Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
9 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık

9 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Yeni hafta başladığında umutlarınız yüksek olabilir, ancak en azından kendinizden çok fazla beklememeniz şiddetle tavsiye edilir. Bugünün dolunayı sizi zihinsel ve fiziksel olarak gerçekten zorlayan bir problemle karşı karşıya getirebilir.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaş veya aile üyesi duymak istediklerini söylüyor gibi görünebilir, ancak gezegenler tam olarak ne hakkında konuştuklarını bilmediklerini gösterir, bu yüzden dinlemek ve öğrenmek akıllıca olur. Aynı hataları yapmak zorunda değilsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Doğru şeyi yapıp yapmadığınızı düşünerek daha fazla zaman kaybetmeyin, sadece devam edin ve yapın. Bu, hiçbir şey yapmamaktan ziyade bir şey yapmanın daha iyi olduğu durumlardan biridir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün dolunayı, alanınızı iyi geçinemeyeceğiniz insanlarla paylaşmak zorunda kalacağınızı gösterir. Bu bir acı olabilir ama en azından iyi olmaya çalışmalısınız, en azından evren bir şekilde sizi bu kadar sabırlı olduğunuz için ödüllendirecektir.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Para ve kişisel konular hakkında endişelenmeyi bırakıp tekrar eğlenmeye başlamanız gerekiyor. Söylemesi yapmaktan kolay, değil mi? Her seferinde bir adım atın ve geri çevireceğiniz bir sosyal daveti kabul ederek başlayın. Tam olarak ihtiyacınız olan şey olabilir.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Ortaklar, meslektaşlar ve sevdiklerimiz bir süredir talep ediyorlar ve tabelanızdaki bugünkü dolunay, işleri daha iyi hale getirmeyecek. Bununla birlikte, bundan faydalandığınızı hissettiğinizde konuşmanız teşvik edilir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yönünüze yönelik bir veya iki olumsuz yorum duyarsanız çok endişelenmeyin – size zarar veremezler. Fark etmemiş gibi davran. Ufak tefek davranışların üzerinde durun.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Geç kalmaktan çok hoşlandınız ve bazı kişilere bir Akrep’in kandırılmaması veya kabul edilmemesi gerektiğini hatırlatmanız gerekiyor. Seçtikleri her şekilde kullanılabilecek ve kötüye kullanılabilecek yumuşak bir dokunuş olduğuna inanıyorlar.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir otorite pozisyonunda olan biri sizin için içeri girmiş gibi görünebilir, ancak aşırı tepki veriyorsunuz. Bu aylar herkesi biraz dokunaklı yapma eğilimindedir, bu yüzden parlak tarafa bakın ve bilinçli olarak hayatın eğlenceli bir şey olduğuna inanmaya gayret edin.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün en önemli şey, sakin kalmanız ve sabır ve profesyonellik ile yolunuza çıkan zorluklarla başa çıkmanızdır. Diğerleri paniğe girmekten kaçınma yeteneğinizle büyülenecek ve şüphesiz sizden yardım isteyecektir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Hayatınızda bir şeyin eksik olduğu, daha fazla ve daha iyi yaptığınız korkunç bir hisle boğulmuş gibi görünüyorsunuz. Boşver. Dolunay haftanın ilerleyen saatlerinde kaybolunca, zaten çok şey yaptığınızı anlayacaksınız.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanların bugün size zor zamanlar vermesini bekliyorsanız muhtemelen hayal kırıklığına uğramayacaksınız. Ters işaretinizdeki dolunay, bir çeşit birebir çatışmaları göreceğinden emindir, ancak sürmezler, bu yüzden onlar hakkında çok sinirli olmayın.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu