Astrolojik Danışmanlık

Hayatınızda Ne Yaşarsanız Yaşayın, İnanılmaz Hissetmek İçin 8 Basit Adım

Kendimi hayran olduğum insanlarla karşılaştırırdım. Konuşmalarını, dünyayı gezmelerini, becerilerini, deneyimlerini ve güçlerini başkalarına gerçek bir katkıda bulunmak için kullanmalarını v.b hayal ettiğim her şeyi yapıyor gibi görünen insanlarla…

Sahip olduklarını istedim ve sadece daha fazla beceri, kaynak, para, deneyim ve bağlantıya sahip olsaydım, o zaman belki de benim sıram olurdu. Belki büyük bir mola verirdim. Yıllarca yolumdan uzaktaydım. Başarılı olduklarını hissettim ve her zaman dışarıdan bakıyordum.

Sadece kariyerimde değil, aynı zamanda yargılarım da kişisel ilişkilerimi etkiledi. Gizlice evlenen arkadaşlarımı kıskanırdım. Neden hala bekar olduğumu merak ettim. Benimle ilgili bir sorun olması gerektiğini düşündüm.

Ama kafamdaki bu zehirli savaş, kendime karşı dürüst olduğumda durdu.

Karşılaştırmamın özünü yeterince iyi hissetmediğimi fark ettim.

Beni yargılayan insanlar için endişelendim. Güvensizliğimin temelinde, benim sevimsiz ve arzularımın değersiz olduğu inancı vardı. Kendimize inandığımız ve düşündüğümüz şeyler tüm yaşamımızı etkiler.

Eksik veya neyi takdir etmediğime odaklanarak fark ettim, kendimi ilerlemekten koruyordum. Perspektifimi değiştirdim ve fark ettim ki kariyerim boyunca o kadar da uzakta değildim, hayatımın ve işimin daha az anlamlı veya tatmin edici olduğu anlamına gelmiyordu. Benim sorunum pist dışında ve arkasında olmamdı; iyi giden şeyleri takdir etmiyordum.

Başarıyı tanımlama şeklim, beni hayatta iz bırakmamı sağlayan şeydi.

Toplum bize gerçek başarının bankadaki belirli bir sayı veya daha fazla takipçi, sahip olduğumuz ev veya hayatımızdaki ve kariyerimizdeki belirli ölçütler olduğunu söyleyecektir, ancak bunların hepsi dışsaldır. Bunların hiçbiri bizi gerçekten mutlu etmiyor.

Benim için en önemli an oturduğum ve başarıyı yeniden tanımladığım zamandı.

Benim için bu, büyümek ve öğrenmek ile ilgilidir. Yaşamak için sevdiğiniz şeyi yapabilmek ve başkalarına katkıda bulunmak.

Başarı senin için ne anlama geliyor?

En önemlisi, başarının övgüler, Linkedin özgeçmişi veya Instgram takipçi sayısıyla ilgisi olmadığını öğrendim. Bu, kendinize karşı dürüst olmak ve kendinizi ifade etmekle ilgilidir, kendinizi başkalarının sizden istediklerini yapmaya zorlamamakla ilgilidir. Ve en önemlisi, gerçek başarı, olmanız gereken yerde olduğunuzu ve pist dışında veya geride olmadığınızı bilmektir.

İşte hayatta başarılı olmanın 8yolu!

Standartlarınızı yükseltin.

Yerleşim geçmişinizin bir yoludur, şimdi kendinizi iyi hissettiren şeylere odaklanıyorsunuz ve bunu desteklemek için bir hayat yaratıyorsunuz.

Kendinizi iyi hissettirmeyen şeyleri bırakın.

İnsanlar, durumlar, alışkanlıklar ve inançların hepsi bizi hayal kırıklığına uğramış hissettirebilir. Bağlandığını hissettiğin bir yaşamı yönetme sürecinde, hayatındaki tüm şeylere bak ve artık çalışmayanı serbest bırak. Her şeyin bir son kullanma tarihi vardır. Gitmesine izin verme zamanı.

İstediğiniz kadar paranız olmayabilir ama zengin bir hayat yaşıyorsunuz.

Bolluk sadece finansal durumunuzla ilgili değildir. Minnettarlıkla ve sahip olduğunuz ve sevdiğiniz şeylere değer vererek zengin bir hayat yaşayabilirsiniz.

Aksiliklerin ve başarısızlığın kendi kendine büyümenin bir parçası olduğunu öğrenin.

Hata yok; tüm seçimlerimizle büyüyoruz. Yaptığınız her seçimin daha büyük planınızın bir parçası olduğunu unutmayın. Asla bir aksilik yoktur, çünkü ruhunuz büyür ve bu gerçek başarıdır.

Değiştiremeyeceğiniz şeyi kabul edin. Kabul edemeyeceğiniz şeyi değiştirebilirsiniz.

Sorumluluk almak ve koşullarınız için başkalarını suçlamayı bırakmak. Şu anda değiştirilemeyen şeyleri kabul edin. Kabul etmek istemediğiniz şeyi değiştirmek için harekete geçin.

Başkalarının başarılarını kutlayın.

Başarılı olmanın bir kısmı, diğer insanların kazanmalarını onurlandırmak ve kutlamaktır.

Duygularınızı hissetmenize izin verin ve onları paylaşmaktan kaçınmayın.

Kendinizi paylaşmak ve gerçek duygularınızı ifade etmek zengin bir hayat yaşamanın bir parçasıdır.

Kendinizi ifade edin.

Kendini ifade etme en yüksek mutluluk ve başarı biçimidir. Diğer insanların ne düşüneceği konusunda endişelenebilirsiniz ve yargılanmak istemezsiniz, ancak en yüksek öz-sevgi formu öz-takdirdir, bu da kim olduğunuzla rahat olduğunuz ve arzularınız hakkında özür dilemediğiniz anlamına gelir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu