Astrolojik Danışmanlık

Reddedilme Korkusunu Yeniyoruz!

Son zamanlarda işlerin kötüye gittiği hiç oldu mu?

Bir arkadaşın seninle konuşmayı kesti. Banka kredi talebini reddetti. Eski sevgilin belki evlendi. Ailenizden biri sizi dışladı. Çok istediğin işi alamadın veya kovuldun. Liste devam ediyor. Reddedilme. Hepimizin başına geliyor, ancak birçoğumuz için bununla başa çıkmak çok zor.

Sadece geçen hafta, birkaç kez reddedildim. Ama hiçbiri beni etkilemedi. Aslında, kendimi her bulduğumda, “denemekten vazgeçmediğim için çok mutluyum” dedim. Çünkü reddedilme gerçekleştiğinde aslında Evren bizi en iyi olana yaklaştırıyor.

Geri çekilip hayatınızdaki her şeyin daha büyük bir planın parçası olduğuna güvenebileceğiniz zaman, reddedilmenin gerçek koruma olduğunu görürsünüz.

Dünyadaki en mutlu ve sağlıklı insanlar saçma sapan bahanelerle ile reddediyorlar. İşte bazı örnekler:

Oprah Winfrey, Baltimore WJZ-TV’de haber muhabirliğinden kovuldu çünkü duygularını hikayelerinden ayıramadı.

Marilyn Monroe’ nun model ve oyunculuk kariyerinin başında, ona sekreter olmayı düşünmesi gerektiği söylendi.

Walt Disney 1919’da Kansas City Star’dan kovuldu çünkü “hayal gücünden yoksun ve iyi fikirleri yoktu”. 🙂

Elvis Presley, kariyerinin başlarında Nashville’deki bir performanstan sonra, bir yönetici ona Memphis’teki işinin (önceki işi kamyon şoförlüğü) daha iyi olduğunu söyledi.

Reddedilmeyi süper zarafetle ve kolaylıkla idare etmeyi öğrenirseniz, hala sağlam bir şekilde ilerlemeye devam edebilirsiniz. Eğer reddedilme sizi aşağı çekiyorsa, bu 3 gerçek hikaye en kısa sürede modunuzu yükseltmenize yardımcı olabilir.

Jack Canfield’ın Başarı İlkeleri’nde söylediği gibi, Gerçekten Hiçbir Şey
Değişmez , “Reddedildiğinde hiçbir şey değişmez.” Sonuç beklentilerinizi serbest bırakarak reddedilmeyi çok daha fazla sükunetle kaşılayabilirsiniz. Ve “Hayır” sözünü duyduğunuzda, hayatınızda gerçekten hiçbir şeyin değişmediğini bilin.

Reddetme Korumadır

“Hayır” kelimesini her duyduğumda kendime korunmakta olduğumu hatırlatırım. Evren sizi sizin için en iyi olana hizalar. İstediğiniz şeyin sizin için bulunmaz bir fırsat olduğunu düşünmüş olabilirsiniz, ama bunu elde etmemek, başınıza gelen en iyi şey olabilir. Gelecekteki benliğiniz size yol gösterecektir. Bunun için sadece sabır ve güven gerekir.

Bu yüzden sürece güven!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu