Astrolojik Danışmanlık

23 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin para alanındaki bugünkü yeni ay, mali durumunuzla ilgili iyi haberler vaat ediyor. Zengin olabilirsiniz veya olmayabilirsiniz, ancak önümüzdeki birkaç hafta içinde kesinlikle son aylarda olduğundan daha fazla değer vereceksiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda yanınızda ve tabelanızda güçlü bir yeni ay ile oldukça hoş şeyler olmasını bekleyebilirsiniz. Duygularınız sizi bilgilendirsin ama sizi kontrol etmelerine izin vermeyin. Yaptığınız her şeyde rasyonel olun.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir tür problemden kaçmaya devam edemezsiniz. Sizin için duygusal olarak acı verici olsa bile, konuyla bir kez ve herkes için uğraşmanın zamanı geldi. Muhtemelen korktuğunuz kadar travmatik bir yerde olmayacak.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı insanlar, halı altında hoş olmayan gerçekleri süpürüp onları unutabileceğinize inanıyorlar, ancak en az beklendiğinde tekrar ortaya çıkacaklarını biliyorsunuz, bu yüzden size endişe veren herhangi bir sorunla yüzleşin ve onu çözmek için yaratıcı yollar bulun.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün yeni ayı, yakın gelecekte kariyer cephesinde büyük kazanımlara işaret ediyor. Eğer dünyada hareket etmek isteyen bir tür Leo iseniz, bunun gerçekleşmesine izin veren durumlarda kendinizi bulacaksınız – ama çaba sizden gelmelidir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün gerçeği duymak istemeyen herkes yolunuzdan uzak durmalıdır, çünkü herkesin ne olduğunu, bilmek isteyip istemediğini bildiği konusunda ısrar ettiğiniz ruh hallerinden birisiniz. Tabii ki kendi yararları için.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün küçük olaylara çok fazla odaklanırsanız, hayatınızı önemli şekillerde değiştirmeye yönelik büyük olayı kaçırabilirsiniz. Ayrıca, itiraf etmeye hazır olan güçlerden daha fazla şey olabilir, bu yüzden gözlerinizi açık tutun ve düşünmeye devam edin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Zıt işaretinizdeki kozmik aktivite, çıkarlarınızın en iyi şekilde, amaçlarınızı ve hedeflerinizi paylaşan insanlarla güçlerini birleştirerek sunulacağını gösterir. Onları kişisel düzeyde beğenip beğenmediğiniz önemli değildir – önemli olan birbirlerine yardımcı olabilmenizdir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir kez daha gidebileceği ümidiyle bir kez daha zor bir iş çıkardınız, ancak derinlemesine bunun olmayacağını biliyorsunuz. Birlikte hareket edin ve büyük ve faydalı değişikliklere yol açacak küçük şeyleri yapmakla meşgul olun.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Pek çok şey size kolay geliyor gibi görünüyor, bir tür yakalama olup olmadığını merak edebilirsiniz. Ama gezegenlere göre şu anda fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak “bölgede” çok fazlasınız, bu yüzden iyi şansınızın tadını çıkarın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Herhangi bir aile içi uyumsuzluktan kaçınmayı tercih edebilirsiniz, ancak bugünün yeni ayı, sevdiklerinizle şüphelerinizle yüzleşmek için iyi bir zaman yapar. Büyük olasılıkla bu kadar endişeli olduğunuzu bilmediklerini göreceksiniz – ve şimdi size yardımcı olabilirler.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda dünyanızda devam eden o kadar çok ilginç şey var ki, kendinizi çaresizce yapılması gerekenlerden kolayca çekebilirsiniz. Gününüzü iki bölüme ayırın: çalışma saatleri ve oyun saatleri. Ve onları karıştırmayın!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu