Astrolojik Danışmanlık

12 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Hayattan daha ne istiyorsun? Bundan vazgeçmeye hazır mısınız? Doğum günü haritanızın mesajı, bu yıl en değerli hayalinizin gerçekleşebileceği – ancak önce eski yöntemlerinizin çoğunu geride bırakmanız gerektiğini söylüyor.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün arı gibi çalışacak mısın? Yoksa hiçbir şey yapmayacak mısın? Basit gerçek şu ki, seçim tamamen size aittir, bu yüzden en çok neye ihtiyacınız olduğuna karar verin – para kazanmak ya da dinlenmek – ve sonra kendinizi bu hedefe % 100 vermek.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız şey için yeterince ödüllendirilmediğinizi düşünüyorsanız, bunu dile getirin. Bu sayede bir artış, hatta bir promosyon alacağınıza dair işaretler var!

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yıl başında kendiniz için belirlediğiniz hedeflerin altında kalmış gibi görünebilirsiniz, ancak çok fazla endişelenmeyin. Gerçek şu ki, gelecekteki başarı için temelleri atıyorsunuz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin daha sempatik alanlarından birinde Güneş, önümüzdeki birkaç gün içinde bir çeşit başarı getirecek, ancak yine de sizi iyi görmek istemeyen insanlara dikkat etmeniz gerekiyor. İleriye bak, ama arkanı kolla.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Otorite pozisyonunda olan biri sizin için varmış gibi görünüyor ve hatta iş arkadaşlarınıza güvenemeyeceğinizi söylüyor olabilir. Buna kızmanıza gerek yok.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

İşleri kendileri yapamayacak kadar tembel ya da yanlış yoldan gittiklerini anlamak için gerçeklikten kopuk olan insanlarla zaman kaybetmeyin. Her zaman aptal insanlar olacak – onlar seni akıllı gösterecek olanlar!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün havanızda değilmişsiniz gibi hissedebilirsiniz, sanki her çaba sizin için çok fazla gibi geliyor. Yılın bu zamanında, her şeyden çok refahınıza dikkat etmeniz gerekir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinize inanır ve yeteneklerinize güvenirseniz, yapamayacağınız hiçbir şey yoktur. Balık burcundaki Güneş seni ortalığa çıkmaya ve inanılmaz bir şey yaratmaya teşvik edecek. Neden hala buradasın? Harekete geç!

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Birisi bugün size zor bir zaman geçirtecek ve gerçek Yay şeklinde, tepkiniz onlara sıkıntı vermek olacaktır. Ama bu gerçekten gerekli mi? Gezegenler en iyi cevabınızın onlara gülmek olacağını söylüyor. Dünyaya onları ciddiye almadığınızı gösterin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaşınızın yaptığına katılmayabilirsiniz, ancak onunla ilgili bir sorun çıkarmayın. Eğer aptalca görünmelerini sağlayacak şekilde davranmak istiyorlarsa, bu onlara bağlı. Sadece istedikleri takdirde tavsiye verin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Olumsuz düşüncelerin olumsuz olayları çekmesi gibi bir kural vardır ve mevcut kozmik iklim, hem zihinsel hem de duygusal olarak olumludan daha az bir şey olmayacağınızı en güçlü şekilde gösterir. Hayat, onunla yaptığınız şeydir.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Artık kendinize o kadar çok güvenmeniz ki, çok ileri gidip bitiremeyeceğiniz bir şeye başlayabileceğiniz ve sonuçta kendinize olan inancınızı bozabilecek bir tehlike var. Herkes gibi sınırlarınız olduğunu asla unutmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu