Başak BurcuKova BurcuYay Burcu

Doğurmaya Karşı Olan Burçlar

Doğum karşıtlığı, günümüzde son derece popüler olmaktadır. Bunun sebepleri arasında savaşlar, virüsler ve çevresel etkenler gelmekte olup çocuklarının ilerde acı çekmelerini istememeleri gelmektedir. Hepimiz çevremizdeki insanlardan “Böyle bir dünyaya çocuk getirmek istemiyorum” cümlesini duymuşuzdur. Bu tip insanların hangi burç olabileceğini tahmin etmek pek de zor değil. 
 

Dünyanın Sona Yaklaştığını Düşünen Başak Burçları

Başak Burçlarına bir dilek hakkın var mı diye sorsak bu dünyaya gelmek istemezdim derdi heralde. Sürekli savaşlar, virüslerle uğraşan dünyada kim mutlu olabilir ki? Başaklar da işte bu dünyaya çocuk getirmeye soğuk bakn burçlardan. 

Olanı İyi Yetiştir Diyen Yay Burçları

Yay Burçlarını hepimiz umursamaz biliriz fakat içlerinde yatan felsefi düşünceler onları bu konuda uzman yapabilir. Gezip tozmayı, eğlenmeyi, yeni maceralara atılmayı çok sevseler de dünyaya birini getirmeyi pek istemezler. Çünkü dünyanın yaşanılası çok zor yer olduğunu bilirler. Bunun yerine daha iyi yaşamaya ihtiyacı olan çocuklara yardım etmenin daha ulvi olduğunu düşünürler. 

Nüfus Planlamacısı Kova Burçları

Bilim, ilim denilince akla ilk gelen burçlardan olan Kovalar, dünya kaynaklarının ilerde hepimize yetmeyeceği endişesini yaşamaktadır. Bu kadar çok doğumun yaşandığı dünya nereye gidiyor diye gece gündüz düşünürler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu