Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

Temmuz 2020 Astroloji Yorumu- Entegrasyon ve Başlatma

Temmuz ayının ilk yarısı duygusal entegrasyon dönemini temsil eder. Tutulma sezonu Oğlak Burcunda bir Ay Tutulması ile sona eriyor ve birçok gezegen geriye doğru hareket etmeye devam ediyor. Yaptığımız seçimlerin sorumluluğunu üstlenerek, Haziran ayında meydana gelen değişiklikleri yansıtmak ve değerlendirmek için zaman harcayacağız.

Birçoğumuz Mars Koç’ta olduğu için gerçekleşen enerjisel değişimi hissedeceğiz. Önümüzdeki ayın ikinci yarısında, birçok insan yaşamlarında yer değiştirme, kendi işlerini kurma veya kariyer değiştirme gibi önemli kararlar vermeye motive edilecektir.

Temmuz ayının ilk haftaları son derece duygusal bir zaman olmaya devam ediyor: geçmişi bırakmak beklediğimizden daha zor olabilir. Aslan mevsimi başladığında, heyecan devreye girecek: ateşli enerji artacak ve anlamlı değişikliklerin başlangıcında bizi destekleyecek.

Oğlak Burcunda Satürn Retrosu

Temmuz önemli bir olayla başlıyor: Kova’da yaklaşık üç ay geçirdikten sonra Satürn Oğlak’a geri dönüyor. Zaman Gezegeni ve Karma 17 Aralık’a kadar ciddi Oğlak’ta kalacak ve 28-29 yıl boyunca oraya geri dönmeyecek.

Kova’daki Satürn’ün iki buçuk yılını resmi olarak açmadan önce, bir adım geriye dönüp Satürn’ün Oğlak’ta olduğu son birkaç yılda ortaya çıkan bazı dersleri gözden geçirmemiz isteniyor . Satürn geçişleri, yaşamlarımız için tam sorumluluk almamıza ilham verir ve bize çok sıkı ve tutarlı bir şekilde çalışırsak, istediğimiz herhangi bir gerçeği ortaya çıkarma gücümüz olduğunu hatırlatır. Oğlak Burcunda Satürn Retrosu yazımızı okumak için tıklayınız.

Oğlak Burcunda Ay Tutulması

Bu Tutulma, özellikle mevcut Tutulma sezonunu kapatmanın yanı sıra, gelecek 18 yıl için Oğlak Burcunda sonuncusu olduğu için özellikle önemlidir. Bu enerji, tamamen iyileşmemize ve ilerlememize izin vermek için geçmişten gelen sorunları gündeme getirebilir.

Tutulma bizi toplumda olmasını istediğimiz rol, ima ettiği görevler ve sorumluluk ile güç arasındaki ilişki üzerine düşünmeye davet ediyor. Aile dinamikleri de tetiklenebilir.

Merkür İstasyonları

Merkür istasyonları, üç haftalık geriye doğru hareketin ardından doğrudan. Yengeç Burcundan geçerken, gerileme sırasında meydana gelen yanlış anlaşılmaları çözme ve netleştirme fırsatımız var.

Sözlü değişimlerimize, özellikle de ailemiz ve bize en yakın insanlarla daha fazla nezaket ve empati kurmaya devam edeceğiz. Merkür, Temmuz ayının geri kalanında Yengeç Burcunda olacak ve şefkat geliştirmeye ve duygusal zekamızı derinleştirmemize ilham verecek.

Mars-Şiron Retrosu

Şiron istasyonları 11 Temmuz’da geriledi ve sadece birkaç gün sonra 9 ° 26 ′ Koç’ta Mars ile bir bağlantı kurdu. Yaralı Şifacının arketipi Savaşçının arketipiyle tanıştığında, iç yaralı erilimiz ve bu enerjinin aileler ve toplum içinde bozulmalar yaratma biçimi üzerinde düşünmeye teşvik ediyoruz.

Herhangi bir Chiron geçişinde yaranın kendisi ilaçtır: iktidarsızlık ve güçsüzlük gibi duyguların kökeninin bilincinde olmak, bastırılmış olan enerjiyi dönüştürmemizi ve gücümüzü geri almamızı sağlar.

Jüpiter, Plüton ve Satürn’ün karşısında Güneş

Yengeç burcundaki Güneş Oğlak burcundaki üç Deve karşı çıkarken, kişisel yaşamımız ve sosyal rolümüz arasında denge ve akış bulmanın önemine ışık tutuyor.

Toplumda benimsediğimiz, içsel benliğimizi otantik bir şekilde yansıtmayan davranış kalıplarının bilincinde olabiliriz. Şu anda yaşamak için yaptığımız şeyin amacımızla uyumlu olmadığını fark edebiliriz ve bir değişiklik yapmaya karar veririz. Bu enerji, yetkililer ve yasalarla olan ilişkimizi daha güçlendirici ve olumlu hissedecek şekilde yeniden tanımlamamıza ilham verebilir.

Yengeç’te Yeni Ay

Yengeç’teki ikinci Yeni Ay, tutulma sezonunun sona ermesinden sonraki ilk Yeni Ay olup, kolektif ve kişisel evrimimizde yeni bir bölümün başlangıcını işaret ediyor. Yengeç’te iki Yeni Ayın olması, daha duygusal farkındalığın yaşamlarımıza entegre edilmesi ihtiyacının açık bir göstergesidir.

Aslan Sezonu

Güneş, Aslan Burcuna girerek coşku ve olumlu titreşimleri ortaya çıkarır. Hepimiz bu değişimi hissedeceğiz: Güneş yönettiği işaret olduğunda, enerjisi daha etkili ve daha güçlüdür.

Aslanlar, yaşam sevgileri ve her durumun parlak tarafını görme yetenekleri ile ünlüdür. Aslan mevsiminde, Tutulmalar ve Yengeç sezonunun duygusal yoğunluğundan sonra oynaklığımızla bağlantı kurmaya ve eğlenmeye teşvik ediliyoruz.

Venüs – Neptün Karesi

İkizler burcundaki Venüs ve Balık burcundaki Neptün Mayıs ayından bu yana birbirini izliyor. Temmuz sonunda, üç karenin son döngüsünü deneyimliyoruz. Neptün geriye doğru hareket ederken Venüs direkt hareket ediyor.

Bu gezegenler ilişkilerdeki varsayımlarımızdan haberdar olmamıza ilham veriyor; bizi ortağımızdan ne bekleyebileceğimizi bilmemize davet ediyorlar. Bu kare açının gerginliği eylemde bir krize işaret ediyor: İkizler’deki Venüs hepsini bilmek isterken, Balık burcundaki Neptün, neler olup bittiğiyle ilgili hiçbir fikrimiz olmadığını bize hatırlatıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu