Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
6 Aralık – 12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları - Astrolojik.org
Burçlar

6 Aralık – 12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 6 Aralık – 12 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Kariyerinde değişiklikler kapıda, Koç . Bu hafta Mars-Plüton altmışlık ve Venüs-Plüton kavuşumu kariyer sektörünüze ve kamu kişiliğinize ışık tutuyor. Yaşınız ne olursa olsun, kendinize “büyüdüğünüzde” kim olmak istediğinizi sormanın zamanı geldi. Ya da daha iyisi, mirasınız ne olacak? Plüton enerjisi iş başındayken, profesyonel değişimler güçlü ve beklenmedik bir şekilde ortaya çıkabilir. Potansiyel olarak yoğun bir hafta geliyor, bu yüzden kravatınızı düzeltin ve işe başlayın!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sen bir rahatlık yaratığısın, Boğa . Venüs ve toprak enerjisinin ikili etkisi, çok özel (ve enfes) zevklere sahip olduğunuz anlamına gelir. Ancak bu hafta sizden tercihlerinizin alışılmışın dışında bir yolculuğa çıkmanızı ve yeni bir şeyler denemenizi istiyor! Haftanın Venüs ve Plüton enerjisi macera bölgenize yerleşiyor. Bu nedenle, ister bölgenizde daha önce keşfedilmemiş bir yeri ziyaret etmek ister bir kitap almak olsun, işleri değiştirmek bir zorunluluktur!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Onu hafif ve havadar tutmak aşağı yukarı bir İkizler emridir. Bununla birlikte, haftanın enerjisi – özellikle yakınlık bölgenizdeki Venüs-Plüton birleşimi – daha derin sulara girmenizi gerektirir, İkizler . Neden bir ilgiden diğerine geçme ihtiyacı hissettiğinizi düşünmek için bir veya iki dakikanızı ayırın. Bu sadece merakınızdan mı yoksa kaçındığınız başka bir şey mi var? Bu hafta içini açmaya çalışın ve hissedin. Bunun için daha iyi olacaksın.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

İster bekar, ister bağlı olun, romantizm bölümünde bir sarsıntı bekleyin, Yengeç . Oğlak burcundaki Venüs ve Plüton bu hafta ortaklık sektörünüzde dans ediyor. Venüs-Plüton kavuşumu resmi olarak Cumartesi gününe kadar başlamasa da, birikmenin hafta boyunca hissedileceği kesin. Genel olarak, Plüton değişimin habercisidir, bu yüzden kendinizi dinamiklerde bir değişime hazırlayın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Herkes aşk ve kariyer hakkında endişe duysa da, bu hafta kendini biraz daha günlük işlere odaklanmış bulabilirsin Aslan. Tüm bu güzel Oğlak enerjisi rutin sektörünüze indi ve sizi alışkanlıklarınıza eleştirel bir şekilde bakmaya zorladı. Birkaç ay önce başladığınız egzersiz rejimine gerçekten devam ettiniz mi? Yeni diyet ne olacak? Yeni yıl siz farkına bile varmadan burada olacak ve kararlarınıza biraz erken başlamakta yanlış bir şey yok.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Plüton son birkaç yıldır zevk bölgenizde oynuyor olsa da, bu hafta Mars ve Venüs ile olan bağlantıları bu hafta çılgın zamanlar vaat ediyor. Şimdi “eğlence”, tipik olarak Başak arketipiyle ilişkilendirilen bir kavram değil, ancak bunu değiştirmek için şimdiki zaman gibi bir zaman yok! Plüton oyundayken, bunun kasıtlı bir değişiklikten daha az ve üzerinize daha fazla itilmiş olabileceğine dair bir his var, Başak . Yani, sadece kemerlerinizi bağlayın ve sürüşün tadını çıkarın!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu haftanın astro-hava durumunun iletişim ve ev sektörleriniz üzerinde estiğini göreceksiniz, Terazi . Ne yazık ki, Plüton oyundayken, en azından dağınık sağanaklar bekleyebiliriz. Huzuru korumak için ailenle konuşmaktan kaçındığın bir konuşma var mı?  Bunun Pazar gününe kadar netleşeceğinden emin olun – iyi ya da kötü.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ateşli Yay, sizin gibi bir su burcu için en keyifli mevsim olmayabilir, ancak burcunuzdaki Mars onu sizin için bastırıyor, Akrep. Pazartesi günü Oğlak burcundaki Plüton ile buluşması üzerine, özellikle de yönetici gezegeniniz olan Plüton ile, normalden biraz daha tahrikli hissedebilirsiniz. Manyetizmanız bu hafta daha fazla dikkat çekecek, bu yüzden güçlü çekişten yararlanmaya çalışın. Hangi fırsatların beklediğini asla bilemezsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sezonunun tatlı sinerjisinin sana iyi davrandığına eminim, Yay. Ama sizi uyarmalıyım, özellikle Merkür burcunuzda Neptün ile kare açı yapıyorsa, bu hafta işler biraz zorlaşabilir. Kendinizi gerçeğin takipçisi olarak görüyorsunuz, ancak Neptün oyundayken, kararınız normalden biraz daha karışık olabilir. Bu nedenle, her zaman olduğu gibi, lütfen konuşmadan veya karar vermeden önce biraz düşünün. Her şey şu anda göründüğü gibi değil.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yoğunluğa alışıksın, Oğlak, ama umarım Plüton’un benliğin içindeki varlığı sana dayanamayacak kadar fazla olmamıştır. Bu hafta, dönüşüm gezegeni hem Mars hem de daha sonra Venüs ile karşı karşıya gelecek ve hem bakış açınızda hem de içsel hislerinizde değişimlere yol açacak. Kamusal algı ve görünüşler sizin için her zaman bir tefekkür konusu olmuştur. Bu hafta sonunda sunumunuzu değiştirmek için (muhtemelen biraz sert) adımlar attığınızı görebilirsiniz. Yani, düşündüğünüz yeni bir saç modeliyse, şimdiki zaman gibisi yok.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Genellikle duygusal olarak bir kaya kadar sertsin, Kova . Bu bilinen bir gerçektir ve biz de sizi çok seviyoruz. Ancak, Merkür Yay’da, Plüton’u Oğlak’ta, bilinçsiz ve ağ bölgeleriniz aracılığıyla kare alırken, arkadaşlarınıza biraz daha açılmanın zamanı gelebilir. Merkür, rahatsız edici duyguları yüzeye çıkarmaya meyillidir ve bunları tek başınıza işlemeniz gerekmez. Plüton etkisi göz önüne alındığında, arkadaşlarla iyi bir ağlama seansı aslında çok dönüştürücü olabilir!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sevgili yönetici gezegeniniz Neptün, yeni direkt, bu yüzden tekrar normal mistik benliğinizi hissedeceğinizden eminiz, Balık. Bununla birlikte, bu hafta fantezi dünyanızda her şey yolunda gitmeyebilir, özellikle de yukarıda bahsedilen gezegenin burcunuzdaki Merkür’ün Yay’da olmasıyla. Kariyer sektörünüzde iletişim gezegeninin varlığı göz önüne alındığında, iş yerindeki planlar ve kelimeler biraz karışabilir. Bu nedenle, e-postalarınızı ve sözleşmelerinizi iki kez kontrol ettiğinizden emin olun. Tatillerden hemen önce büyük bir sahtekarlık istemezsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu