Burçlar

1 Kasım – 7 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 1 Kasım – 7 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

İşler senin için ısınıyor, Koç ! Cuma günü Merkür, güneşe, Mars’a ve Perşembe günkü Akrep’teki yeni aya katılarak samimiyet ve dönüşüm sektörünüze dalar. Yay burcundaki Venüs sizi sevgiliden sevgiliye koşarken görmüş olsa da, aşk gezegeni Oğlak burcuna geçiş yapıyor ve kariyer sektörünüz daha fazla bağlılık gerektiriyor. Anlaşmayı tatlandırmak için, ofiste biraz daha popüler olabilirsiniz, bu yüzden profesyonel merdiveni tırmanmak için bu fırsatı kaçırmayın!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ürkütücü bir sezon sonrası ve sen farklı bir tür şey peşindesin, Boğa . Yeni ay karşı burcunuz olan Akrep ve ilişki bölgenizdeyken, bu hafta romantik ve platonik ortaklıklarınız hakkında daha fazla düşünüyor olabilirsiniz . Bununla birlikte, zaten orada yüzen bir miktar enerji var, bu yüzden gerilimlere karşı dikkatli olun. İlişkiniz yoksa, belki de romantik felsefenizi yeniden gözden geçirin.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Çoğu insan yeni rutinler oluşturmayı düşünmek için Yeni Yılı bekler, ancak siz her zaman oyunun biraz ilerisinde oldunuz. Değil mi İkizler ? Görüyorsunuz, Akrep burcundaki bir çok gezegen alışkanlık bölgenizde oturuyor ve sizi sağlığınızı ve günlük hayatınızı değiştirmeye teşvik ediyor. Vücudunuz bir tapınaktır ve ona öyle davranmaya başlamanın tam zamanıdır. Akrep enerjisi değişim ve deri dökülmesi anlamına gelir, bu yüzden bundan yararlanın!

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgililer Günü yakın değil ama şartlar seni diken üstünde tutuyor, Yengeç . Cuma günü Venüs Yengeç burcuna ve ilişki sektörünüze geçiyor ve dördüncü ay boyunca ciddi romantik düşüncelere dalmaya başlıyor. Bir hayat arkadaşında ne arıyorsunuz, Yengeç? Venüs, size ortaklığa nasıl yaklaştığınıza eleştirel bir bakış atma fırsatı veriyor. Aşk konusunda şanssızsanız, şimdi tam zamanı.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kemerini bağla, Aslan. Önümüzdeki birkaç hafta için tahmin, özellikle Mars’ın geçen hafta Akrep’e ve sizin iç bölgenize kaymasının ardından, ev cephesinde bazı sarsıntıları anlatıyor. Şimdi, Cuma günü, Merkür de gizli işarete dalıyor ve aile hakkında ve aile ile birçok sohbeti ateşliyor. Belki Mars söz konusu olsa da, “tartışmalar” daha uygun bir terim olabilir, bu nedenle en yakınınız ve sevdiklerinizle kibarca konuşmaya özen gösterin.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Genelde zekisin Başak , ama şu anda boşa kürek çekiyorsun. Cuma gününden itibaren güneş, ay, Mars ve Merkür Akrep’te ve iletişim bölgenizde, düşünce süreçlerinizin önünü yükseltiyor. Entelektüel arayışlar, önümüzdeki birkaç hafta boyunca gerçekten parlayabileceğiniz yerlerdir, özellikle de araştırma becerilerinizin tozunu almanızı gerektirenler. Ek olarak, Cuma günü Venüs Oğlak burcuna ve zevk bölgenize ilerlerken, süreçte biraz eğleneceğinizden emin olabilirsiniz.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aklında para var mı, Terazi? Merkür, finans sektörünüzde Cuma günü Akrep burcundaki gezegenlerin arasına katılıyor. Bir şey için mi para biriktiriyorsun? Ya da belki de kredi puanınızı yükseltmeye mi çalışıyorsunuz? Önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm para meseleleri başarılı olacak, bu nedenle net değerinizi artırmaya çalışmanız sizin için uygun olacaktır. Venüs’ün yakın zamanda iç sektörünüze eklenmesiyle, aileniz bu arayışlarda size yardımcı olabilir, bu yüzden yatırım tavsiyesi istemekten korkmayın!

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kendini hissediyor musun, Akrep? Güneş, Merkür ve Mars görünüm bölgenizi aydınlatıyor. Daha soğuk hava bizi örtbas etse de, şu anda kesinlikle görülüyorsunuz! Bunun ötesinde, kendinizi son birkaç haftadır edindiğiniz izlenimleri düşünürken bulabilirsiniz. Yansıttığınız görüntüden memnun musunuz? Değilse, kendinizi yeniden yaratmak için şimdiden daha iyi ne olabilir?

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu ay yeşil görüyor olabilirsiniz, Yay. Cuma günü, Venüs finans bölgenizde dinlenmek için burcunuzdan Oğlak burcuna geçiyor. Öyleyse, şimdi para kazanmaya başlama zamanı! Venüs ve Satürn enerjileri başarı için idealdir ve Venüs’ün bu burçta uzun süre kalması göz önüne alındığında, bol fırsatlar vardır!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs’ün spot ışığı Yay’ı senin üzerinde parlamaya bırakıyor, Oğlak! Artan manyetizmanızı bazı önemli insanları veya bağlantıları kendi yolunuza çekmek için kullanmayı tercih edersiniz. Ek olarak, ağ sektörünüzdeki tüm bu Akrep enerjisiyle, bunu yapmak için (eğer varsa) çok fazla çalışmanız gerekmeyecek!

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

İşte yeni ne var, Kova ? Cuma günü Merkür, Akrep’e ve kariyer sektörünüze girerek ofiste fazladan konuşmalara yol açıyor. Ama endişelenme! Son birkaç haftadaki altın yıldız performansınızla ilgili büyük olasılıkla kıskançlık. Ancak, Venüs’ün sır sektörünüze kaymasıyla ilişkiler bölümünde işler o kadar da parlak olmayabilir. Siz ya da sevgiliniz bir şeyi bastırıyorsa, mutlaka bir sonuca varacaksınız.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ufukta macera var, Balık ! Ve Akrep enerjisi sizi büyük bilinmeyene giden yolu takip etmeye çağırıyor. Son birkaç aydır rutinin monotonluğunda kaybolduysanız, şimdi dallanma ve yeni yollar keşfetme zamanı. Belki bir mini tatil bile sıradadır. Venüs’ün Cuma günü arkadaşlık bölgenize dönüşmesi, sizi gezintiye çıkmak için yanınızda birkaç arkadaş getirmeye teşvik ediyor! Sonuçta, arkadaşlarımızdan biraz yardım alarak geçiniyoruz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu