Burçlar

20 Haziran – 26 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 20 Haziran – 26 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta ev ve aile bölgenizde güneş parlarken, normalden daha içe dönüksünüz. Sessiz anlarınızı aile bağlarını güçlendirerek veya yaşam alanınızı tazeleyerek geçirin. Bu kadar rahatlatıcı, besleyici enerjiyle çevrili olmaya alışkın olmayabilirsiniz, ancak buna alışabilirsiniz. Flörtünüzü başlatmak için haftanın sonlarında Venüs-İkizler eşleşmesini kullanın. Sözlerin doğrudan ve açıklayıcı ama amacını anlatmak için seksi vücut dilini de kullanabilirsin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta güneş hızlı düşünen iletişim merkeziniz aracılığıyla dans ederken oldukça şaşırtıcı fikirler bulabileceksiniz, Boğa . İddialı, kendine güvenen ve inisiyatif almaya hazırsınız, bu da sizi işte ve arkadaş grubunuz arasında popüler kılıyor. Romantizm haftanın sonlarında mümkündür, ancak güç mücadelelerine girmek ruh halini öldürebilir. Haklı olmak mı daha önemli yoksa sadece biraz eğlenmek mi ?! Senin karar vermene izin vereceğiz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta iyi ve sağlam bir yatırım arıyorsanız, İkizler – kendinize yatırım yapın! Güneş, sıcak ışınları kendine değer veren evinize yansıtır ve sizi dünyaya gerçekte neyden yapılmış olduğunuzu göstermeye davet eder. Ve güveninizi daha da artırmak için, çarpıcı Venüs Çarşamba günü flört, akıllı burcunuzda kendini evinde hissettirirken, popülerliğiniz her sosyal etkileşimde artar. İnsanlar artık doğal olarak sizin gibiler, bu nedenle yolunuza çıkan ağ fırsatlarından tam olarak yararlanın. Şişedeki sihir gibi manipülatif olmadan insanları ikna etmenin bir yolu var.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcunda bu hafta parlayan kozmik güneş ışınlarının ışıltılı sıcaklığını hissedebiliyor musun? Geçen ayın belirsizliği gitti ve onun yerine şefkatli, yaratıcı bir enerji var, bu da sizi beslenmeye ve bakıma muhtaç hale getiriyor. Duygusal ay ile bağlantınız haftanın başlarında belli oluyor, bu yüzden duygularınızı geri çekmeyin. Luna’nın genişleyen Jüpiter ile olan pozitif ilişkisi, size kabuğunuzdan çıkma ve benzer düşünen empatilerle temas kurma cesareti verir. Haftanın sonlarında ruhsal uygulamalardan güç kazanırsınız. Bu, bir Tarot okuması almanın veya ruh hayvanınızı keşfetmenin / onunla bağlantı kurmanın zamanıdır.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aslan , sıcak, ışıltılı kişiliğinizle, güneşin kozmik rehberiniz olması şaşırtıcı değil ve bu haftanın başlarında bilinçaltınızın evini aydınlattığında, kendinizle ve etrafınızdaki enerjiyle daha yüksek bir seviyede bağlantı kurabilirsiniz. manevi düzlem. Üçüncü gözünüz sonuna kadar açık, evrenin size aktarmayı seçtiği her türlü bilgiyi almaya hazır. Arkadaşlıklarınız haftanın ilerleyen saatlerinde Venüs-İkizler eşleşmesinden güzel bir destek alıyor, bu yüzden şimdi hafta sonu planları yapmaya başlayın. Sosyal koordinatör olmanız gerekebilir, ama sorun değil; Kontrol etmek için can attığınız tüm sıcak noktaların bir listesi zaten var.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sosyal oyununuz bu hafta tam yerinde Başak . Arkadaş grubunuzu genişletmek için inisiyatif alarak ve işte güç hamleleri yaparak, kendinizi çok başarılı bir konuma getiriyorsunuz. Yine de, başkalarının ne yaptığını kontrol edemeyeceğinizi unutmayın, bu nedenle eylemlerinizin başarmak istediğiniz hedefe yönelik olduğundan emin olun ve diğer herkes için endişelenmemeye çalışın (diğer bir deyişle mikro yönetim). Ayrıca, hafta sonu romantik bir randevu için ne kadar çok uğraşırsanız, o kadar çok ters gider. Bir şeyin olması için endişeli olman anlaşılabilir, ama soğukkanlı davranmak onu halletmenin çok daha iyi bir yolu. Umutsuzluk sana iyi gelmiyor.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sıkı çalışmanız ve çabalarınız bu haftanın başında ödüllendiriliyor, Terazi . Birinin son zamanlarda neye bu kadar çok zaman ayırdığınızı nihayet anlamasını sabırla bekliyorsanız, biraz köpürmeye hazır olun ve onların size ve inanılmaz başarınıza kadeh kaldırmasına izin verin. Partinin hafta sonuna kadar devam etmesi muhtemel, ancak daha samimi bir şekilde. Sıradan bir bire bir buluşma romantik bir hal aldığında, bu yeni yönü benimsemekten ve işlerin nereye gidebileceğini görmekten çok mutlu olursunuz. Şimdiki aşka karşı yumuşak, açık fikirli yaklaşımınız sizi hayatınızın macerasına yönlendirebilir. Hafif topla, muhtemelen gittiğin yerde çok fazla giysiye ihtiyacın olmayacak!

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep , son zamanlarda beladan uzak duruyorsanız ve biraz fazla güvenli oynuyorsanız, bazı riskler almanız ve bu hafta yaramaz kurnazlıklarınızın nereye gittiğini görmeniz için para ödüyor. Ufkunuzu her yöne genişletmek, yanınızda cesur bir sevgili veya en iyi arkadaşınızla mümkündür, sizi olabileceğinizi bildiğiniz baş belası olmaya teşvik eder. Haftanın ilerleyen saatlerinde komplikasyonlar ortaya çıkar ve planlarınızı tehdit ederse, onlara kimin patron olduğunu gösterin. Sizinle başarmak istediğiniz şeyler arasında biri veya herhangi bir şey durursa, tek kişilik bir yıkım ekibi gibisiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son zamanlarda olduğunuz kişiden o kadar da memnun değilseniz, Yay , değiştirmek için bu haftanın güçlü enerjisini kullanın. Tamamen kendi kendini dönüştürme moduna girmek kolay olacak mı? Hayır, ama bu ne zaman hayattan gereksinimlerinizden biri olduğu için? Önünüzdeki yola baktığınızda ve önünüzde engeller varken, onları vazgeçmek için bir bahane değil, bir meydan okuma olarak görüyorsunuz. Engelleri kaldırmak için ne gerekiyorsa yapmak, dürüst olmak gerekirse, artık sizin için sadece bir formalite. Ve hafta sonu boyunca dört gözle bekleyeceğiniz özel bir şeye sahip olmanızın zararı olmaz. Bazı romantik olasılıkları düşündüğünüzde, kelimenin tam anlamıyla hiçbir şey sizi onları gerçekleştirmekten alıkoyamaz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak , bağımsız, başarı odaklı biri olarak, hedeflerinize kendi başınıza ulaşabileceğinizden kimsenin şüphesi yok, ancak bu hafta işte biraz takviye almanın kesinlikle iyi olacağını düşünüyorsunuz. Her şeyi kendi başınıza yapamayacağınızdan değil (çünkü kesinlikle yapabilirsiniz), ancak bu haftanın işbirlikçi enerjisi size arada bir uzanıp yardım istemenin sorun olmadığını hatırlatıyor. Sahip olmadığınız beceriler ve araçlar sunan insanlarla eşleşmek, güveninizi artıran değerli bir denge sağlar ve çünkü sağlıklı, dinamik ve uzun süreli ortaklıklar oluşturmak şu anda odak noktasıdır. Sadık, dürüst ve aynı derecede önemli hedeflere ve son teslim tarihlerine ulaşmaya kendini adamış takım arkadaşları seçtiğinizden emin olun.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Eşsiz yeteneklerinle son derece gurur duyuyorsun, Kova ? Bu hafta sahip olduklarınızı göstermek istediğiniz için kimse sizi suçlayamaz, özellikle de iş başkalarının sadece yapabilmelerini istediği şeyleri yapmak söz konusu olduğunda. Şimdi yüksekleri hedefliyorsunuz ve ayrıntılara olan dikkatiniz o kadar kesin ki, dürüst olmak gerekirse, başkaları için biraz can sıkıcı olabilir. Arkadaşlarınız “kimin umurunda?” Diye sorduğunda Arabanızda bazı fast-food ambalajları varsa veya telefonunuzun her yerinde parmak izleri varsa, cevabınız kocaman bir “Yaparım”! Neyse ki küçük tiklerin ve kendine has özelliklerin seni seven insanlar için çok sevimli, ama onu zorlama.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta tamamen iyi vakit geçirmekle ilgili (veya olmalı) . Kendine zaman ayırdığın için suçluluk bilincini bir kez yerine getirebildiğin zaman, alabileceğin eğlencenin miktarı inanılmaz derecede saçma! Çocuklarınızla gülmek, arkadaşlarınızla oyun oynamak ve özel biriyle vakit geçirmek en sevdiğiniz üç aktivitedir, ancak sizi bir şekilde eğlendiren hemen hemen her şeyi yapmaktan gerçekten mutlusunuzdur. Ve şunu anlayın: Genellikle hayatta destekleyici bir oyuncu olmaktan memnun olsanız da, bu hafta gösterinin yıldızlarından biri olmak için gönüllü olabilirsiniz, bu kesinlikle harika olurdu. Tbh, adını ışıklarda görmek aynı anda hem utanç verici hem de heyecan verici!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu