Burçlar

27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 27 Haziran – 3 Temmuz 2022 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Genelde erteleyen biri değilsin Koç , ama bu hafta hakkında bir profesyonel gibi işleri ertelemene neden olan bir şey var! Öncelik listenizdeki bazı şeyler diğerlerinden daha zevkli olduğundan, daha az stresli şeyleri yeniden düzenlemek tamamen kabul edilebilir. Her şeyi hafta sonuna bırakmak tavsiye edilmez, ancak Cumartesi günü ani bir enerji patlaması, bir veya iki günde diğer insanların tüm hafta yapabileceğinden daha fazlasını yapmanıza yardımcı olabilir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Siz çok “yavaş ve istikrarlı bir şekilde yarışı kazanır” insanısınız, ancak bu hafta çok halsizseniz, eğlenceyi tamamen kaçıracaksınız. Kendinizi hızlandırmak ve tamamen hareketsiz oturmak arasında bir fark var. Bunu biliyorsun, değil mi, Boğa ?! Neyse ki Salı günkü yeni ay enerjisi sizi evde dürüstçe çok uzun zamandır ertelediğiniz bazı şeyleri yapmaya motive etmelidir. Bu hafta sonu, yaşam alanınızı güzelleştirmek için antika mobilyalar ve eski aksesuarlar seçmek için bazı ikinci el mağazalarına gitmek için harika bir zaman.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Canlı zihniniz bu hafta tamamlamanız gereken şeylerle dolu, ancak her seferinde yalnızca bir şeye odaklanmakta zorlanıyorsunuz. Önümüzdeki ay gerçekten yapmak istediğiniz şeyler için bazı niyetler belirlemek ve düşünmek için Salı günü yeni ay sırasında biraz sessiz zaman ayırmaya çalışın. İkizler , tezahür eden enerji şimdi güçlü ve pozitif düşüncenin gücüyle kendiniz için yaratabileceklerinize şaşıracaksınız. Sırf kendi belirlediğiniz bir son teslim tarihine uymadığınız için hafta sonu planlarınızı iptal etmeyin. Hala biraz eğlenebilmek için programınızı hareket ettirin.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç burcu, bu haftanın başlarında besleyici işaret enerjinizde o yeni ayı titretiyorsunuz. İlk önceliğiniz kendinize iyi bakmak olmalı! Bununla birlikte, onlara bakmanın ve kendilerini rahat hissetmelerini sağlamanın yaratıcı yeni yollarını düşünmeye çalışırken aklınız sevdiklerinizde olacak. Bu hafta aynı zamanda çok yoğun bir duygusallık getiriyor, bu nedenle ister özel bir günün yıldönümünü kutluyor olun, ister sadece özlediğiniz birini düşünün, düşünceleriniz geçmiş günlerin nostaljisine odaklanma eğilimindedir. Mutlu anıları yeniden yaşamak ve üzücü zamanları hatırlamak, sizi bir bebek gibi ağlatır.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Lisedeki en iyi sıfatlarınızda “öfkeli” olarak oylandıysanız, bu hafta bu unvana çok layık olabilirsiniz, Aslan! İşinizi yapmanıza engel olan her şey (veya her kimse) sizi yalnız bırakmadığında, dürüst olmak gerekirse, yerde yuvarlanmak, tekmelemek ve hayal kırıklığı içinde çığlık atmak gibi hissedersiniz. Ama neyse ki bunun için fazla olgunsun, değil mi?! Kendinizi tüm stresten biraz olsun uzaklaştırmak için Salı gününün besleyici yeni ayının gücünü kullanın. Kendinize modaya uygun yeni bir kıyafet veya bazı pahalı aksesuarlar almak her zaman daha iyi hissetmenizi sağlar (ve hafta sonu kalabalıkta öne çıkmanızı sağlar).

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haftanın başlarında, genellikle sizi geride tutan kurallar tarafından çok daha az kısıtlanmış hissediyorsunuz, Başak , bu da sizi garip bir şekilde çelişkili bırakıyor. Evren sana yaramaz olman için en ufak bir bahane verdiğinde (yani sorumluluklarını bırak), bundan faydalanmana bile izin vermemen ne kadar üzücü?! İyi haber şu ki, teslim tarihlerine bağlı kalmak ve projeleri bitirmek için mücadele ederken hafta boyunca biraz gevşemeye çalışın, böylece iyi davranıştaki kozmik geçişiniz tamamen boşa gitmesin.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta başında başarmanız gereken ama herhangi bir nedenle yapamadığınız her şeyi düşündüğünüzde biraz hayal kırıklığı hissetseniz de, Terazi , kafanızın içinde size bırakmanızı söyleyen o küçük ses var. Sonunda her şey yoluna girecek, değil mi? Daha az uyumlu işaretler için stresli bir zaman olabilir, ancak şimdilik, burada en iyi hayatınızı yaşamaya çalışıyorsunuz. Hafta sonunun ciddi üçlüsü size halletmeyi unutmuş olabileceğiniz bir şeyi hatırlatıyor, ama neyse ki onu halletmek için hala çok zamanınız var. Bakın, işler her zaman sonunda bir araya geliyor gibi görünüyor!

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yardımcı yöneticiniz Mars, haftanın başlarında hırslı Satürn ile biraz sıkı çalışmaya başlasa da, hala ilerleyemiyorsunuz. Seni karanlık tarafa çekmeye çalıştığı için asi Kova’yı suçla, Akrep ! Ne yapman gerektiğini biliyorsun ama omzundaki o küçük şeytan senin yerine seni biraz eğlenmeye ikna etmeye çalışıyor. Neyse ki, bu küçük ayartmaların sizi uzun süre etkilemesine izin vermeyeceksiniz. Doğal kararlılığınız eninde sonunda devralacak ve sizi doğru yola yönlendirecektir. Doğru yola geri döndüğünüz sürece biraz sapma yapmanın yanlış bir tarafı yok!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sorumluluklarınızı yerine getirmekten daha çok yapmayı tercih edeceğiniz milyonlarca şey var ve daha başlangıçta asi kışkırtıcı Kova sizi yoldan çıkarmaya çalışıyor. Bununla birlikte, Salı günü yeni ay sizi ileriye dönük bir ruh haline sokar ve özellikle hayatlarını bir şekilde daha iyi hale getirebilirseniz, başkaları için bir şeyler yapmaktan gerçekten rahatsız olmadığınızı fark etmenizi sağlar. Sezginiz sizi yaşam deneyimlerinizden gerçekten faydalanabilecek durumlara yönlendirir, Yay . Doğru zamanda doğru yerde olmak, hiçbir zaman hafta sonları kadar evrenin karmik bir hediyesi gibi hissettirmedi.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tam olarak üzerine parmağınızı koyamazsınız, ancak bir şey sizi bu hafta yapmanız gerektiğini bildiğiniz her şeyi yapmaktan alıkoyuyor, Oğlak . İsterseniz, Kova’nın havadar, uyumsuz enerjisini suçlayabilirsiniz, ancak zorlama geldiğinde, sonunda kendinizi suçlayacağınızı bilirsiniz. Yapacak bir işiniz olduğunda, onu yapmamak için -kozmik müdahale de dahil olmak üzere- hiçbir mazereti kabul etmezsiniz. Bir tavsiye: Hafta sonu boyunca partiye katılabilmeniz için fazladan saatleri olabildiğince erken bir haftaya koyun. Orada olmayan tek kişi olmaktan ve ertesi günün ne kadar muhteşem olduğunu duymaktan daha kötü bir şey yoktur.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Cesur hamlelerinizin ve yenilikçi stratejilerinizin sonuçlarıyla yüzleşmeye hazırsınız. Bu senin en büyük kabusun gibi. Ayrıca, Salı günkü yeni Yengeç ayı, birinin son sinirine ne zaman bastığınızı anlamanız için size yeterince sezgisel güç vermeli ve asi maskaralıklarınızla onları kenara atmadan önce durmanız için yeterli zaman sağlamalıdır.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ertelemek için gerçekten başka bir bahaneye ihtiyacınız yok, ancak evren size bu hafta yine de bir (veya daha fazla) veriyor. Şanslısınız ki, yeni aydaki gelişmiş psişik güçlerinizi, Salı günü Yengeç burcundaki benzer duygusal su burcunda, kendinizi yaratıcı bir zihin çerçevesine sokmak için kullanabilirsiniz; bu da, bazılarınıza sanatsal çözümler bulmanızda size yardımcı olacaktır. en büyük sorunlar. İşleri geç teslim edebilirsin, ama en azından onları sonunda tamamlayabilirsin. Hafta sonunun sorumlu üçlüsü, sizi son dakika ev işleri kasırgasına çeker, ancak yardım istemek, kaos geçene kadar zamanın daha hızlı geçmesini sağlar. Katılmak isteyen bu kadar çok insan varken şehidi oynamak için hiçbir sebep yok, Balık .
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu