Astrolojik Danışmanlık

15 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki ay boyunca hayatınızda meydana gelen bir şey hayal gücünüzü harekete geçirecek ve sizi daha yaratıcı çizgiler üzerinde düşünmeye sevk edecektir. Sizin için birçok şey değişecek ve huzursuzluk içinde olan bir ilişki daha yüksek bir seviyeye geçecektir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birisi bu hafta sizi büyük olasılıkla söyledikleri aptalca şeylerden rahatsız ediyorsa, o zaman yolundan uzak durmak için elinizden geleni yapın. Tipik Koç tarzında, onlarla yüzleşmeyi seçerseniz, sahne çok hızlı bir şekilde çok dağınık hale gelebilir. Onu cidden istiyor musun?

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolunuzu daha sık almıyorsunuz, ancak bu haftanın etkileri, başkalarının gagalama düzeninde önünüzde hareket etmesine izin vermekten başka seçeneğiniz olmadığını gösteriyor. Her zaman Boğa Bir Numara olamazsın – ama sen hala bir numarasın!

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

İkizlerden korkacak hiçbir şeyiniz yok, ama yine de omzunuzun üzerinden kötü bir şey olacakmış gibi bakmaya devam ediyorsunuz. Bu olumsuz zihniyetten hızlı bir şekilde çıkmanız gerekiyor çünkü artık hayata daha cesur bir yaklaşım şart.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Birinin size neden bu kadar kızgın olduğunu bilmiyor olabilirsiniz, ancak oldukça açıktır, bu yüzden onları neyin bu kadar işe yaradığını öğrenin ve daha sonra bu konuda ne yapacağınıza karar verin. Basit bir yanlış anlamadan başka bir şey olamaz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınıza ve aile üyelerinize ihtiyaç duydukları saatte yardımcı olmak için her zaman güvenebilirsiniz, ancak gezegenler önümüzdeki iki veya üç gün içinde sorunlarını kendileri için çözmelerinin en iyi yol olabileceğini göstermektedir. Başka nasıl öğrenecekler?

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara ne yaptığınızı ve neden yaptığınızı açıklamaya çalışmak için çok zaman harcayabilirsiniz ya da onunla başa çıkabilir ve kendileri için çalışmalarına izin verebilirsiniz. Onların beyin işlerini onlar için yapmak zorunda değilsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Birinin elini tutmak ve üzerinde çalıştıkları şeylere yardım etmek havasında olmayabilirsiniz, ancak görev duygunuz sizi harekete geçmeye zorlayacaktır. Ayrıca, yanlış anlarlarsa bunun sizin için sonuçları olabilir, bu yüzden doğru yapıldığından emin olun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Eleştiri yapmayı zor bulan bir tür Akrep iseniz, o zaman bu hafta birisiyle kelimelerle savaşabilirsiniz. Her biri kendi başarısızlıklarına, sadece ana başarısızlıklara işaret etmek zorunda olmadığınızı hatırlamaya çalışın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Sıkı çalışma için büyük bir kapasiteye sahip olmanız, başkalarının da onlar için görevlerini yapmak zorunda olduğunuz anlamına gelmez. Bu, ev cephesinde kariyerinizde olduğu kadar geçerlidir, bu yüzden sevdiklerinize ellerinden geleni yapmaları gerektiğini bildirin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zihninizin belirli bir sonuca nasıl ulaştığını bilmiyor olabilirsiniz, ama o vardır ve derinlerde doğru olduğunu bilirsiniz. Eğer iç sesiniz bir şey söylüyorsa ve dış dünya başka bir şey söylüyorsa, sadece içgüdülerin size söylediklerine göre hareket edin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok kötü bir şekilde hayal kırıklığına uğradığınızda affetmek ve unutmak zor olabilir, ama yine de yapın. Günahlarını bağışlayarak sadece kazanan diğer kişi değil – geçmişten devam etmenize izin verdiği için daha da fazla kazanırsınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda bir düzine ve bir işiniz var ve baskı size ulaşmaya başlıyor. Ama dürüst olursanız, sadece kendinizi suçlayacağınızı kabul edersiniz. Gerçek Balık modasında hepsini son dakikaya bıraktın!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu