Astrolojik Danışmanlık

7 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Kendiniz için ayağa kalkın. Elbette inandığın şey için savaş. Ancak her olayı kazanılması gereken bir savaş haline getirmemeye çalışın. Yaşam oyununu yüzünüzde bir gülümseme ile oynarsanız çok daha fazlasını başaracaksınız.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegenler, hayal gücünüzün bu hafta sonu sizinle birlikte kaçmasına izin verirseniz, her türlü garip ve harika şeylere inanabileceğiniz konusunda uyarıyorlar. Ayaklarınızı yere bassın.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Şimdilik ne istersen büyük olasılıkla alacaksın, ama bunu elde ettikten sonra istemediğine karar verebilirsin. Sana verenlerin onu tekrar istemediklerine karar vermeleri bir sorun olabilir. Onunla sıkışıp kalabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda uçuşan bazı güçlü duygular var ve akıllıysanız başınızı aşağıda tutacaksınız, bu duyguların yönünüzde hedeflenmesini daha az olası hale getireceksiniz. Eğer insanlar aynı fikirde olmadığınız şeyleri söylerse cevap vermeyin – bu bir sorun olur.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Elbette önümüzdeki 48 saat içinde fikrinizi söyleyin, ancak bir geri tepme olabileceğini unutmayın. Gereksiz bir kelime savaşından kaçınmak istiyorsanız, en azından şimdilik, daha çirkin düşüncelerinizi kendinize saklamak akıllıca olacaktır.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonu para harcamak cazip olabilir, ancak başladıktan sonra durmak mümkün olmayacak, bu yüzden çantanıza ulaşmadan önce iki kez düşünün. Zaten sahip olduğunuz öğelerin uzun listesine gerçekten eklemeniz gerekiyor mu? Tabii ki değil.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat içinde olan şey, özellikle dünyada bir bakım olmadan dolaşıyorsanız, biraz şok olabilir. Gelecekte, etrafınızda olup bitenlere daha fazla dikkat edin – o zaman sürprizlere daha hazır olacaksınız.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

İçgüdüleriniz size bu hafta sonu gördüğünüz veya duyduğunuz şeyin hikayenin bir parçası olduğunu söylüyorsa, muhtemelen katılımdan uzak durmalısınız. Unutmayın, beladan kurtulmanın en iyi yolu ilk etapta ona girmemek.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Gezegenlerin çoğu şu anda sizin lehinize hizalanmıştır, bu yüzden elbette birkaç risk alın ve sizi nereye götürdüklerini görün. İşler ters gittiğinde bile yine de bir şekilde doğru olacaklar, o zaman kaybedecek neyiniz var? Hayatı bir maceraya dönüştürün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaşınız veya iş arkadaşınız sizden çok fazla olabileceğinden korkacağınız bir görevi üstlenmenizi isterse, o zaman onlara bunu yapamayacağınızı söylemelisiniz. Yay’ın en önemli yanı sınırlarınızı bilmenizdir. Başkalarının da onları tanıdığından emin olun.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Koruyucu meleğiniz, geç saatlerde fazla meşgul görünüyor, yanlış hareketler ve aptalca hatalar yapmanıza engel oluyor. Ancak, şansınızı önümüzdeki 48 saat içinde çok ileri iterseniz, sizi kurtaramayabilirler, bu yüzden mantıklı olun ve adımınıza dikkat edin.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta sonu paraya koşabillirsiniz, ancak yaparsanız muhtemelen hemen harcayacaksınız. Daha iyi bir seçenek, en azından bir kısmını mali sıkıntısı olan bir arkadaşınıza veya aile üyesine teslim etmek olacaktır.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş’in bu hafta sonu Neptün’e bağlantısı, bazı insanların neden kendileri için iyi olmayan ve diğer insanlar için iyi olmayan şekilde davrandığını anlamanıza yardımcı olacaktır. Ve anladıktan sonra onlara yardım etmek için daha iyi bir konumda olacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu