Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
18 Ekim – 24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

18 Ekim – 24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 18 Ekim – 24 Ekim 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Birebir ilişkiler ve ilişkiler sektörünüzde Merkür gerilemesine sahip olmak kolay bir iş değil, Koç. Sorununuz için, artık doğrudan olan Merkür, bu sektörde oyalanacak ve size karşı konulmaz bir çekicilik kazandıracak. Bu Çarşamba günkü burç ve görünüm sektörünüzdeki dolunayla birlikte, dikkatleri üzerinize çekeceğinizden emin olabilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Umarım Merkür gerilemesi rutinlerinizi tamamen bozmamıştır, Boğa. Neyse ki, gezegen bu hafta doğrudan hareket ederken, size tam anlamıyla, mecazi olarak ve birçok cephede evi temizleme fırsatı veriliyor. Bu amaca yardımcı olmak için, Koç burcundaki dolunay bilinçsiz arzular ve duygular sektörünüze düşer ve biraz öz-düşünmeye neden olur. Gerçekliğiniz şu anda tatmin edici değilse, onu yeniden yaratın.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Geriye dönük düzenbaz gezegen, son birkaç haftadır zevk ve yaratıcılık bölgenizden geçiyor, İkizler. Genelde oyun meraklısı olsanız da, sanatsal başarılarınız ile oynanacak bir şey yok ve Merkür tam da bunu yapıyor. Neyse ki, Merkür gerileme durumundan kurtulurken, bu haftaya çok sayıda yeni fikirle başlıyor olabilirsiniz. Dolunayın Çarşamba günü arkadaşlık sektörünüze dönüşmesiyle birlikte, bu hafta bir baloya sahip olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son birkaç haftadaki aile davalarından kurtulmak bir başarı olmalı, Yengeç . Merkür retrosu ailenizde ve ev sektörünüzde belirsiz bir şekilde otururken, ana üssünüz normalden daha az hoş gelmiş olabilir. Neyse ki, Pazartesi günü, Merkür doğrudan aynı sektöre girerek meydana gelebilecek herhangi bir anlaşmazlığı yumuşatıyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sadece senin için burada Aslan! Birden fazla iletişim hatası olabilecek haftalardan sonra, Merkür Terazi’de doğrudan harekete geri dönerek büyüleyici, konuşkan benliğinize dönüşün sinyalini verir. Gezegen iletişim bölgenizde kaldığından, gerileme boyunca parmak uçlarınızda gezindiğiniz o hassas konular hakkında konuşmak için mükemmel bir zaman olabilir. Terazi’nin barışçıl doğası göz önüne alındığında, ne kadar acısız olacağına şaşırabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Pazartesi, Başak Merkür doğrudan hareket ederken kredi kartlarınız rahat bir nefes alıyor . Geriye dönük düzenbaz gezegenin finans bölgenizde kaldığı süre boyunca, bir dokunuştan bir alışverişkolikliğe maruz kalmış olabilirsiniz, ama üzülmeyin! En iyimizin başına gelir. Artık finansal hayatınızı rayına oturtmaya başlayacaksınız. Hatta Koç burcundaki yeni ay yatırımlarınız ve işbirlikleri sektörünüze ışık tutarken, kendinizi hiç beklemediğiniz bir nakit akışıyla bile bulabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür geri hareketine rağmen, mevsiminizin ganimetlerinden keyif aldınız mı , Terazi ? Neyse ki, konuşkan Merkür burcunuzda geri hareketinden çıkıyor, bu nedenle Terazi güneşinin son birkaç günü biraz daha parlak olmalı. Cuma günü Akrep sezonuna girerken, odak noktanız görünüşünüzden mali durumunuza kaymaya başlayabilir. Önümüzdeki dört hafta boyunca Güneş, değer ve mülk bölgenizde parlayacak ve sizin için gerçekten neyin önemli olduğuna dair soruları gündeme getirecek.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Parlamak için neredeyse senin zamanın, Akrep! Güneş, Cuma günü burcunuza girerek görünüm bölgenizi aydınlatır. Gerileme sona erdi ve tüm dikkatler üzerinizdeyken, bu birkaç cephede işleri biraz değiştirmek için harika bir zaman olabilir. Rutin sektörünüzde Çarşamba günkü dolunay varken, oturup her gün sizin için neyin işe yarayıp neyin yaramadığını düşünmek için iyi bir şey yapabilirsiniz. Burcunuzun sezonunu mini bir yeni yıl olarak düşünün ve artık size hizmet etmeyenleri atın!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son birkaç hafta, ağınızda ve arkadaşlıklarınızda birkaç sorun olmuş olabilir, Yay . Düşünmeden önce konuşmak Yay burcuna göre değildir. Merkür gerilemesi ile birleştiğinde, sosyal hayatınız zor olabilir, bu yüzden özür turuna başlamaktan korkmayın.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kariyer cephesinde her şey sessiz değil – öyle değil mi Oğlak ? Son birkaç hafta içinde, Merkür gerilemesi iş yerinde hasara yol açmış olabilir. Kayıp sözleşmeler? İletişimsizlik? Gönderilmemiş e-postalar? Bunun için teşekkür etmeniz gereken retro var. Neyse ki, tüm bunlar Pazartesi günü gezegen doğruya gittiğinde sona eriyor. Aile sektörünüzde Koç burcundaki dolunay ile birlikte, iş/yaşam dengenizin aslında bir miktar denge bulduğunu görebilirsiniz, bu yüzden içinizde tuttuğunuz iç çekişi bırakın. Sonunda bir mola veriyorsunuz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Konuşmak için bir fırsat mı arıyorsun, Kova ? İyi. Başka yerde arama! Bu Çarşamba gününün Koç burcundaki dolunayı iletişim sektörünüze düşer ve size gerçek olanı söylemeniz için ilham verir. Ancak bu süre zarfında soğukkanlılığınızı korumaya özen gösterebilirsiniz. Gerçek seni özgür bırakabilir, ama onu söylerken başkalarını kışkırtmana gerek yok. Merkür gerilemesi bitmiş olabilir, ancak her an iletişimsizlik olabilir!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu Merkür retrosunun sizin için biraz yoğun olduğunu söylemek yetersiz kalır – öyle değil mi Balık ? Büyük kötü (ve geriye dönük) düzenbaz gezegen, son birkaç haftadır yakınlık bölgenizi kokutuyor, büyük dönüşümleri ve (muhtemelen) birkaç arızadan fazlasını tetikliyor. Neyse ki, gezegenin doğrudan hareketini sürdürdüğü Pazartesi günü bu duygusal kaostan (bir nevi) kurtuluyorsunuz. Şimdi, Merkür Kasım ayına kadar bu sektörde kaldığı için duygular yükselmeye devam edebilir. Ama artık parçalara ayrılmaktan korkmanıza gerek kalmayacak.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu