Astrolojik Danışmanlık

1 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Doğası gereği duygusal olabilirsiniz, ancak önümüzdeki yıl, olaylara duygu açısından bakma ve mantık ve sağduyuya daha fazla yaslanma eğiliminizi kontrol etmelisiniz. Duygular elbette önemlidir, ancak nadiren gerçeklerden daha fazladır.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir şeyden vazgeçmek gibi bir niyetiniz yok, çünkü gidiş zor. Bilirsiniz, eğer ona devam ederseniz bir yol bulacaksınız. İş arkadaşları asla ölmeyecek tavrınızdan etkilenecekler ve hatta size yardımcı olabilirler.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyada çok fazla değişiklik var ve hepsi iyi değil, ama bunun sizi endişelendirmesi için bir neden yok. Bugün kendi işlerinize, özellikle de aile ve arkadaşlarınızla bağlantılı olanlara odaklanın ve daha geniş dünyanın kendine bakmasına izin verin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde kendi çıkarlarınızı ilk sıraya koymazsanız, sizden daha bencil olan birisini kaybedebilirsiniz. Siz de bencil olmak zorunda değilsiniz, ancak kendi ihtiyaç ve arzularınızın eşit değerde olduğunu kabul etmek zorundasınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Sosyal grubunuzda yeni olan biri bu hafta kalbinizi yarıştıracak, ancak onlar için acil hislerinizin sizi daha sonra pişman olabileceğiniz şeyleri söylemeye veya yapmaya teşvik etmesine izin vermemelisiniz. Şimdilik harika oynayın ve sorunların kendi hızlarında gelişmesine izin verin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Yıllardır takıldığınız bir rüya ya da vizyonun bir gerçeklik haline gelme olasılığı düşüktür. Gitmesine izin verme zamanı. Kafanızda bir yer yarattıktan sonra, yeni rüyalar ve vizyonlar yakında boşluğu dolduracak.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İlişkiler daha önce hiç olmadığı gibi teste tabi tutuluyor ve bu aşamadan zarar görmeden geçmek istiyorsanız, evde, işte ve insanlarla etkileşim kurmak için daha yapıcı yollar bulmanız gerekecek. Başlangıç ​​olarak, imkansızı onlardan beklememeye çalışın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde yapmanız gerekenlere enerji ve coşku ile yaklaşırsanız, sadece iyi bir iş çıkarmayacak, aynı zamanda tadını çıkarabilirsiniz. Görevin kendisi sadece bir olaydır – ona anlam veren insan, sizsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sanatsal veya yaratıcı bir arayış konusunda ciddiye alın. Bir süredir bunu bir hobiden daha fazlası olarak görmüyorsunuz, ancak gezegenler bundan çok daha fazlası olabileceğini gösteriyor. Heyecan verici yeni bir kariyerin temelini bile oluşturabilir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Neden belirli bir eylemi izlediğinizi açıklamak zorunda değilsiniz, bunun için daha az mazeret yapın, bu yüzden başkaları neden kendi işlerine bakmalarını söylediklerini bilmek istiyorsa. Sonunda “alabilirler” ama umursamazsınız ve haklısın.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok yakında hayatınıza, heyecan duygusunuzu canlandıran ve hayatı tekrar bir çocuk gibi hissettiren, ama iyi bir şekilde gelecektir. Hayat büyük bir maceradır, hep olmuştur ve her zaman böyle olacaktır – sadece bu gerçeği zaman zaman hatırlamanız gerekir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yılbaşında evde ve işte yaptığınız değişiklikler önümüzdeki birkaç hafta içinde etkili olmaya başlayacak ve bazı olağandışı şeyler olacak. Ne olursa olsun, kendinizi ait olduğunuz olayların merkezinde bulacaksınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Son haftalarda istediğiniz kadar şey yaşamamış olabilirsiniz, ama önemli değil, çünkü değerinizi kanıtlamak için daha fazla şans olacak. Hayat döngüler halinde hareket eder ve ilk kez kaçırırsanız bir dahaki sefere her zaman olacaktır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu