Astrolojik Danışmanlık

13 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki 12 ay boyunca küçük durumların ve küçük insanların etkisinin üzerine çıkmaya ve daha büyük resmi görebileceğiniz bir yere ulaşmakta zorlanacaksınız.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bundan bir hafta sonra Güneş burcunuza girecek ve yeni bir güneş yılı başlayacak. Şimdi korkularınızla yüzleşmeli ve onları geçmenin bir yolunu bulmalısınız. İstediğiniz son şey, yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanmaktan uzak durmaktır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Görüşlerine katılmadığınız biri, nerede yanlış yaptığınızı göstererek size nazikçe yaklaşmayacaktır. Tabii ki bu sizi durdurmayacak, ancak bir çeşit geri tepme olabileceğinin farkında olmalısınız.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadığınız veya birlikte çalıştığınız biri önümüzdeki 24 saat içinde biraz duygusallaşacak ve onunla rahat olmasanız da onların kötü durumlarına sempati duyacaksınız. Ama sadece onlar için üzülmeyin İkizler, yardım etmek için yapıcı yollar bulun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık Burcundaki Güneş, rakiplerinizi gölgede bırakmanızı kolaylaştırır, ancak bugün ve hafta sonu boyunca kendi yolunuzu bulmayı daha zor bulabilirsiniz. İşverenler ve diğer güçlü insanlarla iyi ilişkiler içinde olduğunuzdan emin olun. Onlara ihtiyacın olacak.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda biraz daha savurgan görünüyorsunuz ve bu sizi endişelendirmese de, daha sonra geriye dönüp zamanınız ve paranız için daha ne kadar sahip olabileceğinizi fark ettiğinizde sizi endişelendirecektir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalabalığın arasından sıyrılma arzunuz artacak. Bir yerlere gidiyor olabilirsiniz ama kendinize bir hedef belirlemezseniz oraya daha hızlı ulaşırsınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlar normalden daha zorlu görünüyor ve bu alışmanız gereken bir şey. Güneş 20. yüzyıldaki karşıt burcunuza geçtiğinde, geçmişte yaptığınız hataları tekrar edebilirsiniz. Uyum sağlamanız gerekecek.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Son haftalarda o kadar çok çalıştınız ki, şimdi bunun iyi bir fikir olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Evet, ekstra para güzel, ama sosyal hayatınız üzerindeki etkisi ne olacak? Biraz düşünün, sonra gerekli ayarlamaları yapın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

İzinizi bırakmak için hiçbir fırsattan zevk almanız uzun sürmeyecek, ancak önce çok uzun süren bir aile veya ilişki meselesiyle uğraşırsanız başarıyı tatma olasılığınız daha yüksektir. Bu şu an olacak, gelecek yıl değil!

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyada bir bakımınız olmadığı başkalarına görünebilir, ancak Oğlak, iyi gizlemiş olsanız bile her zaman endişe verici bir işarettir ve şimdi endişelendiğiniz şey, iş yükünüzün üstesinden nasıl geleceğinizdir. Yardım isteyebilirsiniz.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Neden gerçek olamayacak kadar iyi bir teklifin cazibesine kapılmanıza izin veriyorsunuz? Kova bu zayıf anını aş ve kendini gerçeğe geri döndür.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Para hakkında bir karar vermeniz gerekiyorsa, Güneş önümüzdeki hafta grafiğinizin finansal alanına girene kadar beklemeniz gerekebilir. Ancak bekleyemezseniz, soruna olası her açıdan baktığınızdan emin olun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu