Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
16 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık

16 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Nerede yanlış yaptığınızı göstermeye çalışan herkesi ve herkesi görmezden gelin. Neden? Çünkü hiç yanlış gitmediniz. Doğum günü haritanızın mesajı, dünyanızın harika bir yer olduğu, olduğu ve her zaman olacağıdır. Öyleyse tadını çıkarın!

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayattan ne istediğini biliyorsun, neden onu elde edemiyorsun? Belki de o kadar çok istersiniz ki, hayallerinizin gerçekleşeceğinden gizlice şüphe edersiniz. Saçmalık. Kendine inan. Başarısız olamayacakmış gibi davran ve yapamazsın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazen biraz çok kolay olabilirsiniz ve çok fazla düşünce ya da çaba sarf etmeden zorlu koşullardan esinlenebileceğinize inanıyorsunuz. Bu bir hatadır. Durum ciddi ve sizin de ciddi olmanız gerekiyor.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde içgüdülerinizi takip edin ve ne yaptığınızın doğru olup olmadığını ya da doğru şekilde olup olmadığını merak etmeyin. Başarının anahtarı eylemdir, bu yüzden zihninizi ve bedeninizi vitese alın ve birkaç hamle yapın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş, grafiğinizin dünyadaki yerinizi yöneten alanına yaklaştıkça, işinize ve kariyerinize daha fazla düşünmeniz gerekecektir. Yaptığınız şey sizi zihinsel, duygusal ve finansal olarak yerine getirmek mi? Değilse, büyük bir değişiklik gereklidir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutun ve dünyada olup bitenler ile kişisel ilişkileriniz arasında bağlantı kurun. İkisi bazı ilginç şekillerde bağlantılıdır – bu bilgileri nasıl kullandıklarını ve sonra nasıl kullandıklarını öğrenin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bundan birkaç gün sonra Güneş, grafiğinizin zenginlik alanına girecek ve mali durumunuzla ilgili olarak oyununuzu yükseltmeniz gerekecek. Ancak bugün, yokuş aşağı inen bir ilişkiye odaklanmalısınız. Hala önemli, bu yüzden sakla.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının bakış açısından neler olup bittiğini görmek için çaba göstermelisiniz. Nereden geldiklerini anladığınızda, neden bu kadar garip bir şekilde geç davrandıklarını anlayacaksınız – ve sonra daha bağışlayıcı olacaksınız.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Şüphelerinizle biriyle yüzleşmek cazip gelebilir, ancak gezegenler bunun iyi bir fikir olmadığı konusunda uyarır. Şimdilik kendinize bildiğinizi koruyun, çünkü haftanın sonunda tamamen yanlış yaptığınızı anlayacaksınız!

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolunuzu bulmanın gülünç derecede kolay olduğunu göreceksiniz – tek yapmanız gereken bir şey istemektir ve birisi sizin için almak için acele edecektir. Bu sadece bir geçiş aşaması olmayabilir. Çok daha hoş ve verimli bir döneme girmek üzeresiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşadığınız veya birlikte çalıştığınız bir kişi bugün isteklerinizi yerine getirmiyorsa, bu konuda kızmanıza izin vermemelisiniz. İstediklerinizi yapamayacaklarının çok iyi bir nedeni olabilir, bu yüzden sakin olun ve onlarla konuşun.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Mali dahil olmak üzere bir tür kısıtlamalar sizi bir süredir geri tutuyor, ancak bu aşama sona eriyor ve birkaç gün içinde kaybetmiş olduğunuz özgürlük duygusunu yeniden keşfedeceksiniz. Sabırlı ol.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Aklın gezegeni olan Merkür bugün tabelanıza geri döner ve hemen sizi daha önce karıştırdığınız şeyleri anlayacaksınız. Neler olup bittiğini görmeye başladığınızda, başkalarının da görebildiğinden emin olmalısınız. Kendinize iyi haberler vermeyin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu