zor olursa olsun, bir çıkış yolu vardır ve önümüzdeki 24 saat içinde aramak için çaba gösterirseniz, mutlaka bulacaksınız. Sert eylem istenebilir, ancak alternatifi nedir?

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Büyük önem taşıdığını düşündüğünüz bir şey aslında hiç bir anlam ifade etmiyor ve bu gerçek bugün sizi zorlayacak. Üzerinde çok fazla zaman harcadığınız için kızgın olabilirsiniz, ancak her şey gibi, bu bir öğrenme deneyimidir, bu yüzden öğrenin ve devam edin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Arzulu düşünme diye bir şey yoktur – kafanızdan geçen her düşüncenin daha geniş dünya üzerinde bir etkisi vardır – ve ne kadar arzu edeceğiniz bir şeye odaklanırsanız, onu alma olasılığınız o kadar artar. İstediğiniz kadar dileyin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafınızdaki dünyaya ilişkin anlayışınız öyle ki, bazı şeylerin neden gerçekleşmesi gerektiğini tam olarak bileceksiniz. Daha büyük şemada “adil” ve “haksız” diye bir faktör yoktur – gerçekten kendi gerçekliğimizi yaratırız. Bugün iyi bir şey yaratın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir tür inanç konusunda tutkulu olabilirsiniz, ancak diğer insanların bu tutkuyu paylaşmasını, hatta anlamasını bekleyemezsiniz. Tabelanızdaki Plüton sizi belirli bir yönde keşfetmeye yönlendiriyor, ancak oraya yalnız seyahat etmeniz gerekebilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Neden bu kadar çok şüphe var? Neden bu kadar çok belirsizlik var? Kendinizden emin olmanız gibi değil ama gerçek şu anda hem düşünceleriniz hem de duygularınız havada. Bu iyi. Bu sadece iç büyümenin gerçekleşmesi için geçmeniz gereken bir aşamadır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyayı değiştirmek istiyorsanız, diğer insanlarla yakın çalışmalısınız, bu da taviz vermek anlamına gelir. Aynı zamanda, bir şeye inanmanın onu doğru yapmadığını kabul etmek anlamına gelir. Durumunuzu açıkça tartışın, ancak başkalarını da dinleyin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu