Burçlar

7 Eylül – 13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta Mars’ın geriye dönük hareketi, ateşli Koç enerjinizin boşalmasına neden olabilir. Bu transit, kolayca öfkenizi ateşleyebilir – bu yüzden sözlerinize dikkat edin. Güneş Cuma günü Neptün’e karşı geldiğinde, kendinize biraz zaman ayırın ve kişisel bakım uygulayın.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta sizi biraz daha münzevi yapabilir. Ama çoğunlukla, dürtüsel bir şey yapmanın zamanının olmadığını hatırlamak önemlidir (zaten bu senin tarzın!).

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars’ın bu hafta sosyal bölgenizde gerilediği gerçeği göz önüne alındığında, arkadaşlıklarınız şu anda biraz yükseliyor olabilir. Her zaman zekisin, İkizler. Ne yazık ki, sözleriniz Mars buradayken beklenenden biraz daha derine inebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars’ın gerilemesi kariyer sektörünüzde gerçekleşir, Yengeç . İş yerinde planlar ertelenebilir. Yine de, haftanın ilk bölümünde Güneş’ in Jüpiter’i üçgene soktuğu zaman, tatlı bir sürprizle karşılaşabilirsin. Hafta sonu, Jüpiter doğrudan dönerek bir randevuya gitmek için en iyi zamanı yapar.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars’ın gerilemesi, arkadaşlıklarınıza ve ağınıza drama getirmek üzere Aslan. Mars’ın savaşma içgüdüsüne yaslanmamaya çalışın. Hafta içinde işler biraz daha pürüzsüz hale gelecektir. Yine de, Cuma günü Güneş Neptün’e karşı çıktığında, para sorunları ortaya çıkabilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta birçok yön size bazı iyi iş fırsatları sağlıyor. Ancak Cuma günü, Neptün Güneş’e karşı çıktığında, kulağa gerçek olamayacak kadar iyi gelen hiçbir şeye atlamamak en iyisi olacaktır. En iyisi ciddi bir şey üzerinde çalışmamak ve bunun yerine vücudunuza iyi bakmaktır.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars ilişki bölgenizde ve geri giden Mars’ın size bir sürprizi var mı? Aşktaki türbülansa hazır olun. İşler hızla ilerliyor ve uyumsuzluk yaygın olabilir. Neyse ki, hafta sonunun vurduğu gibi, Jüpiter bazı güzel fırsatlar getiriyor, Terazi .

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars bu hafta geriye doğru giderken öz bakım test ediliyor. Bu enerjiyi akıllıca kullanmak istiyorsanız, günlük rutinlerinize nasıl yaklaştığınızı yeniden gözden geçirmeniz gerekecek. Aslında Cuma günü Akrep burcunda kişisel bakım sizin için en iyisidir , çünkü Neptün ve Güneş birbirine zıttır.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay , Jüpiter sizin yönetici gezegeninizdir. Ve bu hafta, Jüpiter büyük bir sıçrama yapıyor – özellikle mali konularda size bol bol eğlence fırsatı getiriyor! Jüpiter de bu hafta sonu direkt gidiyor. Yani, bir süredir kendinizi kötü hissediyorsanız, sonunda ayağa kalkacaksınız!

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Jüpiter senin burcunda. Ve Jüpiter çok önemli bir hafta geçirdiği için, muhtemelen tüm burçların en iyi şansını alacaksınız. Büyülü bir haftaya hazır olun!

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars geri hareketi, hayatta yaptığınız şeyin etrafında zihinsel sis oluşturan bir bölgede gerçekleşiyor. Bu hafta sonu, Kova , frene basmak en iyisidir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu hafta kendini biraz daha güvensiz hissedeceksin Balık . Endişelenmeyin, bunun tek sebebi geri giden Mars’ın stres reseptörlerine çarpması ve sizin harekete geçmenize neden olmasıdır. Cuma günü, hedeflerinize gerçekçi bir bakış açısıyla bakmaya çalışın – Neptün’ün Güneş’e karşı çıkması vizyonunuzu bulanıklaştırabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu