Burçlar

13 Aralık – 19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 13 Aralık – 19 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

“Cesur maceracı” genellikle, Koç’a verilen bir unvandır . Ama Pazartesi günü Mars’ın Yay Burcuna girmesi ile dünya sizin! Mevcut koşullar uzaklara seyahat etmeyi engelliyorsa, evinizden kaçmanın birden fazla yolu vardır. Belki de okumak istediğin bir kitap ya da öğrenmen gereken bir dil vardır? Başlangıç, bu hafta harika bir fikir olabilir. Mars’ın dinamik enerjisi, güçlü bir başlangıç ​​yapmanız için size ekstra güç verecektir.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars’ın Akrep burcunda kaldığı süre boyunca eğlenceler ve kaçamaklar hava almış olabilir . Pazartesi günü, eylem gezegeninin Yay burcuna ve sırlar-yakınlık sektörünüze geçişiyle birlikte işler duyulmaya başlıyor. Sahada oynamak eğlenceliydi ama Mars sizden biraz daha derine inmenizi istiyor. Platonik ve romantik ilişkilerinizde kendinizi açmanızı engelleyen deneyimler veya korkular nelerdir? Şimdi bandajı sökme zamanı.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

İkizler, son birkaç haftadır her güne odaklandın. Ancak Pazartesi gününün Akrep burcundaki Mars’tan Yay burcuna geçişi, saçınızı serbest bırakma ve romantizm bölümünde alışveriş yapma fırsatına sahip oluyorsunuz. Bununla birlikte, bu aşkların ortasında, özellikle Merkür’ün Oğlak burcuna girmesi ve samimiyetiniz ve dönüşümünüz ile “gerçek olanı söylemeniz” isteniyor. Genelde bunu hafif ve kolay tutmayı seviyorsunuz, ancak ilişkileriniz daha fazla derinlik peşinde koşmanıza bağlı.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs bir süredir romantizm sektörünüzde yüzüyor, Yengeç . Eminim ki aşka ve şefkate daha ciddi bir yaklaşımın tadını çıkarıyorsunuzdur. Ancak aşk gezegeni Pazar günü aynı sektörde geri giderken kemerlerinizi bağlamanın zamanı gelmiş olabilir. Ortaklığın sizin için ne anlama geldiğini düşünmenin zamanı geldi. Halihazırda bir ilişkiniz yoksa, idealiniz nasıl görünüyor? Ve eğer öyleyseniz, karşılaştırma nasıl? Bu gerileme sırasında büyük kararlar vermeyin, ancak nerede olduğunuzu düşünmeye çalışın.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars’ın Akrep’te kaldığı süre boyunca, ev cephesinde işler muhtemelen biraz zordu, Aslan. Pekala, rahat bir nefes almaktan çekinmeyin çünkü aksiyon gezegeni zevk bölgenize doğru yuvarlanıyor. Devam etmek ve serbest bırakmak için size astrolojik yeşil ışık veriliyor. Kuzey yarım kürede kış yaklaşıyor ama yine de eğlence var! Kayak yapmayı düşündün mü?

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars, Pazartesi günü Başak burcunuza giriyor . Belki de bu, evinizi yeniden dekore etmek için ciddi çaba sarf ettiğiniz mevsimdir. Aynı sektörde Yay burcunda güneşin sürekli varlığı ile eviniz kesinlikle aklınızda, ancak tam bir ev sahibi olmayı beklemeyin! Venüs ve Merkür zevk sektörünüzde ilerliyor. Oğlak enerjisi en canlısı olmasa da, önümüzdeki birkaç hafta boyunca kesinlikle biraz eğleneceksiniz!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sen yumuşak birisin, Terazi . Barış, konuşma için tercih ettiğiniz yaklaşımdır. Ancak Pazartesi günü Yay burcundaki Mars iletişim sektörünüze girerken, önümüzdeki birkaç hafta boyunca planlanandan daha keskin sözlerden sakının. Neyse ki Merkür, Yay burcundan Mars’ın girdiği gün ayrılır, bu nedenle enerji biraz daha az kaotik olabilir.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Mars, ateşli Yay’a kaymak için burcunuzu terk ediyor. Mali durumunuzla ilgili biraz gerginlik fark edebilirsiniz. Bu nedenle, Yay enerjisi tam olarak öngörü ile bilinmediğinden, dürtü satın almalarına dikkat edin. Neyse ki, iki gezegen – Venüs ve Merkür – şimdi Oğlak burcunda, aksi takdirde kaotik enerjiyi yumuşatıyor. Dahası, bu iki gezegen iletişim sektörünüzde, yani önümüzdeki birkaç hafta boyunca en keskin anınızda olacaksınız. Artan zihinsel eylemden yararlanın!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Büyük bir enerjin olduğunu söyleyebilirim Yay. Mars Pazartesi günü burcunuza ve kendi sektörünüze hareket ederek sizi canlılık ile güçlendiriyor. Önümüzdeki birkaç hafta boyunca burada, orada ve her yerde olabilirsiniz! Ancak fantastik Mars yolculuğunuzun ortasında, zorba veya bunaltıcı görünmemeye dikkat edin. Mars çok fazla olabilir ve sezonun geri kalanını gereksiz çekişmelerle mahvetmek istemezsiniz.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Venüs, son birkaç haftadır görünüş sektörünüzü kutsuyor, Oğlak. Umarım ekstra ilgiden zevk alıyorsundur! Ama dikkat et! Cumartesi günü burcunuzdaki Venüs geri hareketine başlıyor. Mevcut yerleşimi göz önüne alındığında, retro dönemde herhangi bir büyük estetik değişiklik yapılmasını tavsiye etmem. Neyse ki Merkür, Pazartesi günü burcunuzda güzellik gezegenine katılarak Venüs geri hareketinin darbesini yumuşatıyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Senin için düşünceli bir kaç hafta olacak gibi görünüyor, Kova . Merkür Pazartesi günü Oğlak burcuna ve yalnızlık sektörünüze girerek, kamusal yaşamdan hafif bir geri çekilmeye neden oluyor. Duygulardan hoşlanmadığını biliyorum ama belki şimdi biraz daha derine inmenin zamanı gelmiştir. Cumartesi günü Oğlak burcundaki Venüs retrosu başlayacak ve içsel çalışma kafa karıştırıcı görünebilir. Yine de, burada biraz çalışın ve şimdi başlarsanız Oğlak mevsiminin sonunda yeni bir insan gibi hissetmenizi sağlayacak!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Genelde arkadaş canlısı bir insansın, Balık . Ancak Pazartesi günü Merkür Oğlak burcuna ve ağ sektörünüze daldığında, programınız önümüzdeki birkaç hafta boyunca buluşma ve selamlamalarla dolu olacak, bu nedenle yeni bağlantıları teşvik etmek kesinlikle önemli. Ancak, aynı sektörde Oğlak burcundaki Venüs’ün Cumartesi günü geri hareket ettiğini unutmayın. Sonuç olarak, hem romantik hem de platonik ortaklıklar her zamanki kadar kolay akmayabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu