Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
Çekim Yasası Nedir ve Nasıl Kullanılır? - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık

Çekim Yasası Nedir ve Nasıl Kullanılır?

Size sadece istediğini dile getirerek istediğin her şeye sahip olabileceğini söylersem? Çekim Yasasını kullanarak ve bunu günlük bir uygulama haline getirerek, düşüncelerinizi ve hayallerinizi fiziksel alana gösterme gücüne sahipsiniz.

Çekim Yasası Nedir?

Hayatımıza gelen, çektiğimiz şeydir. Evrenin yasası olarak Çekim Yasası enerji tarafından sürdürülür. Düşündüğümüz şey çektiğimiz şeydir. Eğer olumlu düşünürseniz, hayatınıza olumlu şeyler gelecektir – ve bunu fark etme olasılığınız daha yüksektir. Yalnızca olumsuza odaklanıyorsanız, olumsuz şeyler ortaya çıkmaya mahkumdur. İyilik isteyin ve iyiyi alın.

Çekim Yasası’nda bundan biraz daha fazlası var. Dışarıda durup gökyüzüne taleplerinizin bir listesini veremezsiniz. Bir şeyi hayatınıza tezahür ettirmek için düşünce sürecinizi değiştirmeniz gerekir.

Olumsuz düşünceleri daha olumlu düşüncelere yönlendirmeye başladığımızda, evrenin ona baktığına güvenerek, sihir gerçekleşir. Yine de, pozitif ivmeyi sürdürmek her zaman kolay değildir. İşte size arzularınızı daha da hızlı göstermeye yardımcı olacak bazı ipuçları:

Çekim Yasasını Kullanmanın 4 Yolu

33 × 3 Yöntemi
Bir kalem ve bir günlük kullanarak, şimdiki zaman ekleri ile tam 33 kez istediğinizi yazın. Örneğin, bir işin gerçekleşmesini istiyorsanız, 33 kez “Yeni işimde çok mutluyum” yazın. Yazarken, istediğiniz işi ve ne kadar iyi hissettiğinizi görselleştirmeye çalışın. Gününüzü her gün görselleştirin; nasıl olurdu? Nasıl elde edeceğinize o kadar fazla odaklanmayın.

Dileğinizi 33 kez yazdıktan sonra kağıdın en altına “Öyleyse şimdi olsun. Bu hediye için çok teşekkür ederim. Bunun en yüksek iyiliğim için olduğunu biliyorum, ” yazarak 3 gün boyunca bunu yapmaya devam edin. Üç gün geçtikten sonra bu yaptığınızı unutun. Hayatınızı yaşayın ve istediğin şeyin geldiğine güvenin. Bu yöntemi 55 × 5, 44 × 4 veya 22 × 2 ve hatta 11 × 1 şeklinde de yapabilirsiniz.

Müzik Listesi
Bir müzik aşığıysanız, hazırlayacağınız bir playlist, arzu ettiğiniz şeyi çekmenize yardımcı olmak için harika bir yol olabilir. Size yaşamak istediğiniz duyguları veren tüm şarkıların bir çalma listesini yapın. Örneğin, yeni bir ilişki çekmek istiyorsanız, tüm favori aşk şarkılarınızın bir çalma listesini yapın. İzmir’e taşınmak istiyorsanız, İzmir (ya da İzmir’i düşündüren) şarkıların bir çalma listesini yapın. Çalma listenizi ilk uyandığınızda, yatmadan önce veya sadece gün boyunca dinleyin. Dinlerken her şarkının titreşimlerine odaklanın.

Pano
Pano hazırlamak hayalinizdeki yaşamı tezahür ettirmenin başka bir mükemmel yoludur. Hayatınıza çekmek istediğiniz şeyin resmini bastırın. Hayalinizdeki ev, seyahat etmek istediğiniz yerler… Panoyu yatağınızın yanına veya masanıza koyarak görünür bir yerde olmasını sağlayın. Bunlar size zor geliyorsa istediğiniz görüntülerin kolajını yapmak için telefonunuzda bir resim kolaj uygulaması kullanın, ardından onu telefonunuz veya masaüstü arka planı olarak kaydedin.

Mantra Meditasyonu
Mantralar istediklerinizi hayatınıza çekmek için büyük yardımcılardır. İsteklerinizi saptayan basit bir cümleye karar verin. O zaman, günde on ila yirmi dakika, uyandıktan hemen sonra ve uyumadan önce, o mantra üzerinde meditasyon yapın, şimdiki zaman ekleriyle. Zihniniz ve onunla birlikte gelen duygular dışında her şeyden zihninizi temizleyin.

Tezahür Önerileri

Sonuçtan ayırın: İnsanların tezahür ettirmedeki en büyük sorunu, sonuca çok fazla odaklanmış olmalarıdır. Bazı insanlar istedikleri anında gerçekleşmezse vazgeçerler. Tezahür, evrene olan güven düşüşüdür. İstediğiniz şeyin gerçekleşeceğine inanın ve evren üzerinde çalışırken hayatınıza normal bir şekilde devam edin. Birisi sizden bir şey yapmanızı isterse mutlu olur muydunuz, sonra sizi sürekli bu konuda rahatsız etse? Tabii ki hayır – ve evren de bundan hoşlanmıyor. Bu yüzden sabırlı ol. 🙂


Arzu başına bir kısayol kullanın: Tüm bu yöntemleri istediğinizi çekmek için kullanabilirsiniz, ancak hepsini tek bir arzu için kullanmayın. Örneğin, daha fazla para çekmek için 33 × 3 yöntemini kullanabilir veya yeni bir sevgili çekmek için müzik listesini kullanabilirsiniz, ancak yeni bir sevgili çekmek için 33 × 3 yöntemini ve mantra meditasyonunu aynı anda kullanmayın. Size istediğinizi vermek için evrene güvenmediğinizi gösterecektir. Güven anahtardır.


Minnettarlığınızı ifade edin: Birinden hediye alırsanız, yaptığınız ilk şey “Teşekkürler” demek, değil mi? Bir şey istiyorsanız, size yardım ettiği için evrene teşekkür etmeyi unutmayın. Sadaka bağışlamak, başkalarına yardım etmek, hatta evrene bir mektup yazmak bile minnettarlığınızı ifade etmenin harika yoludur. Unutma, zaten istediğin şeye sahipsin gibi davranıyorsun, bu yüzden evrene şükranlarını önceden ver.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu