Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
3 Mayıs – 9 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

3 Mayıs – 9 Mayıs 2021 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

İyi haberler var! İletişim gezegeni iletişim bölgene giriyor, Koç . Çabalarınızı işte veya evde duyurmak için harika bir zaman. Venüs ve Plüton üçgen açı yaptığında, bir terfi görebilirsiniz.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aklını parana ver. Bu hafta, iletişim gezegeni değer sektörünüze giriyor – böylece nakit ile hızlı kazançlar elde etmenin yollarını buluyorsunuz. Ancak hafta sonu, Venüs haritanızın samimi bir bölümüne girerken parayla ilgili endişeler ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Parlama zamanın. Tüm gezegenler burcunuzda toplanıyor gibi görünüyor – kendinizi güçlendirilmiş, esprili ve kendine güvenmiş hissettiriyor. Venüs, Plüton ile üçgen açı yaptığı için bu haftayı, geçmişteki romantik bir tetikleyicinin üstesinden gelmek için kullanın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yengeç olmak, doğal olarak ilk konuşan kişi olmadığınız anlamına gelir. Ve bunun için şükürler olsun, çünkü Merkür sizin mahremiyet bölgenizde İkizler’e giriyor. Sırlar açığa çıkabilir (veya yanlış zamanda paylaşılabilir), bu yüzden en iyisi budur. Ağızını kapalı tut!

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Arkadaşlık bölgeniz Venüs’ün İkizler’e taşınmasıyla aydınlanıyor. Bu sosyal etkinlikler ve toplantılar için en iyi zaman Aslan. Venüs, hafta içinde Plüton ile üçgen açı yapıyor ve odak noktanız işe dönüyor.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, kariyer alanınıza giriyor ve size sosyal medyada büyük bir itibar sağlıyor – özellikle de Merkür, Başak’ın yönetici gezegeni olduğu için! Bu zamanı sosyal merdiveni tırmanmak ve sıralamalarda yükselmek için kullanın.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

İletişim gezegeni sizi dallanıp yeni bir şeyler öğrenmeye teşvik ediyor, Terazi . Bilgi için bu susuzluğa derinlemesine dalmanın zamanıdır. Hafta sonu mali sıkıntılar yaşanabilir, ancak aileniz yardım etmek için oradadır.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür yakınlık bölgenize doğru ilerliyor. Peki duygularınız hakkında konuşmak söz konusu olduğunda? Şimdi tam zamanı, Akrep . Kalbinde neler olduğunu ifşa edecek biri değilsin. Ama bu transit bunu o kadar kolaylaştırıyor ki, düşünemiyorsunuz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, ilişkilerinizi daha zekice yapıyor, Yay . Bu yüzden flört edin, şakalaşın ve sohbet edin! Ayrıca, Venüs ve Plüton üretkenlik sektörünüzde üçgen açı yaptığı hafta sonu, öz saygınız tavan yapacaktır.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler enerjisi bu hafta rutin ve romantizm bölgelerinizin üzerinde dolaşıyor, Oğlak. Bunun ne anlama geldiğini biliyor musun? Haftanın ilk yarısını, basit iletişim yoluyla önünüze çıkan herhangi bir şeyle uğraşarak, ikinci yarıyı da sevdiklerinizle harika bir randevuda geçirin.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Merkür, bazı cilveli hisler uyandıran zevk alanınıza girer. Seksi mesajlarla veya yatak odasında kirli konuşmalarla işleri ısıtmanın zamanı geldi. Sonra, Venüs İkizler’e taşındığında tamamen romantik hissedeceksiniz. Aşkta bir risk al, Kova .

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aile bu hafta ön planda olacak, Balık . Ancak Venüs ve Plüton, sizi arkadaşlarınızla takılmaya ikna eden bir üçgen oluşturur. Evde neler olduğu hakkında konuşun; onlar belki yardımcı olabilirler. Hafta sonu evde kalın. Yalnız zamanın tadını çıkaracaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu