Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

13 Temmuz – 19 Temmuz 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars burcunuzda hareket ediyor. Bununla birlikte, Jüpiter ve Plüton kariyer sektöründeki Güneşle çatışması sayesinde, işte istediğiniz şeyi yapmak her zamankinden daha zor olabilir. Mars ve Şiron da bu hafta sizi daha güvensiz hale getiriyor.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bir Boğa olarak, her zaman genişletmeye arıyoruz. Ancak Jüpiter ve Plüton’un bu hafta bağlanmasıyla işler yolunda gitmeyecek. Ayrıca, eylemlerinizle sizi biraz küstah hale getirebilir – alışık olmadığınız bir şey.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Para ve kaynakların şu anda dengeye ihtiyacı var, İkizler . Plüton ve Jüpiter banka hesabınızı etkiliyor olabilir. Mars ve Şiron sosyal sektörünüze çarpışıyor ve arkadaşlıklarınızı yeniden değerlendirmenizi istiyor.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sonunda ne zaman arkadaşlıklarına ayak basacaksın? Kariyer sektörünüz vurgulanıyor, ancak arkadaşlarınızla bir şeyler bulmaya çalışırken yakalandınız. İnsanlar son dakika iptal ediyor olabilir. Kendiniz için savaşma zamanı.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

İşin ve sosyal hayatın biraz deliriyor Aslan. Ancak Jüpiter ve Plüton bağlantısı ile yaşam tarzınızda bazı sürprizler oluyor.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars, grafiğinizin duygusal bir bölümünde ilerliyor, Başak . Ayrıca en derin güvensizliklerimizi yöneten Şiron ile bir bağlantı kuruyor. Yani, bu hafta biraz hassas olacaksın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars şu anda Koç burcunda ilerliyor ve Şiron ile de bağlantı kuruyor. Bu ikisi buluştuğunda, ilişkileriniz dikkatinizin merkezi haline gelecektir. Hayatında tutmaya kim değer ve kim değil Terazi ?

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bazı çok yoğun gezegenler iletişim bölgenizde ilerliyor. Bu ne demek? Duygularınız hakkında her zamankinden daha açık olmak üzeresiniz. Bu gezegenler de bu hafta bazı harika fikirlere ilham verebilir.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Jüpiter ve Plüton aynı bölgeye dokunurken, güneş grafiğinizin yoğun bir sektöründen geçiyor. Bu sadece hayatınızın bir bölgesini etkilemeyecek … Hepsini düşüneceksiniz. Bir terapist görmeye veya bir arkadaşınız ile bir şeyler konuşmaya başlamak için harika bir hafta .

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Satürn şu anda Oğlak burcunda retro yapıyor . Ve Jüpiter ve Plüton da gerilediğinde, bu günlerde tamamen dengesiz hissedebilirsiniz. Projeler veya planlar iyi gitmiyor olabilir. Ama sabırlı olun. Bu hafta zor olabilir, ama işler daha kolay olacak.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta, derin benliğinizden Kova’ya geçme zamanı . Günlüğe kaydetmek, meditasyon yapmak, egzersiz yapmak için biraz zaman ayırın… ayırmak için ne gerekiyorsa yapın. Bu hafta hayatınızın sizin için neleri sakladığını ve nelerin kaçırılması gerektiğini anlamakla ilgilidir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yaratıcılığınıza bu hafta destek verilir, Balık . Diğer sanatçılarla bağlantı kurmak ve yeni projeler veya fikirler hakkında konuşmak için harika bir zaman. Aşk hayatınız açısından, bazı şeylerin doğal olarak gelişmesine izin vermemeye çalışın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu