Aslan BurcuBalık BurcuBoğa BurcuTerazi Burcu
Trend

‘Aşk Hayatı in, İş Hayatı out’ olan Burçlar

Bazı Burçlar aşkta doğuştan şanslı olurken iş dünyalarına bunu yansıtamazlar. Bu onların doğalarından kaynaklanır. Birazdan bahsedeceklerimizin ortak noktaları sosyal ve keyiflerine düşkün yapıda olmalarıdır. Hırsla dolu olmayan konforlarına daha fazla önem vermen bu burçlar, aşk işlerinde dikkat çekici ve hoş görünümleriyle herkesi etkileyebilirler.

Keyfine Düşkün Aslan Burçları

 
 

Bu dünyaya gelme amaçları gününü gün etmek olan Aslanlar, kendilerinin hoşuna gidecek her şeyi yapmak isterler. Aşk, flörtleşme, ilişki kurmak onlar için vazgeçilmezdir. Gösterişli tarzlarıyla her zaman bir adım öne çıkarlar. Kendine güvenen birilerini arayanlar mutlaka Aslan Burcu biriyle beraber olmadırlar. Bunun yanı sıra kendilerini aşka adayan Aslanlar işi gücü savsaklayabilirler.  Tembellik etmeyi seven Aslanlar sürekli iş değiştirir, yatışa geçerler. Bu da kariyer basamaklarını bir bir çıkmalarını engeller.

Amacı Olmayan Balık Burçları

 

Aşk için ölebilecek olan Balık Burçlarının kalpleri boş ise yaşam onlar için çekilmez olur. Yaşam kaynağını aşktan alan Balıkların sürekli hayatlarında biri olması gerekir. Tabi ki partnerinin kendi gibi romantik olması da şarttır. Ancak konu işe güce geldi mi görmemezlikten gelirler. Parayı fazla umursamadıkları için amaçsız yaşarlar. Makam mevki sahibi olmak için hayatta uğraşmaz. Sadece karnını doyuracak kadar kazanıp ruhuna kalbine odaklanır.

Flört Delisi Terazi Burçları

 

Aşkta şanslı burçlardan olan Terazilerin etrafında sürekli birileri vardır. Yalnız kalmaktan nefret ettikleri için flörtleşmek onlar için sıradandır. Hoş ve bakımlı olan Teraziler hemen dikkatleri üzerine toplar. İlgi manyağı ve şımarık olan Teraziler aynı şekilde partnerini de ilgiye boğar. Gel gelelim konu işe gelince dünya yansa umurlarında olmaz. Tüm çabasını daha güzel olmaya harcayan Terazilerin iş kurayım para kazanayım gibi dertleri yoktur. Hele ki eşleri çalışıyorsa maddi durumları iyiyse hayatta çalışmazlar. 🙂

Ağır Kanlı Boğa Burçları

 

Yukarda saydığımız burçlardan farklı olarak Boğa Burçlarının para kazanmaya yetenekleri vardır fakat zora gelemezler.  Aman yorulayım çok fazla çaba sarfedeyim gibi kelimeleri Boğa Burçlarından duyamazsınız. Hele ki sevmediği işte çalışıyorlarsa dünya onlara zulüm gibi gelir. Yapacakları işleri 2 ayda ancak bitirirler veya direkt istifayı basarlar. Eğer şanslılarsa  kolay para kazanmanın yollarını bulurlar. Mesele aşk hayatına gelince uyumlu bir eş olurlar. Partnerini etkilemekte zorlanmayan Boğa Burçları onların hemen hemen her isteklerini gerçekleştirir. 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu