Astrolojik Danışmanlık

8 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Hem Neptune hem de Uranüs doğum gününüze iyi yerleştirilmişken, günlük şeylerin ötesine bakmak ve sizi diğer insanlara ve onlar aracılığıyla dünyaya bağlayan şeyi keşfetmek için bilinçli bir çaba göstermelisiniz. İnsan deneyimi hepimize aittir.
Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dolunay duygularınızı mahvederken, güven seviyelerinizin bu hafta aşırı uçlar arasında ileri geri sallanması muhtemeldir. Her şeyin mümkün olduğuna inanmanız ve ne olursa olsun buna inanmaya devam etmeniz gerekir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Rüyanıza ne kadar çok izin verirseniz, hayallerinizin gerçekleşme olasılığı o kadar artar. Bu kulağa bariz gelebilir, ancak üzücü gerçek şu ki çoğu insan düşüncelerini nadiren daha yüksek seviyelere çıkarmaya izin verir. Ama çoğu insan değilsin, değil mi?

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünya üzerinde iz bırakmak isteyebilirsiniz, ancak bu sadece iyi bir işaretse olumlu bir şey olacaktır. İyi bir not nedir? Dünyayı mümkün olduğunca çok insan için daha iyi bir yer yapan tür. Bunu düşün, sonra harekete geç.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu sizin için şanslı bir zaman olmalı ve ekstra mil gidip diğer insanlar için ve kendiniz için bir şeyler yapmak istiyorsanız, şaşırtıcı bile olabilir. Tabii ki, daha büyük şemalarda hepimiz kendi şansımızı yaratırız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde çok sosyal olamazsınız, ama bu iyi. Her partinin hayatı ve ruhu her zaman olamazsınız ve ay doluyken kendinizle daha fazla zaman geçirirseniz, eskisinden daha büyük ve daha iyi geri dönersiniz.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çünkü önümüzdeki birkaç gün içinde çekimleri aramak biraz rahatsız edici olabilir. Anlamanız gereken şey, insanları bir şeyleri görmeye ve işleri istediğiniz gibi yapmaya zorlayarak hiçbir yere varamayacağınızdır. Onlar oldukları gibi, siz de öyle.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer son haftalarda zihninizi ve bedeninizi sınırlarına kadar zorladıysanız, şimdi yavaşlamanız ve kendinize iyileşmeniz için zaman tanımalısınız. Diğerleri hala sizden talepte bulunursa, iyi kazanılmış bir nefes aldığınızı bilmelerini sağlayın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin en olumlu alanlarından ikisinde kozmik aktivite, geç ruhlarınızı kaldırdı ve önümüzdeki hafta boyunca yüksekte devam etmemeniz için hiçbir neden yok. Hayata bakış açısı iç karartıcı olan insanlardan kaçının. Onlara ihtiyacınız yok.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bunun sizin için iyi bir zaman mı yoksa kötü bir zaman mı olduğu neredeyse tamamen diğer insanların yaptıklarına nasıl tepki vermeyi seçtiğinize bağlıdır. Evet, elbette, eylemleri bazen yanlış olabilir, ancak bununla savaşarak işleri doğru yapamazsınız.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Nereye gittiğiniz ve şimdi ne yaptığınız çok az öneme sahiptir. En önemli şey, her andan mümkün olan en iyi keyfi almanızdır. Yüzünüzde bir gülümseme ile seyahat ederseniz daha iyi seyahat etme olasılığınız daha yüksektir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde para meseleleri sizin için iyi geçmeli, ancak kendi mali pozisyonlarını iyileştirmek için iyi şansınızı kullanmak isteyen insanlara karşı dikkatli olmalısınız. Onlara hiçbir şey borçlusunuz, bu yüzden onlara hiçbir şey vermeyin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Şansını dene. Tabuları yıkın. Kaybetmeyecekmiş gibi davran. Biraz geç büyülü bir hayat yaşıyorsun ve yaklaşan dolunay bile bunu değiştiremez. Şansınızı gidebildiği kadar itin – sonra biraz daha ileriye itin.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu