Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

Burçların Sağlık Sorunları!

Her burcun iyi ya da kötü belirli bir sağlık sorunu vardır. Bazılarınız bunun farkında olabilir veya bazılarınız bilmiyor olabilir.

Bu nedenle, sizi her burç için hangi sağlık sorununa odaklanması gerektiği ve neden dikkatli olmanız gerektiği konusunda eğitmek için kısa bilgiler vereceğiz.

Koç Burcu

İstediğiniz şeyi elde etmek için hızlı davranmanız, iyi ve bazen de kötü olabilecek bir harekettir. Astroloji haritasının ilk işareti olarak, her zaman ilk olmayı tercih edersiniz. Buna göre Koç, sağlık söz konusu olduğunda vücudunun baş ve beyin kısmı için dikkat etmesi gerekir. Bu, sağlık rahatsızlıklarının çoğunun beyinle ilgili olmasının nedenidir. Düşünme, stres, baş ağrısı, diş sorunları vb.

Boğa Burcu

Güvenli olma arzusuyla birlikte dünyaya olan bağlılığınız en yüksek önceliğe sahiptir. Basit yaşama olan arzunuz sizi mutlu kılar. Sağlık açısından boğaz, boyun ve kulak sorunlarından en fazla etkilenme olasılığınız vardır.

İkizler Burcu

Sıkıntı hep hor gördüğünüz şeydir. Her şeyden haberdar olmaktan hoşlanıyorsunuz ve zihniniz hızlı ve süper aktif. Çevrenizdeki şeyler hakkında her zaman eğlenmek ve heyecanlanmak isteyen iletişimi güçlü ve sosyalsiniz. Bulantı, halsizlik, uykusuzluk İkizler burcunda hissedilen bazı yaygın rahatsızlıklardır. Omuzlar, akciğer problemleri ve kollardaki ağrı, önemli ölçüde etkilendikleri alanlardır.

Yengeç Burcu

Duygu durum dalgalanmaları ve duyarlılık bir Yengecin en önemli özellikleridir. Onlar için en önemli olan duygusal bağdır. Çocuğun kalbi gibi, onları sevdiklerine bağımlı kılan koruma ve bakıma ihtiyaçları vardır. Göğüs ve mide, cıvıl cıvıl bir çocuktan acı çeken bir yaşlıya onları mahvedebilecek bölgelerdir. Sağlıklı ve formda kalmak için beslenme alışkanlıklarına dikkat etmelidirler.

Aslan Burcu

Hayran olunmayı seviyorsunuz ve gittiğiniz her yerde aradığınız şey bu. Eğlence ve sevinç yaşamdan arzu ettiğiniz şeydir. Tanıma ve takdir edilme onlar için en önemli şeydir. Kalbiniz, sırtınız, omurganız ve kan değerleriniz sorunun büyük veya küçük olup olmadığına bakılmaksızın dikkat etmeniz gereken endişe alanlarıdır.

Başak Burcu

Yardımseverliğiniz, güvenilirliğiniz sizi akıllı, pratik ve aranılan birisi yapar. Her zaman güvenli hareket edersiniz ve en kötü durumda bile beyniniz kolay ve hesaplayıcı bir çıkış yolu getirir. Başak burcu insanı genellikle karınla ​​ilgili sorunlardan rahatsız olur. Aşırı kilolu olabilir. Düzensiz beslenme alışkanlıkları nedeniyle mide ile ilgili sorun en büyük endişelerden biridir.

Terazi Burcu

Burcunuzun tasvir ettiği gibi, yaşamın her alanında denge ve barış istersiniz. Sen büyüleyici bir insansın ve çok sosyalsin. Diplomasiniz zaman zaman sizin iyi olmayan sığ tarafınızı gösterir. Kısacası, her şey denge ile ilgilidir. İshal ve kabızlık, böbrek en önemli sorunlarından biri olabilir. Her türlü derma probleminden kaçınmak için cildinize bile dikkat edin.

Akrep Burcu

Gerçek sizin için çok önemli olduğu için, her şey onun etrafında döner. Aynı zamanda sizin için duygusal güvenliğin itici gücüdür. Korunmuş doğanız asla duygusal olarak kolayca incinmenize izin vermez. Cinsel organlarınız, mesaneniz, yumurtalıklarınız ve testislerinizle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Hormonal dengesizlik sizin için çok fazla sorun yaratabilir!

Yay Burcu

En beğenilen işaretlerden biri olarak, süper maceracısın. Sen her zaman hayatın her zaman olumlu ve ezici olmasını isteyen özgür ruhlu bir insansın. Coşkulu doğanız nedeniyle, dikkat eksikliği yaşayıp kazalarla karşılaşmanız muhtemeldir. Uyluk ve kalçalar sizin için bir şekilde tedirginliğe neden olabilir.

Oğlak Burcu

Hayatı ciddiye almanız sizi mantıklı ve başarılı biri yapar. Bazen kendinize çok sert davranabilirsiniz ve bu sizi hem duygusal hem de fiziksel olarak etkilemek için bir neden olabilir. Kemikler vücudunuzun en çok etkilenen bölümlerinden biridir ve bunu dişler, eklemler ve ciltle ilgili sorunlar takip eder.

Kova Burcu

Akıllısınız ve geniş fikirli tutumunuz sizi ayrı bir sınıfa sokuyor. Mümkün olduğunca bilgi almayı ve yeni yerleri keşfetmeyi seviyorsunuz. Özgür ruhlu doğanız, sizi mutluluk ve barış için ekstra kilometreler gitmeye zorluyor. Sağlığınız konusunda dikkatli olmanıza rağmen, ayak bilekleri ve dolaşım ile ilgili sorunlarınız olabilir.

Balık Burcu

Mütevazi doğanız ve her zaman başkalarına yardım etmeye hazır olma istekliliği, sizi egosuz bir insan yapan en iyi özelliklerden biridir. Muhtemelen bazen alınabilirsiniz ve sizi en çok acıtan şey budur. Sinir sistemi vücudunuzun sizi en çok etkileyen en hassas bölgelerinden biridir. Bu zayıf bağışıklık sisteminden kaynaklanmaktadır.

Herhangi bir sağlık sorununuz varsa veya yaşamınızın sağlık cephesinde ne olduğunu öngörmek istiyorsanız Sağlık Astroloji Raporunuzu alın ve tüm sorularınızın yanıtlarını bulun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu