Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
26 Ekim – 1 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

26 Ekim – 1 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs önümüzdeki birkaç hafta içinde ortaklık bölgene taşınacak, Koç . Biraz eğlenceli hislere hazır olun! Dolunay sürprizlerden daha fazlasını getiriyor! Görünüşe göre bunlar yüzeye çıkan duygular!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs rutin sektörünüze giriyor, bu da muhtemelen projeleriniz hakkında tamamen cazip hissedeceğiniz anlamına geliyor. Dolunay da bu hafta burcunuzda, bu yüzden tamamen kendinize güvenmek zorundasınız. Biraz eğlenin!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs önümüzdeki birkaç hafta boyunca zevk alanınıza girecek – flört etmek, sosyal olmak ve bazı hareketler yapmak için sizi daha fazla heyecanlandıracak. İkizler, dolunay sizi biraz daha eksantrik yapıyor. Bu duyguları ifade etmeye hazır olun!

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oh, Yengeç , Venüs bu hafta ev bölgenize girerken kendinizi tamamen eve kapatmak üzeresiniz. Bu, kendinizi yansıtma zamanınızın da geldiği anlamına gelir. Hafta sonuna doğru ürkütücü bir sürprizle karşılaşacaksınız.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs bu hafta iletişim evinizde hareket ediyor. Bu ne anlama geliyor Aslan? Özel olma ya da sadece birine nasıl hissettiğinizi söyleme zamanı geldi demektir. Hafta sonuna doğru Dolunay, halının altına süpürdüğünüz bir duygusal sorunu gündeme getirebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs Terazi burcunuzdan ayrılırken, bu hafta partnerinizle biraz soğuk hissedebilirsiniz. Dolunay, aile dramını getirebilir, ancak en azından sizi yeterince meşgul edecek, böylece ekstra sürprizler sizi ağırlamayacak.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi, Venüs burcunuza giriyor! Bu harika bir haber, çünkü o kadar çok özgüven getirebilir ki, bu hafta kendinizi yeni biriyle tanışırken bulabilirsin. Ancak bu uzun sürmez. Dolunayın olduğu hafta sonu boyunca aşk hayatınız biraz sarsılacak.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bazı büyük inişler ve çıkışlar sana doğru geliyor, Akrep . Venüs, duygularınızı ve düşüncelerinizi karıştıran Terazi’ye taşınıyor. Dolunay, ortaklık bölgenizde. Rahatlamak ve bir partnerle yalnız zaman geçirmek için en iyi gece.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta işler biraz sarsıntılı. İş yerinde biri kurallara göre oynamıyor ve sen bunu hissediyorsun, Yay. Barışı korumakta zorlanabilirsin. Hafta sonu, dolunay gerçekleştiğinde büyük bir fırsatla kutsanacaksınız. Al ve koş!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kariyer ön plana çıkıyor. Hepsini oraya koyun ve sonuçları görmeye başlayabilirsiniz. Boğa burcundaki dolunay ile birlikte çalışmayı bir kenara bırakıp biraz eğlenmenin zamanı gelecek.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

“Gizemli” olmayı bırak ve bu hafta birinin hayatına girmesine izin ver. Terazi burcundaki Venüs sizden daha açık olmanızı istiyor. Haftasonu boyunca, dolunay aile bölgenizi vurgular – bu yüzden bazı aile dramları yolda olabilir!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Terazi burcundaki Venüs senden kendine bakmanı istiyor Balık . Spot ışıklarını üzerinize yansıtın. Hafta sonu eğlenmeye çalışın. Sadece söylediklerinize (ve muhtemelen ne kadar içtiğinize) dikkat edin. Sürprizlerin olması kaçınılmazdır!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu