Astrolojik DanışmanlıkTerazi Burcu

Terazi’de Süper Yeni Ay: İlişkiler ve Karma

16 Ekim, 3:30’de, Terazi’de Süper Ay üçlemesinin ikincisi olan Süper Yeni Ay’a tanık oluyoruz. İlki 17 Eylül’de Başak’ta, bir sonraki ise 15 Kasım’da Akrep’te olacak.

İlerlemeleri, sahneyi belirleme ve bizi 14 Aralık’ta gerçekleşen Yay burcundaki Tam Yeni Ay Güneş Tutulması’na hazırlama işlevine sahip ve tüm 2021 boyunca ortaya çıkacak bir metamorfoz ve muazzam değişim kapısı açıyor.

Süper aylar Yeni veya bize daha yakın olan Dolunaylardır: Dünya üzerindeki bakış açımıza göre daha büyük görünürler. Bu, 2020’de yaşadığımız en yakın Süper Yeni Ay ve etkisi şüphesiz normal bir Yeni Ay’dan daha yoğun, çünkü Ay’ın yerçekimi daha güçlü.

Her Yeni Ay başka bir büyüme döngüsünü başlatır: Bize hayatımızda yeni bir sayfa açmaya, yeniden başlama fırsatı sunar. Yeni Aylar, Ay döngüsünün ilk aşamasını temsil eder ve bu, niyet belirleme ve bilinçli tezahür için mükemmel bir andır: Kozmos bizi bir tohum ekmeye, gelecek için net bir vizyon tanımlamaya ve gelişmesine inanmaya teşvik eder.

Terazi’de Süper Yeni Ay: Sağlıklı Uzlaşma için Çabalamak

Terazi’deki Yeni Süper Ay, bize barış ve uyumla çevrili olmanın önemini hatırlatıyor: Önümüzdeki haftalarda, hayatımızın her alanında adalet koşulları yaratmaya odaklanacağız .

Kendinin başkalarına karşı teması ve ihtiyaçlarımızı karşılamakla diğer insanların ihtiyaçlarını karşılamak arasında dinamik bir denge bulma ihtiyacı, Koç Dolunayı gerçekleştiğinde büyütülen tüm Terazi sezonunun büyük temaları olmuştur.

Bu sorunlar, başkalarıyla olan etkileşimlerimizle öğrenmeye ve büyümeye teşvik edildiğimiz yaklaşan ay döngüsü için hala geçerli olacak. Akrep mevsimi, samimiyet, güven ve duygusal kırılganlık gibi konuları vurgulayarak en yakın ilişkilerimize ışık tutacak.

Terazi’deki Yeni Süper Ay, gerçekten sağlıklı olan, dengeyi destekleyen ve öz saygımızı hiçbir şekilde azaltmayan uzlaşmalar bulmak için bizi müzakere ve arabuluculuk yapmaya teşvik ediyor.

Yeni Yollar Açılıyor

23 ° Terazi’deki Güneş ve Ay, İkizler’deki Kuzey Düğümü ile üçgen açı oluşturuyor. Üçgenler 120 derecelik açılardır: Kolay bir enerji akışını ve aynı elementin işaretlerini taşıyan gök cisimleri arasında bilgi alışverişini destekleyen destekleyici yönleri temsil ederler.

İkizler’deki Kuzey Düğümü ile üçgen açı, bu Süper Yeni Ay’ın karmik alaka düzeyini artırır. Bir gezegen ile Ay Düğümleri arasındaki herhangi bir temas, kişisel ve kolektif evrimimiz için yer alan gezegenin bilinçli ifadesinin önemini vurgular ve aynı gezegenin gerçekleşmekte olan küresel bilinçteki değişimdeki rolünü vurgular.

Yeni veya Dolunay, Düğüm Ekseniyle aynı hizada olduğunda, görünümlerinin getirdiği enerji, ay döngüsünün geri kalanında bizim için kullanılabilir olacaktır.

Kuzey Düğümü’nün İkizler’den 2022’ye kadar süren geçişi, devam eden öğrenmenin önemini vurguluyor ve bizi zihnimizi açık tutmaya, bizden çok farklı insanlarla konuşmaya, meraklı olmaya, başkalarının bakış açılarını dinlemeye davet ediyor.

Bu kozmik olay, yeni yollar açma potansiyeline sahiptir ve çoğumuza çok karmik fırsatlar getirebilir. Terazi burcu işin içine girdiğinden, bu muhtemelen tanıştığımız insanlar aracılığıyla gerçekleşecek.

Terazi Süper Yeni Ay, beklenmedik sosyal karşılaşmalar, kader etkileşimleri ve inanılmaz eşzamanlılıklar getirecek : çoğumuz doğru zamanda doğru yerde olma hissini yaşayacağız, birçoğu bizi yeni dünyalar, bakış açıları ile tanıştıran ilham verici insanlarla karşılaşacağız.

Güneş ve Ay, Mars’ın Karşısında: Kendini ve Diğerlerini Dengelemek

Güneş ve Ay, 23 ° Terazi’de güçlerini birleştiriyor ve 20 ° Koç’ta geri hareket eden Mars’a karşı çıkıyorlar: Güneş ve Mars arasındaki tam karşıtlık 13 Ekim’de gerçekleşti, ancak etkisi hala aktif.

Süper Yeni Ay’ın karşısındaki Koç burcunda geriye dönük Mars bize, ilişkilerimizde topraklanmış ve güvenli bir yerden ortaya çıkabilmek için aktif olarak bir öz değer ve öz saygı duygusu geliştirmemiz gerektiğini hatırlatıyor. Sağlıklı ilişkiler kurmak için kendimizi iyi, tatmin olmuş ve kendi içimizde tamamlanmış hissetmemiz gerekir.

Boş bir bardaktan veremeyiz ve kendimizle iyi hissetmiyorsak başkalarının bizi mutlu etmesini bekleyemeyiz. Benzer şekilde, birinin sorunlarına çözüm olmasını bekleyemeyiz, diğer insanlardan da sorunlarımızı çözmelerini ve arzularımızı yerine getirmelerini isteyemeyiz: bu, birisine yüklenemeyecek kadar büyük bir yük.

Kendimizle ve başkalarıyla dengeli ilişkiler geliştirmek, asla bitmeyen, devam eden bir çalışmadır: mevcut gezegensel geçişler, uzun zaman önce çözdüğümüzü düşündüğümüz geçmişten gelen sorunları gündeme getirebilir. Olanların, içsel durumumuzun farkında olmamız gerektiğini ve kendimize yatırdığımız enerji ile ilişkilere harcadığımız enerji arasında iyi bir denge bulmak için her zaman ihtiyaçlarımızı karşılamamız gerektiğini hatırlatmak için bir işlevi vardır.

Güneş ve Ay, Jüpiter, Satürn ve Plüton ile Kare Açı Yapıyor

Terazi burcundaki Güneş ve Ay, Oğlak burcundaki Jüpiter, Satürn ve Plüton ile kare açıdadır. Oğlak burcundaki gezegenlerin kare şeklini alan Güneş ve Ay’ı içeren mevcut gezegen konfigürasyonu, genellikle T-kare olarak adlandırılır: bu hizalanmanın yarattığı gerilim, bizi başlangıç ​​için bize ilham verme konusunda rahatsız etme amacına sahiptir.

Bu günlerde yaratıcılığımızın, kendiliğinden dürtülerimizin ve duygusal ifademizin dış etkiler tarafından engellendiğini hissedebiliriz. Bu yönler, adalet kavramı etrafındaki makul miktarda sosyal huzursuzluğu, neyin adil, neyin doğru ve neyin kabul edilebilir olduğu konusundaki anlaşmazlıkları yansıtabilir.

Oğlak, yapı, disiplin, kurallar, yasalar, sorumluluk ve otorite ile ilgili arketiptir. Sosyal yükümlülüklerimiz, başkalarının beklentileri, yetkililerin koyduğu kurallar, doğal alan, bağımsızlık ve özgürlüğe olan ihtiyacımızı tehdit eden kısıtlamalar nedeniyle güçlü bir gerilim yaşayabiliriz.

Çözülmemiş duygusal kalıplar, yaklaşan ay döngüsü boyunca ortaya çıkabilir: Olanlara akıllıca yanıt verirsek, aldığımız çocukluk ve toplumsal şartlanma nedeniyle bilinçsizce kendimize koyduğumuz tüm bu sınırlamalardan kurtulma fırsatına sahip oluruz.

Bu karelerin yarattığı sürtünme, kendimizi kaybolmuş hissettirebilir, rotamızın dışına itiliyoruz. Yine de karakterimizi, irademizi ve gücümüzü geliştirmek gibi temel bir işleve sahiptir. Bu veçheler, olumlu değişimi uygulamak, gerçekliğimizi geliştirmek, ilişkilerde olmanın yeni yollarını bulmak, toplumda olmanın yeni yollarını bulmak ve nihayetinde yeni bir paradigma ve Yeni bir Dünya kurmak için bize ilham verme potansiyeline sahiptir .

Neptün’ün Karşısındaki Venüs: Ayrımcılık ve Arınma

Başak’taki Venüs, Terazi’deki Süper Yeni Ay’ın gezegensel hükümdarıdır: Venüs’ün nasıl göründüğüne ve geçiş yaptığı burca bakmak bize Yeni Ay’ın enerjisinin nasıl ifade edildiğini daha iyi anlamamızı sağlayan ek bilgiler verir.

Başak’taki Venüs, Neptün’e karşı çıkıyor: 18 Ekim’deki görünüşleri, ayrımcılığın önemini vurguluyor. Bu uyum bize hayatımıza girmesine izin verdiğimiz insanlar olduğumuzu, enerjimizi paylaştığımız kişiler olduğumuzu ve kime güvendiğimize dikkat etmemiz gerektiğini hatırlatıyor.

Venüs ve Neptün arasındaki zorlu yönler, bazı hayal kırıklıklarına yol açabilir, çünkü onların etkisi altında insanların, durumların ve anlaşmaların yalnızca iyi taraflarını görme eğilimindeyiz. Yine de, hayal kırıklığı kendimizi özgürleştirme işlevine sahiptir: bizi otantik ve dürüst olmayan şeylerden arındırır ve gerçek ve hakiki bağlantılara yer açmamıza izin verir.

Terazi’de Süper Yeni Ay: İlişkiler ve Karma

Terazi’deki Süper Yeni Ay, diğer insanlarla etkileşimlerimiz aracılığıyla birçok karmik ders deneyimleyeceğimiz bir ay döngüsünü başlatıyor.

Kendimizi tarihin son derece hassas bir anında buluyoruz, birçok arkadaşlık, ortaklık, bağlantı sona eriyor ve yenileri başlıyor.

Kimin benzer frekansta olduğunu, kimin aynı evrim aşamasında olduğunu, kimin benzer önceliklere, ihtiyaçlara, arzulara ve değerlere sahip olduğunu anlamak gittikçe kolaylaşıyor. Aksine, bizimle aynı çizgide olmayanlarla etkileşimde bulunmak gittikçe zorlaşıyor, gitgide daha zorlu ve sinir bozucu hale geliyor.

Çevrenizdeki insanlardan kendinizi yalnız, izole ve yabancılaşmış hissediyorsanız, yalnız değilsiniz! Büyük bir değişim gerçekleşiyor, bu onun doğal bir parçası, ama sonsuza dek sürmeyecek. Aynı nedenle, artan sayıda insan Ruh ailelerini, ruh eşlerini, kutsal partnerlerini buluyor; çoğu bu belirli zamanda bilinçli birlikler oluşturuyor.

Nihayetinde Terazi’deki Süper Yeni Ay, ilişkilerin kişisel ve toplu gelişim için en güçlü katalizör olduğunu bize hatırlatmak için burada. Başkaları ile olan tüm etkileşimlerimizi öz farkındalıkla yönlendirirsek, iyileşme sürecimizin ve evrimsel yolculuğumuzu hızlandırma potansiyeline sahibiz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu