Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

Güneş ve Venüs Hayatınıza Daha Fazla Zevk Getirmek İçin Kavuşuyor!

3 Haziran , Venüs’ün geriye dönük yolculuğunun en sevilen geçişini getiriyor. Sıcak kanlı Güneş güzel Venüs ile hizalanacak. Bu iki gezegen birbirine bağlandığında, buna cazimi veya “güneş ışınlarının altında” denir ve başkalarıyla daha önce hiç olmadığı kadar derin bir bağlantılar kurabilirsiniz.

13 Mayıs’tan bu yana İkizler burcunda retrograd olan Venüs, ilişkileri ve ideolojiyi yeniden değerlendiriyor. Ne zaman (20 Mayıs tarihinde) Güneş İkizler’e taşındı, büyük bir yanıcı enerji açığa çıktı. Bu enerji bizi biraz baskıladı. Kendimizi özgür hissedemedik. İstediklerimizi kolay elde edemedik.

3 Haziran’da bu gergin enerjiye mola vereceğiz. Güneş ve Venüs geriye doğru tam olarak hizalandığında, bu göksel bağlantının inanılmaz faydalarını toplayacağız. Yiyeceklerin daha fazla tadı olacak, güzellik sanatta daha yaygın olacak, güvenimiz yüksek olacak ve romantik duygularımız ilişkilerde bize iyi hizmet edecek. Ayrıca, iletişimde denge ve ortaklıklarda uyum bulmayı bekleyebiliriz. Uzun süredir devam eden sorunların çözülme şansı artık daha yüksek – eğer iki taraf da duygularına karşı açık ve dürüstse. Cinsel doyum ve başkalarıyla flört etmek bize rahatlık getirecek, aynı zamanda güvenimizi artıracaktır. Sonuçta, Venüs geri dönüşü sırasında yakın zamanda yeniden ortaya çıkan geçmiş yaraları iyileştirmek ve başkalarıyla sohbet etmek için harika bir zaman.

Bu kozmik tatlı nokta bizi de söz vermeye zorlayacak. Bir adım atmak ve kalplerimizi özgürce genişletmek istesek de, takip etmenin zor olacağına dikkat edin. Bunun nedeni, retrogradların genellikle üstesinden gelebileceğimizden daha fazlasını almamıza ve vermemize ilham vermesidir. Planlar değişeceğinden, gerekenden fazlasını taahhüt etmemeye çalışın.

Bu kozmik hizalamanın 5 Haziran’daki ay tutulmasından iki gün önce gerçekleştiğini unutmayın. Güneş ve Venüs retrograd’ı bir kez daha yanacak ve üçüncü Güneş Venüs’ün kavuşumu sırasında ifade edilen duygular hakkında netlik kazanma çabalarımızı karmaşıklaştıracak. Kalplerimiz ve zihinlerimiz ilişkileri tekrar “iyi” ye taşımamızı ister – yapamazsak bile. Kişiler arası ilişkiler ve ortaklıklar konusunda harekete geçmeye hazırlandığımız için ay tutulması sırasında 3 Haziran’dan itibaren duygusal atılımlar ortaya çıkabilir. Üçüncü Güneş ve Venüs kavuşumu bu tür kararların tetik noktasıdır.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu