Astrolojik Danışmanlık

8 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Potansiyeliniz sınırsız olabilir, ancak zamanınız ve enerjiniz değildir, bu nedenle önümüzdeki 12 ay boyunca yapmak istediğiniz şeyin bir taslağını hazırlayın ve kararlı bir şekilde sadık kalın. Ve ona karşı değil varoluş modelinizle çalışmayı unutmayın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün dolunay, grafiğinizin fiziksel ve zihinsel refahınızı yöneten bölgesinde gerçekleşir ve bunun her şeyden daha fazla anlamı, hem bedeninize hem de zihninize karşı nazik olmanız gerektiğidir. Kendinizi zorlamanızı gerektiren hiçbir şey yapmayın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda kafanızda en harika yaratıcı fikirlere sahip olabilirsiniz, ancak diğer insanların onlardan etkilenmesi pek olası değildir, bu yüzden onları biraz kendinize saklayın. Daha adil bir duruşma yaptığınız zaman çok yakında gelecek.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ev cephesinde bir çeşit gerilim olacağından emin olabilirsiniz ve büyük olasılıkla tamamen kişisel meselelere ayırdığınız zaman ve enerjiye bir tepki olacaktır. Kozmik ipucunu alın ve sevdiklerinize daha fazla dikkat edin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kimse neye inandığınıza ve ne olması gerektiğini düşündüğünüze dair şüphe bırakmayacak – ancak pek çok insan aslında sizinle aynı fikirde olmayacak. Bu, en yakın arkadaşlarınızın bile söylediğiniz her şeyde hata bulduğu zamanlardan biridir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegenler, kendi içinde o kadar önemli olmayan bir şeyi gözden kaçırmış olabileceğinizi, ancak diğer olaylarla birleştirmenin olumsuz bir finansal etkisi olabileceğini gösteriyor. Para harcamak için her gittiğinizde, satın almak üzere olduğunuz şeye gerçekten ihtiyacınız olup olmadığını kendinize sorun.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendi ihtiyaçlarınızı ne kadar çok koymaya çalışırsanız, o kadar çok olay size karşı komplo kuruyor gibi görünüyor. Belki ipucu almalı ve diğer insanların ihtiyaçlarını kendinizin önüne koymalısınız. Diğerleri istediklerini aldığında, istediğini de alacaksın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün dolunay grafiğinizin en hassas bölgesinde gerçekleşir, bu yüzden aniden duygusal olarak parlarsanız şaşırmayın. Bir Akrep ne kadar kendi kendine kontrol edilirse, dünyadaki sorunlara ciddi şekilde kızma olasılığınız o kadar yüksektir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Arkadaşlarınızdan, akrabalarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan aldığınız tavsiyenin iyi olması, bunun doğru olduğu anlamına gelmez ve size söyledikleri her şeyi sorgulamak akıllıca olur. Büyük olasılıkla onlara zıt tavsiyede bulunarak günü bitireceksiniz!

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli projelerde başkalarıyla çalışmak söz konusu olduğunda aynı sayfadan okuduğunuzdan emin olmanız gerekir. Herhangi bir karışıklığı ortadan kaldırmayı ve yapılması gerekenin kökünü almayı öncelikli yapın. Ve sonra iyi yapın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Ağzınızı açmamaya ve bugün her iki ayağınızı koymamaya dikkat edin. Evet, hakkında güçlü fikirleriniz var. . . hemen hemen her şey hakkında, ama eğer ciddiye alınacaklarsa görüşler gerçeklere bağlıdır. İddia ettiğin şey doğru mu yoksa sadece arzulu düşünme mi?

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Son haftalardaki harcamalarınızda biraz özgür ve kolay olduysanız, önümüzdeki birkaç gün içinde nakit sıkıntısı çekmeyi beklemelisiniz. Sahip olduğunuz ancak ihtiyacınız olmayan tüm şeylere bir göz atın. Bunları eBay’de satmayı düşündünüz mü?

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu