Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 13 Haziran – 19 Haziran 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bir nedenden dolayı ateş burcusun, Koç . Konuşkan Merkür iletişim bölgenizdeyken işler ısınırken, ılık bir sohbeti kolayca sıcak bir flört festivaline dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda Yay burcundaki dolunay, macera ve zihin genişlemesinin ipuçlarını verir. Beyniniz evet diye bağırırken kalbinizin hayır demesine izin vermeyin.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür para evinizde rahatça otururken, herkese zor kazanılan paralarını nasıl yatırım yapacakları konusunda ders veriyor olacaksınız, Boğa , ancak kaçınılmaz olarak büyük tavsiyeleriniz olsa da, herkes istenmeyen finansal rehberlik istemez. Bu hafta çok fazla hayal kırıklığı ile başa çıkabilirsiniz. Bu yüzden yakın ilişkilere çok fazla beklenti koymamaya çalışın. Ne yazık ki, insanlar onlara en çok güvendiğinizde sizi hayal kırıklığına uğratma eğilimindedir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta başında adınız sosyal medya sayfalarında ve parti davetlerinde göründüğünde, İkizler, buna bayılıyorsunuz. Sözlerinize tamamen hakimsiniz ve kendinizi abartmak veya bu kısır söylentileri ezmek için kolay bir zamanınız var. Sosyalleşme bölgenize gelen ve sizi ortaya çıkmaya teşvik eden sıcak Yay dolunayı ile karışıma biraz macera atılır. Eğlenceniz hafta sonu bitebilir ama sorun değil; sonsuza kadar sürmeyeceğini biliyordun.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın başlarında en derindeki düşüncelerinizi keşfetme şansınız olur . Sessiz zamanınızı, zihninizde gerçekten neler olup bittiğini keşfetmek için kullanın. Haftanın ilerleyen saatlerinde, özellikle size yakın birinin sizi bir şekilde hayal kırıklığına uğratması nedeniyle başa çıkmanız gereken bir miktar gerginlik var. Bir arkadaşlık sona erdiğinde, bir sevgilinin seni terk etmesi kadar yıkıcı olur. Kalbin kırılsa bile güçlü kal.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bırak iyi günler geçsin Aslan! Geleceğe yönelik pembe bakışınız hakkında konuşmayı ve bu hafta yakın arkadaşlarınızla “bir gün” yapacağınız her şey hakkında planlar yapmayı seviyorsunuz. Yine de, para yatırmadan veya bir sözleşme imzalamadan önce hepinizin aynı sayfada olduğundan emin olun. Romantizm bu hafta geç olmasını umduğunuz gibi değil ama pes etmek gerçekten bir seçenek değil. Sıkıcı bir durumu eğlenceli bir duruma dönüştürmek için çekiciliğinizi kullanın.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

O ciddi onuncu ev hırsı titreşimlerini alıyorsun, Başak , seni über yıldızlığa ve ötesine itebilir! Toplantıları yönetme, sunum yapma ve yeni müşterilerle konuşma konusundaki istekliliğiniz, sizi kariyerinizi kazançlı ve çok daha güçlü bir düzeye taşımanıza yardımcı olabilecek birinin radarına sokar. Kişisel bir not olarak, biraz hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz, ancak herhangi bir şansla, iş başındaki başarınızdan sizi çok fazla rahatsız etmesine izin verecek kadar yüksek uçmaya devam edeceksiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Gerçeğinizi söylemeye başladığınızda önünüzde oldukça şaşırtıcı maceralar var, Terazi . Merkür yüksek zekalı evinizdeyken, ufkunuzu genişletmenize yardımcı olabilecek insanlarla derin, felsefi sohbetler yapmaktan çok şey elde edersiniz. Konfor alanınızdan çıkın ve kimsenin sizden beklemediği bir şey yapın! Haftanın sonlarında aşk hayatınıza getirilen kısıtlamalar sizi almaya başlar. Olmak istemediğin bir yerde mahsur kalmak hiç eğlenceli değil, ama alternatif ne?

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Geçmiş bir travmayı açmaya, onunla başa çıkmaya ve sonra tamamen gitmesine izin vermeye istekliyseniz, bu hafta tam bir dönüşüm mümkündür. Sekizinci rejenerasyon eviniz şimdi konuşkan Merkür tarafından aydınlanıyor ve pratikte kendinize iyileşme şansı vermeniz için size yalvarıyor. Bir ebeveyn veya otorite figürü ile konuşmanız hararetli olabilir, Akrep , ancak soğukkanlılığınızı korumaya çalışın. Tüm bu ağır şeylerle uğraştıktan sonra biraz eğlenmeyi hak ediyorsunuz, ancak stresli olduğunuzda sağlıksız alışkanlıkların ortaya çıkma eğiliminde olduğunu unutmayın.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Dolunayın duygusal spot ışığında parlama sırası sizde, Yay. Kendinizi ifade edebilir ve dünyanın önünde özgün benliğiniz olabilir ve hayranlar toplarken izleyebilirsiniz! Bu hafta sahip olduğunuz tüm maceralar, çocukluğunuzdan beri biriktirdiğiniz harika anılar koleksiyonuna mükemmel eklemelerdir. Küçük bir romantik aksiliğin hafta sonu boyunca seni çok fazla üzmesine izin verme. Tek bir olumsuz ayrıntıya odaklanamayacak kadar çok başka iyi şeyleriniz var

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sonunda çalışmayı bırakma, hava alma ve biraz eğlenme şansınız olduğunda, sıkıcı konuşmalar (ne kadar doğru olursa olsunlar) ile moralinizi bozmamaya çalışın, Oğlak . Merkür sağlık bölgenizdeyken biraz vaaz verme eğilimindesiniz, ancak bir partideki insanlar alkolün onlar için ne kadar kötü olduğunu gerçekten duymak istemiyorlar! Bunun yerine, macera dolu dolunayın gücünü kullanın ve biraz gevşeyin.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu haftanın sosyal havası sizin için yapıldı. Merkür zevk bölgenizdeyken, sözleriniz baştan çıkarma araçlarıdır. Şiir becerilerinizle yeni biriyle flört ederken veya mevcut bir aşkı etkilerken eğlenin. Ve bir araya gelmek ve en son viral dansı öğrenmek veya sıcak yeni bir yemek noktasında yemek yemek gibi arkadaşlar ve trendlerin dolunay eğlencesinin bir parçası olduğunu unutmayın. En son teknolojide olduğunuzda her zaman en mutlusunuz, Kova , ve birlikte gülmeyi sevdiğiniz insanları keşfetmeye ve denemeye başlamak her şeyi daha iyi hale getirir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Herkes eğlenirken, Merkür’ün eviniz ve aile bölgeniz üzerinden yaptığı yolculuk sırasında sizin aklınızda daha ciddi şeyler var. Partiye katılabilmek için mümkün olan en kısa sürede “ciddi konuşmayı” aradan çıkarın (hala ruh halindeyseniz). Birisi haftanın sonlarında romantik balonunuzu patlatabilir, ancak büyük olasılıkla tam bir sürpriz olmayacaktır. Bunun olmasını bekliyordunuz çünkü deneyimlerinize göre tüm güzel şeyler bir sona erer. Yine de geleceğini bilmek onu daha kolay hale getirmiyor, Balık .
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu