Balık Burcu

Balık Burcu Hangi Ay? Balık Burcunun Bilinmeyen Özellikleri 2022***

Balık Burcu, 19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında doğmuş olan kişilerin burcudur. Su grubu olan Balık Burçları, Zodyak’ın son takım yıldızıdır.  Zıt yönlerde yüzen iki balıkla sembolize edilir ve Balık’ın dikkatinin fantezi ve gerçeklik arasındaki sürekli bölünmesini temsil eder.

Balık, yaratıcılığı ve hayalleri yöneten gök cismi Neptün tarafından yönetilir ve bu ruhani balıklar sınırsız hayal güçlerini keşfetmeye bayılır. Bununla birlikte, Neptün, yanılsamayı ve gerçeklerden kaçmayı da denetler. Neptün enerjisi okyanusun enerjisi gibidir: büyülü, gizemli ve çoğu zaman korkutucu. Su üzerinde sis yoğun olduğunda, ufuk tıkanır ve deniz ile gökyüzü arasında hiçbir ayrım olmaz.

Balık Burçları, diğer tüm burçlar tarafından öğrenilen her dersi -sevinçleri ve acıları, umutları ve korkuları- özümsemiştir. Bu, bu balıkları astrolojik çarkın en psişik, empatik ve şefkatli burcu yapar.

Balık Burçları, yaratıcılığı ve hayalleri yöneten gök cismi Neptün tarafından yönetilir ve sınırsız hayal güçlerini keşfetmeye bayılır. Bununla birlikte, Neptün, yanılsamayı ve gerçeklerden kaçmayı da denetler. Neptün enerjisi okyanusun enerjisi gibidir: büyülü, gizemli ve çoğu zaman korkutucu. Sis su üzerinde yoğun olduğunda, ufuk tıkanır ve deniz ile gökyüzü arasında hiçbir ayrım olmaz.

Balık Burçları değişken bir burç olup, çevrelerine zahmetsizce uyum sağlar. Bu vizyon sahibi balıklar, basiretleri aracılığıyla kolektif bilinçaltına benzersiz bir erişime sahiptir ve inanılmaz sanatçılar olabilirler.

Balık Özellikleri

Güçlü Yönleri: Şefkatli, sanatsal, sezgisel, nazik, bilge

Zayıf Yönleri:  Aşırı güvenen, üzgün, gerçeklikten kaçma arzusu

Sevdiği Şeyler: Yalnız olmak, aşk, uyumak, müzik, romantizm, yüzme, manevi temalar

Sevmediği şeyler: Her şeyi bilmek, eleştirilmek, geçmişin musallat olması, her türden zulüm.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu