Astrolojik Danışmanlık

7 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki 12 ay boyunca enerji seviyeleriniz çok yüksek olacak, ancak en iyi sonuçlar için diğer insanlarla ortak hedeflere doğru bilinçli olarak çalışmalısınız. Yanan idealleri olan küçük insan gruplarının dünyayı değiştirdiği bilinmektedir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda biraz düşük hissediyorsanız, kendinizi tüm dikkatinizi gerektiren aktivitelere atın. Endişelerinizi ve sıkıntılarınızı aşmanın en iyi yollarından biri, sizden daha kötü durumda olan insanları desteklemektir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Hızlı bir karar en iyi karar olmayabilir, ancak gezegenler bugün hızlı davranmaktan başka seçeneğiniz olmadığını gösterir. Özellikle iş cephesinde cesur olun, ancak tekneyi sallamamanızı tercih eden insanlardan gelen tepkilere hazır olun.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegenler bugün çok güçlü olursanız bir arkadaşlığı riske atabileceğiniz konusunda uyarırlar. Bir şey hakkında güçlü fikirleriniz olabilir, ancak bu muhtemelen onlarla ilgili bir sorun çıkarmak için en iyi zaman değildir. Konuşmak için daha az tartışmalı bir şey bulun.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Mali durumunuzu güçlendirmeniz gerekebilir, ancak bunu diğer insanları, özellikle de arkadaşlarınızı yabancılaştıracak şekilde yapmamalısınız. Para elbette önemlidir, ancak soğuk para asla insan iletişiminden gelen sıcak ışıltıların yerini alamaz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Kesinlikle şu anda enerji veya hırs eksikliğiniz yok, ancak bugünün Mars-Uranüs bağlantısı, işleri çok fazla uzağa götürebileceğiniz ve yanınızda en çok ihtiyaç duyduğunuz insanlara karşı dönebileceğiniz konusunda uyarıyor. Sadece hareket etmeyin ve sizi destekleyeceklerini varsaymayın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Birkaç sınırı zorlamanız gerektiği doğrudur, ancak ne kadar çok risk alırsanız o kadar çok şeyin yanlış gitmesinin olası olduğunun farkında olmanız gerekir. Dünya elbette doyurucu bir yer olabilir, ama aynı zamanda tehlikeli bir yer de olabilir!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün diğer insanlarla eşit olarak çalışmaya hazırsanız, o zaman çok özel bir şey başarabilirsiniz. Ancak, içeri doğru dönüp yalnız gitmeyi seçerseniz, başarılarınız biraz boş görünebilir. Her şey Terazi’yi paylaşmakla ilgili.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kaderin taş değil. Yaşamınızın genel paterninin doğumunuz sırasında kurulduğu doğru olabilir, ancak bu patern içinde hala özgür iradeye sahipsiniz. Bugün bu kozmik ipuçlarına dikkat edin, ancak her zaman kendi kararlarınızı verin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat boyunca işleri acele etmeye cazip olacaksınız, ancak bu iyi bir fikir olmayabilir. İş cephesinde özellikle sıçrama ve sınırlarda ilerlemek yerine yaptığınız her şeyi dikkatli bir adım atmanız için size ödeme yapacaksınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Risk alma havasında olabilirsiniz, ancak bugünün Mars-Uranüs bağlantısı yanlış arama yaparsanız dağınık bir yığınla sonuçlanabileceğiniz konusunda uyarır. Ayrıca cidden cebinizden çıkabilirsiniz, bu yüzden acele etmeyin, dikkatli olun ve doğru yapın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İmzanızdaki Mars, iktidar gezegeniniz Uranüs’e daha az pozitif bir açı yaptığında, yaptığınız eylemlerin beklenmedik sonuçları olduğunu görebilirsiniz. İleriye bakmaya çalışın ve yaptığınız şeyin etkilerinin ne olabileceğini düşünmeye çalışın.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Genellikle duygularınızı gizlemekte iyi olursunuz, ancak kozmik resim bir şeyin sizi kolayca başlatabileceğini ve bunu bilmeden önce tüm dünyanın nasıl hissettiğinizi bileceğini gösterir. Dünyanın iyileşmesi biraz zaman alabilir!
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu