Astrolojik Danışmanlık

9 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Potansiyeliniz sınırsız olabilir, ancak zamanınız ve enerjiniz değil, bu yüzden önümüzdeki 12 ay boyunca yapmak istediğiniz şeyin bir taslağını hazırlayın ve kararlı bir şekilde sadık kalın. Ve ona karşı değil varoluş modelinizle çalışmayı unutmayın.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer iyi bağlanmış bir meslektaşınız, sizin gücünüzle sizin için iyi bir söz vermeyi teklif ederse, bunu yapmaya teşvik etmelisiniz. Uzaktan şüpheli olmanıza bile gerek yok – gerçekten sizi iyi görmek istiyorlar. Arkadaşların arasındasın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün veya yarın işinizle veya kariyerinizle ilgili bazı hoş haberler alabilirsiniz, ancak şansınızın değiştiğini düşünmeden önce buna bakmanız şiddetle tavsiye edilir. Çok iyi bir teklif olabilir ama karşılığında ne vermeniz gerekir?

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde hayatınızı daha iyi hale getiren bir şey olacak. Ayrıca, en yakın olduğunuz kişiler için bir şeyler de değişecektir, bu yüzden onları neler olduğunu ve nedenini bilmesi için döngüde tuttuğunuzdan emin olun. İletişim şart.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok mutlu bir şekilde vazgeçeceğiniz bir görev veya projeye devam etmeniz gerekecek. Sıkıcı olabilir, ancak çok çeşitli insanlar için de önemlidir, bu nedenle onlara karşı sorumluluklarınız olduğunu kabul edin ve mümkün olan en iyi işi yapın.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

İnandığınız şey için savaşmaktan hiç korkmadınız ve şimdi başlamak üzeresiniz. Ters işaretinizdeki Mars, sizden daha büyük ve daha iyi olduğunu düşünen biri tarafından size meydan okunacağını gösterir. Onları yanlış kanıtlamak eğlenin.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Zorluklar, kılık değiştirme fırsatları olabilir, bu yüzden sizin için önemli olan bir şey üzerinde çalışmaya başlayın ve şeylerin olmasını istediğiniz şekilde gerçekleştirin. Elbette sınırlarınızı bilin, ancak bunların ötesine geçmek için akıllı yollar bulun.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu, özellikle sanatsal veya yaratıcı bir şeyle uğraşıyorsanız, hatırlanması gereken bir gün olabilir. Daha önce yapılanları yapmayın, yeni ve çirkin bir şey yapın, dünyayı oturmaya ve dikkat çekmeye zorlayan bir şey yapmayın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Hiç bir zaman dış baskıya boyun eğmek için bir tür olmadınız ve bu iyi çünkü birisi sizi kendi isteklerine göre bükmeye kararlı görünüyor. Sadece başarısız olmakla kalmayacak, aynı zamanda bir Akrep almanın neden nadiren tavsiye edildiğini de öğrenecekler. Kaybetmek acıtır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda kafanızdan geçen çok iyi fikirleriniz var, birbirlerinin önüne geçmeye başladılar. Sizi en çok ilgilendiren alana odaklanmanız gerekir, o zaman keskin zihniniz sihrini çalıştırabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin para alanındaki Mars size hem kar etme arzusu hem de yeteneği verir, ancak diğer etkiler, her şeyin dışlanmasına hızlı bir para kazanmaya odaklanmamanız konusunda sizi uyarır. Aşk, dolar değil, dünyayı dolaşır.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok fazla enerjiniz ve rekabet gücünüz var, yardım edemezsiniz ama dramatik bir şey yapamazsınız. Hem kişisel hem de profesyonel yaşamınızda, sizi daha canlı hissettirdiğiniz için risk almak istiyorsunuz. Onları küçük riskler haline getirin, yaşam ve ölüm risklerini değil.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Mars’ın grafiğinizin en hassas bölgesi boyunca hareketi, size iyi gelmeyen korku ve fantezileri ateşleyebilir. Çoğunlukla sıradan konulara sadık kalırsanız iyi olmalısınız. Aklını yönet, negatif tarafının sana hakim olmasına izin verme.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu