Astrolojik DanışmanlıkBurçlar

Burcuna Göre Eski Sevgilini Geri Getirme Yolları!

Her burcun huyu suyu, inat damarı, ne istediği hakkında ipuçları veren zaafları kendisine hastır! Özellikle duygusal ilişkilerde, çiftlerin beklentilerinin karmaşıklığı devreye girince ortaya çıkan anlaşmazlıkların derinlemesine tanışmaktan başka çözüm yolu yoktur. Tabi anlaşmak için de önce barışmak gerekir! Eski sevgilinizi geri getirmeniz için işte size sihirli değnek! Eski sevgilisiyle barışmak isteyenler, ihtiyaç duyduğunuz tek şey yükselen burcu!

Koç Burcu

Koç Burcu insanı, tüm şartları zorlayarak, sonucunun neye mâl olacağına bakmadan istediğini almak isteyen birini karşısında görürse ona hayranlık duyar! Hele ki bu eski sevgilisiyse! Bir düşünün “Seni istiyorum. Almadan da hiçbir yere gitmeyeceğim!” diye bağıran, özgüveni yüksek, arzulu, pes etmeye de niyeti olmayan eski sevgilisi geçmiş karşısına, “çekip alacağım seni” diyor! Koç oracıkta yelkenleri suya indiriverir 🙂

Boğa Burcu

Boğa Burcu insanının ne istediğini anlamak, onun isteklerine cevap verebilmek olmazsa olmazlardandır. Boğa, kendi sınırlarını çizer, kurallara göre yaşar ve bunu asla genişletmez. Hele ki bir meselede inatlaşmaya gidildiyse, geçmiş olsun! Boğa ile tekrar bir birliktelik yaşamak istiyorsanız öncelikle söz vermenin değil, o sözü tutmanın işe yarayacağını bilmeniz gerekir.

İkizler Burcu

Sosyal bir burç olan İkizler, arkadaş çevresinden kopamaz ve sevgililerini de anında o iletişim ağına dahil eder. İkizler Burcunu geri döndürmek istiyorsan hemen o arkadaş çevresini organize et 🙂 Onlardan destek istemeyi de unutma.

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu insanı, onu depresif moddan çıkaracak, sürekli sevip sayacak, gelecek yılların hayaline ortak olacak bir sevgili ister! Hangi sebeple ayrıldıysanız ayrılın fakat barışmak istiyorsanız, her durumda Yengeç’in kaprislerini çekmeye hazır olun! Öncelikle muhtaç görünmeyin, birlikte güzel bir geleceğinizin olduğuna onu inandır. Ayrıldığına bin pişman olduğunu belli et fakat yüzündeki umut eksik olmasın. Seni asla bırakmayacağım demeyi ihmal etme!

Aslan Burcu 

Aslan öncelikle kendini düşünür! İlişkilerin ilk aylarında kendilerini ikinci plana atıp, sonra başrolü kapmalarıyla ünlü olan Aslanların içinde gram kötülük yoktur, o dönemde biraz fazla ilgi görmek, en çok sevilmek istemiş olabilir. Yaşadığınız olumsuzluklara rağmen geri dönmek istiyorsanız, son günlerde en çok istediği şeyi hediye ederek işe başla! Asıl amacının onu mutlu etmek olduğunu göster!

Başak Burcu

Başak dürüsttür! Biraz fazla eleştirir ama sözleriyle kimseyi incitmek niyetinde değildir. Asıl amacı gözüne takılan eksikleri gidermek, yardım elini uzatmaktır. Başak herkes için en iyisini ister ve bunun için ne gerekiyorsa yapar! Onunla barışmak istiyorsan önce yardım iste! Aranızdaki gerilim durulunca ilanı aşk edebilirsin. 🙂

Terazi Burcu  

Geri getirmenin en kolay olduğu burçlardandır Teraziler. Barış çubuğu, beyaz güvercin, tatlı dil anahtar kelimeler!  Sen öpücüğünü kondur barış elçini yolla, en iyi bildiğin şeyi yap küslükleri oracıkta noktala! Huzur dolu sohbetine, sevgi dolu kalbine güven, gerisini merak etme sen!

Akrep Burcu

Derin özleminden, kalbinden taşan hasretinden bahsettiğin yazını arkadaşına yollayacakken, yanlışlıkla eski sevgiline göndermiş gibi yap! Şimdi sıra onda! Bu ilişkiyi devam ettirmeye gönüllüyse soluğu çok geçmeden alır kapında! Seven için bu kadarı kâfi, fazlasını da yapma!

Yay Burcu     

Yay Burçları için  aynı ilişkiye geri çağırmak, yüzlerce cevapsız çağrının ötesine geçmez! Sorun çözme, mücadele etme Yay Burçlarının lugatında yoktur. Ancak yeni biri gibi gitmek, yeni bir başlangıç teklifi yapmak Yay’ın dikkatini çekebilir. Her şeyi en başa sar, ilk kez tanışıyormuş gibi yaklaşıp yeni bir sayfa aç! Bu Yay için yeni bir heyecan olup dikkatini çekmeye yetecektir.

Oğlak Burcu  

Oğlak Burçları başarı hırsı ve kariyer hedefi ile kafayı yemiştir! Bu hikâyeye sonradan dahil olan sevgili yalnızlıktan nasibini alır, sevgilisiyle geçireceği vakitleri bu hırslarına kurban eder! Öncelikle yapman gereken onu böyle kabul edip hedeflerine ulaşması için motive etmen, her şeyden kıymetli olduğunu hissettirmen ve kendi gücünü göstermen yeterli!

Kova Burcu    

Kova Burçları bildiğini okur, herhangi bir tartışmada geri adım atmaz ve küslükler kolaylıkla başlar. Ancak bu tartışmalarda Kovalar haksızsa, size adil davranmadılarsa geri dönüş çok kolaydır. Çünkü Kova Burçlarına, bu durumu hassas bir şekilde anlatabilirsen kendi hatalarını kabul ederler. Mantıklı olanı Kova düşünmeden geçmez!

Balık Burcu    

Balık romantiktir, onu geri getirmek istiyorsan hemen eline bir kalem al, bulduğun kâğıda duygularını karala! Yeter ki samimi duyguların olsun, uyak, kafiye ile uğraşma! Sonra romantik bir akşam yemeğinde kalbinden geçenleri Balık’a sanatınla göster! Balık bu kadar nazikliğe kayıtsız kalamaz!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu