Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
14 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık

14 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Mars-Neptün bağlantısı, yanlış bilgi sisini görmenizi ve gerçekten önemli olanın köküne ulaşmanızı kolaylaştıracaktır. Gerçeği öğrendikten sonra diğer insanların da bildiğinden emin olmalısınız. Herkese aittir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Geç bir sürü derin düşünmüşsünüz, ki bu gerçekten sizin gibi değil, ama herhangi bir sonuca ulaştınız mı? Umarım en azından dünyanın ne hakkında olduğu ve içindeki özel yerinizin ne olması gerektiği hakkında daha net bir fikriniz olur.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız her şeyde ilk olmanız gerektiğini söyleyen zihniyetten çıkmanız gerekir. Biraz geri çekilmeye ve diğerlerinin bu hafta sonu hızını ayarlamasına izin ver. Daha az yaparak aslında daha fazla iş yaptığınızı görebilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Birçok insan sizi şimdi izliyor, bu yüzden harekete geçmeden önce düşündüğünüzden ve hareket ettiğinizde standartlarınızı yüksek tuttuğunuzdan emin olun. Diğerleri gördüklerini beğenirse, yakın gelecekte sizin için her türlü kapıyı açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Balık burcunda Güneş yılın bu zamanında sizi birkaç risk almaya teşvik eder, ama fazla ileri gitmeyin. Gelecek hafta bu zamana kadar kozmik resim değişmiş olacak ve geriye dönüp baktığında, gerekenden daha fazla pervasız olmasından pişman olabilirsiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok geç konuştunuz ve çok az insan ne yapmak istediğinizden habersiz olabilir. Şimdi bu kelimeleri harekete geçirmeniz gerektiğinde zaman hızla yaklaşıyor. Bu düşünce seni endişelendiriyor mu? Sonra daha az konuşun ve daha fazla plan yapın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İstediğiniz gibi gelip gitme özgürlüğünüz son haftalarda sınırlıydı ve bu hafta sonu pek değişmeyecek. Tek bir yerde tutulmanızın nedeni, kendilerine yardım edemeyen insanlara yardım edebilmenizdir – ve bu iyi bir nedendir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 48 saat boyunca planlarınızı basit tutun ve dünyada meydana gelenlerden ziyade kendi kafanızın ve kalbinizin içinde neler olduğuna daha fazla odaklanmaya çalışın. İç diyaloğunuz, sizi daha yüksek bir gerçekliğe bağladığı için önemlidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hem evde hem de işte yardım edemezsin ama güçlü olursun ve bu kötü bir şey değil. Şu anda ne kadar fazla taahhütte bulunursanız, iş yükünüzün daha sonra yükü o kadar fazla olacaktır. Çok fazla söz vermemeye çalışın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaşınız veya aile üyeniz bugün size bir tür hıçkırık hikayesi ile gelecek, ancak daha önce hepsini duydunuz ve muhtemelen çok sempatik olmayacaksınız. Belki de onlara birlikte hareket etmenin zamanı geldiğini söylemelisin. Onları sonsuza dek emziremezsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatın temposu çok geç oldu ve bu hafta sonu artık kendinizi kontrol altında hissetmediğiniz zamanlar olabilir. Ama kim kontrol altında olman gerektiğini söylüyor? Sürüş yapmıyorsunuz, neden arkanıza yaslanıp sürüşün tadını çıkarmıyorsunuz?

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Nakit akışı durumunuz önümüzdeki 48 saat içinde düzelmelidir, ancak bunu çılgınlığa gitmek için bir bahane olarak görmemelisiniz. Şimdi ne kadar çok para biriktirirseniz, sosyal hayatınız önümüzdeki hafta toplanmaya başladığında o kadar çok eğleneceksiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş ertesi Cuma işaretinizi bırakır, bu yüzden hareketinizi bir araya getirmeniz ve çok önem verdiğiniz bir projeyle meşgul olmanız gerekir. Hemen bitirmek zorunda değilsiniz, ancak ciddi bir ivme oluşturmanız gerekir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu