Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

19 Ekim – 25 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Hafta ilk başta sana iyi şanslar getirecek Koç . Ancak hafta sonu geldiğinde, tamamen çalışacak ve oyun oynamayacaksınız. Kalan işleri halletmek için iyi bir zaman.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi gününüze biraz gerginlik (ve sürprizler) getirecek. Hepimiz rutin olmayan olayların hayranı olmadığını biliyoruz Boğa , bu yüzden derin bir nefes alın ve her şeyin olmasına izin verin. Perşembe günü, kozmos önümüzdeki birkaç hafta boyunca ilişkilerinizi vurgulayacak. Sorunlar hakkında konuşmaya hazır olun.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi, projeleri veya fikirleri hayata geçirmek için harika bir gün. Her zaman etrafta dolaşan pek çok fikrin var, İkizler , ama bugün bunları gerçekten gerçekleştirmek için büyük fırsatların olacak! Hafta sonu boyunca, yeni bir tutku için de heyecanlanacaksınız.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs ve Jüpiter tatlı bir açı yaptıkça hafta pozitiflik ve ışık getiriyor. Bu, flört etmenize yardımcı olacaktır, çünkü özgüveniniz çok yüksek olacak, Yengeç ! Bundan daha fazlası, sizi başkaları için daha çekici kılar.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Etrafta dolaşan bir başarı havası var Aslan! Venüs ve Plüton hafta ortasında bağlantı kurarken, fırsatlar sizin için bol. Daha sonra, Güneş aile bölgenize giriyor ve sizi evde olmaya ve sevdiklerinizle vakit geçirmeye teşvik ediyor.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Örgütlenme tipik olarak bir ” Başak işi” dir. Öyleyse tahmin et? Çarşamba günkü Venüs-Plüton bağlantısı, evde koordine etme ve yeniden düzenleme sevginizi besleyecek. Hafta sonu, güneşin hareketi sayesinde daha hırslı hissedebilirsiniz. Bu önümüzdeki birkaç hafta devam etmelidir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son zamanlarda çok mu duygusal hissediyorsun, Terazi ? Bunun bir nedeni var. Venüs ve Jüpiter Pazartesi günü bağlantı kurarak sizi normalden daha duygusal hale getiriyor. Yardım istemekten kaçınmayın. Perşembe, ayrıntılara takılıp kaldığını görebilir. Hiçbir şeyin sizi endişelendirmesine izin vermeyin.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür Pazartesi günü Uranüs’e karşı çıkıyor ve tüm kontrolü bırakmanızı istiyor. Bu normalde Akrep burcunun en sevdiği eğlence değil, ama yaptığın için mutlu olacaksın. Güneş, önümüzdeki birkaç hafta boyunca orada kalacağı Perşembe günü burcunuza girecek. Kucakla; Her zamankinden daha güvenli hissedeceksin!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi, gerçekten biriyle birlikte olmanız gerekip gerekmediğini sorgulayacaksınız. Sakin ol Yay . Hafta sonu, hedeflerinizi belirlemek için harika bir zaman olacak.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çarşamba günü burcunuzdaki bazı önemli gezegenler farklı görünümler oluştururken, her şey işle ilgili. Senin favorin! Ama Perşembe günü güneş Akrep’e girdiğinde, biraz daha huysuz hissedebilirsin Oğlak . Bu normal!

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sabit bir burç olarak, uzlaşma sizin güçlü yanınız değildir Kova . Ve Çarşamba günkü Venüs-Plüton üçgenine teşekkürler, bu eğilim tüm gücüyle ortaya çıkacak. Perşembe günü, Güneş iş sektörünüze giriyor ve sizden kariyer hedeflerinizi ve neye ihtiyacınız olduğunu yeniden tanımlamanızı istiyor.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi günkü Venüs-Jüpiter bağlantısı, yaratıcı olmanız ve fikirlerinizi gerçekten benimsemeniz için size ilham veriyor. Herhangi bir sanat projesine başlamak (veya bitirmek) için bu enerjiyi kullanın. Güneş Perşembe günü Akrep’e doğru hareket ederken, aynı zamanda duygusal dalgalarınızı da artıracak. Sakin ol ve duyguların akmasına izin ver Balık .

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu