Akrep BurcuAstrolojik Danışmanlık

Akrep Burcunda Dolunay Nisan 2021

Akrep burcundaki Dolunay , 27 Nisan 2021’de başlıyor ve güçlü ay ışığını kalbimizdeki en karanlık köşelere, çatlaklara ve yarıklara doldurmak için burada. En derin duygularımızı süper patlamaya sokacak – ama bu yoğun enerjik tasfiye, iç sayfamızı da temizleyerek hayal edilemeyen dönüşümlerin gerçekleşmesine izin verebilir. Bu dolunay, dikkatimizi içe çevirecek ve bizi ruhumuzun karmaşık denizlerinin derinliklerine sürükleyecek. Bilinçaltımızın derinliklerine göğüs germenin ve gölgelerde gizlenen duygu ve korkular hakkında gerçek olmanın zamanı geldi. Ve bu Akrep ayının bulanık sularına daldığınızda, dikkatlice yüzün – Ay, Uranüs’ün karşısında konumlanacak. (öngörülemeyen değişikliklerin gezegeni) , bu dolunay ağına bazı beklenmedik kıvrımlar yaratabilir. Güneş ve Ay ayrıca gevşek bir T-kare yönünü oluştururlar Satürn bu kameri ciddi ve hatta kasvetli kenar verir (kısıtlamaların gezegen). Bununla birlikte, bu gergin enerjiyi kendi özgünlüğümüzü cesurca kucaklamak için kullanabiliriz. Çünkü kaç sır açığa çıktığı ya da bastırılmış korkuların yüzeye çıktığı önemli değil. Akrep dolunayı, yanımızda gerçek olduğu sürece bizi özgür bırakabileceğini hatırlatır.

Akrep’teki Dolunay, bizi deneyimlediğimiz evrimsel baskıya teslim olmaya ve hem bireysel hem de toplu olarak değişimi ve süreksizliği kucaklamaya davet ediyor. Sahip olduğumuz en az direnç, süreç daha sorunsuz olacak. Sadece hem duygusal hem de maddi, devam eden bağlılıkları salıverme sürecine açık kalarak, bizi büyümekten ve gelişmekten alıkoyan bu sınırlamaların üstesinden gelebiliriz.

Bununla birlikte, aşırı izolasyon ve duygularımızdan kopma da cevap değildir. Boğa burcundaki Güneş ve Akrep burcundaki Ay, Kova burcunda Satürn’ün kare şeklini alır, hayata katılma ve yaptığımız işe duygusal olarak dahil olma ihtiyacını vurgular. Anın gezegensel hizalanmaları, kişisel kaynaklarımızı ve gücümüzü kullanmak ile başkalarının bize kaynakları ve güçleri konusunda yardım etmelerine izin vermek arasında, aşırı özgüven ve başkalarına aşırı güven arasında bir denge bulmamız için bir davet sunar.

Yaşam koşulları tarafından meydan okunduğunda merkezde ve sakin kalmayı öğrenmek, beklenmedik durumları ve yoğun duyguları daha iyi bir şekilde yönetmemize izin verme potansiyeline sahip paha biçilmez bir araçtır. Deneyimlediğimiz Dolunay ile vurgulanan Boğa-Akrep kutupluluğunun dersi, öz değerimizi ve içsel değerimizi temel alarak, şiddetli değişiklikler ve krizler ortasında bile sarsılmaz kalacak sağlam bir temel oluşturduğumuzdur.

Gelin şimdi bu Dolunay’ın burcunuza etkisine bakalım:

Koç Burcu

Maddi dünyadan uzaklaşın ve yüzeyin altını keşfetmenize izin verin, Koç . Bu ayın titreşimlerini ruhunuzun derinliklerinde hissediyorsunuz ve bu, aşk, para ve yaşam hakkında bilinçaltında tutulan her türlü inancı sarsıyor. Tüm kalbinizle işe yarayan şeyi kucaklayın, ancak gerisini serbest bırakın, böylece onun yerine daha güçlü bir temel inşa edebilirsiniz.

Boğa Burcu

İlişkileriniz ve onların içinde savunmasız olma isteğiniz hakkında gerçek olmanın zamanı, Boğa burcu. Bir ortaklık içinde olmanın getirdiği tüm duygulara kalbinizi açın ve başkalarıyla otantik ve samimi olma yeteneğinize güvenin. Ama aynı zamanda enerjinizi korumak için uygun sınırlar koyma yeteneğinize de inanın.

İkizler Burcu

Günlük olarak enerjinizin çoğunu talep eden şey ne İkizler burcu ? Ve sizi daha önemli bir şey yapmaktan alıkoyan herhangi bir şey var mı? Evinizdeki bu dolunay, zamanınızı nasıl geçirdiğinizi incelemenizi ve büyümenizi engelleyen toksik alışkanlıkları bırakmanızı ister.

Yengeç Burcu

Biraz romantizm, tutku ve neşe olmadan hayat nedir Yengeç ? Gönülsüz aşk ilişkileri bile bu çılgınlığın altında sizin için başka bir dünyasal derinlik kazanabilir – ve kalbinizi takip etmenin sizi kendinizin heyecan verici yeni kısımlarını keşfetmeye yönlendireceğini göreceksiniz. Hayat, en ekşi limonları bile en tatlı limonataya dönüştürmek için ihtiyacınız olan tüm ilhamı size sunuyor.

Aslan Burcu

Bu dolunay sizi geçmişinizin kalbine götürecek , uzun zamandır kayıp anılarınızı ortaya çıkaracak ve hatta aile bağları hakkında yeni bakış açılarını katalize edecek. Son dakika sorumlulukları veya işteki beklenmedik vardiyalar duygularınızı zayıflatacaksa, içsel gücünüzü toplayarak, onaylamanız için yalvaran derin duyguları ihmal etmeden her şeyi yönetmenize yardımcı olun.

Başak Burcu

Dolunay haritanızın iletişim sektörünü aydınlatırken, günlük etkileşimlerinizin yeni bir anlam kazandığını fark edebilirsiniz. Duygularınızı kelimelere dökmekten ve gerçeğinizi konuşmaktan çekinmeyin. Fikirleriniz düşündüğünüzden daha güçlü. Onları paylaşarak Başak , dönüşümsel yeni bir macerayı harekete geçirebilirsin.

Terazi Burcu

Fiziksel çevrenizin sağlıklı bir iç manzara olan Terazi’yi desteklediğinden emin olmanın yollarını bulun . Para sorunları veya kalıcı ilişki sorunları enerjinizi düşürdüyse, şimdi gerçekle yüzleşmek ve sorumluluğu üstlenmeye başlamak için harika bir zaman. Vücudunuzun ve ruhunuzun daha bağlantılı hissetmesine yardımcı olan duyusal deneyimler arayarak kendinizi topraklayın.

Akrep Burcu

Dolunay, yıldızlı spot ışığını şimdi sana sabitledi, Akrep. Yeni bir şeye dönüşebilmeniz için her parçanızı alkışlıyorsunuz – bu, sizinle büyümeniz arasında duran her şeyi bırakmanız anlamına geliyor… bir zamanlar anlamlı olsa bile. Kendinizi eski bağlardan arındırın, böylece bir Anka kuşu gibi küllerden yükselebileceksiniz.

Yay Burcu

Her zaman bir maceraya hazırsınız, Yay – ve ruhani on ikinci evinizdeki bu dolunay sizden daha mistik keşiflere başlamanızı istiyor. Hayalleriniz şimdi daha anlamlı veya güçlü olabilir, bu yüzden sezginize dikkat edin ve duyularınıza güvenin. Her şeyin özündeki gizemli büyüyü ortaya çıkarmaya başlamak için gerçekliğin katmanlarını soyun.

Oğlak Burcu

Pragmatik hedeflere odaklanmak sana çok kolay geliyor Oğlak. Ama hayallerine ve isteklerine ne kadar enerji adıyorsun? Bu dolunay, idealist merak, umut ve tatmin duygunuzu aydınlatacak ve aynı gelecek vizyonunu paylaşan diğerleriyle bağlantı kurmanız için size ilham verecektir. Arkadaşlıklarınızı geliştirin ve kalbinizi yaşamı değiştiren yeni bağlantılara açın.

Kova Burcu

Kariyer evinizde bu dolunay parlarken, şimdi işte otantik gücünüze adım atıyorsunuz Kova . Hedefleriniz konusunda gizli olmak iyidir, ancak son oyununuz konusunda üstlerinizin dikkatini kaybedecek kadar gizli kalmanıza gerek yoktur. Gözünüzü ödülden ayırmayın ve hünerinizi gösterme konusunda stratejik olun.

Balık Burcu

Bu dolunay, tüm çabalarınızda gerçeği ve anlamı aramanız için size ilham veriyor, bu yüzden Dünya’nın bilgi zenginliğinin derinliklerine dalın veya manevi gökyüzüne uçun. İster okuldaki bir sınıfta ister meditasyon yoluyla astral alemde olsun, ruh düzeyinde atılımlar yapıyorsunuz. Şu anda Balık , aklını koyduğun her şeyi başaracak güce ve ilhama sahipsin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu