Burçlar

29 Kasım – 5 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 29 Kasım – 5 Aralık 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay mevsimi daha yeni başladı, ama eminim zaten diz boyu saçmalıklara dalmışsındır, Koç . Güneş ve Merkür, muhtemelen tatil için kaşınmanıza neden olan seyahat bölgenizde dolaşmaya devam ediyor. Uzun mesafeli yolculuklar söz konusu değilse, belki de şimdi şehrinizi daha iyi tanımanın zamanı gelmiştir. Henüz ziyaret etmediğiniz bir restoran mutlaka vardır. Yay mevsimi macera gerektirir!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ateş mevsimleri, senin gibi inatçı bir ruh için biraz yoğun olabilir, Boğa . Yay burcundaki bir çift gezegen sizin yakınlık ve dönüşüm bölgenizde dalga geçerken, bu kesinlikle kolay olamaz. Geçen hafta, sizi istenmeyen bir değişim dalgasına karşı geri ittiğinizi bile görmüş olabilir. Bununla birlikte, Güneş ve Merkür’ün Satürn’e olan altmışlıkları, dalgayı biraz yumuşatarak önünüzdekiler için biraz hazırlık yapmanızı sağlayabilir. Değişim zordur, ancak ona karşı savaştığımızda daha da zordur.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aşk hala aklında olabilir İkizler . Neyse ki, Yay’daki Güneş ve Merkür, Satürn’le altmışlık açıya girerek, geçen hafta ortaya çıkmış olabilecek o aşk dolu duyguların bazılarını yumuşatıyor. Sevgi ve şefkat, her şey gibi, çalışma gerektiren kurnaz yaratıklardır. Ve her zamanki gibi, Satürn bize çabanın değerini hatırlatmaktan mutluluk duyar, ancak bu hafta tamamen karanlık ve kasvetli olmayacak. İlişki bölgenizdeki Cumartesi günkü Güneş tutulması, romantizme nasıl yaklaştığınıza dair birkaç farkındalık getirecek.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay burcunun göreceli kaosu senin için biraz rahatsız edici olabilir, Yengeç . İstikrar ve basitlik için biri olduğunuzu biliyorum, ancak şimdiki sezon sizden bir kez olsun vahşi tarafta yürüyüşe çıkmanızı istiyor (ya da daha doğrusu talep ediyor). Yay burcundaki Güneş ve Merkür rutin sektörünüze girerken, günlük alışkanlıklarınızı değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Çeşitlilik hayatın baharatıdır ve Cumartesi günkü Güneş tutulması, isteseniz de istemeseniz de her şeyi alt üst edecek.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Ateşli titreşimlerden tam olarak yararlandığına eminim, Aslan. Güneş ve Merkür Yay’da ve sizin zevkiniz ile sezonun geri kalanı sadece buradan. Ancak bazı maceralarda kendinizi tamamen kaybetmeden önce, iki gezegenin Satürn’e 60’lık konumu, Yay mevsiminin sosunda kaybolmadan önce bir an rahatlamanızı ister. Neredeyse bir aylık eğlence var. Aceleye gerek yok!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Gözlerini yuvana çevirmek için kıştan daha güzel bir mevsim var mı Başak ? Yay sezonu, iç sektörünüzde bir spot ışığı parlıyor. Genelde çok daha fazla işçi arı olsanız da, şimdi biraz düşünmenin zamanı geldi. Yay burcundaki GTüneş ve Merkür size tam da bunu yapmanızı teklif ediyor. Koridorları veya son birkaç aydır kaşlarını çattığı o sıkıcı misafir odasını dekore etme mevsimi.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş, Merkür’ü Yay burcunda ve iletişim sektörünüzü haftanın başlarında birleştirir, bu nedenle konuşkan Terazi gibi görünüyor . Belki de iş için planlanmış bir sunumunuz veya o bölümü yazmayı bitirmek için bir ilham kıvılcımı var. Her iki durumda da, bu hafta kendinizi nasıl ifade ettiğinize biraz daha dikkat ederim. Doğal zarafetinize rağmen, Yay enerjisi tam olarak nezaketiyle bilinmez, bu nedenle sözlü bir ya da iki hata yapma riskini taşırsınız.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aklınız paranızda, paranız aklınızda, Akrep . Yay burcundaki gezegen ikilisi – yani Güneş ve Merkür – finans sektörünüze giriyor. Bu sezon muhtemelen biraz ekstra para bekleyebilirsin, ancak bu, bu beklenmedik düşüşün haftası değil. Bahsedilen iki gezegen, Satürn ile altmışlık açıya giriyor ve para söz konusu olduğunda daha kademeli süreçleri ima ediyor. Ama korkma! Eğer işi veriyorsanız, karşılığını alacağınız kesin!

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür burcunuz Yay’dan geçmeye devam ediyor. Parti hayatı olmak nasıl bir duygu? Mevsiminizin ışıltısının tadını çıkarırken, Salı günü gezegenlerin Satürn’e altmışlık açılarından yararlanmaya çalışın. Genellikle, sen ve Satürn petrol ve su gibi iyi geçinirsiniz, ancak altmışlık burcun kolay giden doğası size bu hafta ve geçen haftaki sıkı çalışmanızın ganimetlerini şımartma fırsatı veriyor.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sezonuna sadece bir ay kaldı ama sen sabırlısın. Değil misin, Oğlak ? Zodyakın geri kalanından farklı olarak – Kova’yı kurtarın – Salı günü meydana gelen Satürn altmışlıklarından etkilenmezsiniz. Sınırlamaları anlamak size kolayca gelir. Bu hafta, Merkür için bir merhem görevi görecekler ve güneş ışınları sırlar ve bilinçaltı bölgenize parlak bir şekilde parlayacak, ki bu eminim ki en rahatı olmamıştır. Sıkı dur Oğlak. Cumartesi günkü güneş tutulması iç karışıklıklarınızın bir kısmına yanıt verecek şekilde sıcak geliyor. Sadece onları kabul etmeniz gerekiyor.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Geçen haftadan bu yana, Yay burcundaki Güneş ve Merkür, ağ sektörünüzü aydınlatıyor Kova, umarım yeni ve eski dostları ön plana çıkarır. Ama şimdi, aynı iki gezegen Satürn’le altmışlık açı yapıyorken, tabiri caizse yağları kesmeniz isteniyor. Arkadaşlığın değeri biliniyor ama bu arkadaşlıklar sana iyi mi hizmet ediyor? Hemen değişiklik yapmanıza gerek yok, ancak bunu önümüzdeki hafta boyunca düşünün.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Oğlak burcundaki Venüs, Neptün’ü burcunuzda, Balık burcunda, aksi takdirde iş benzeri bir yerleşimde biraz kaprisli. Gezegenler sırasıyla ağ ve benlik sektörlerinizde oturduğundan, birkaç kafa çevireceğinizden (ve entrika çevireceğinizden) ve süreçte muhtemelen birkaç yeni bağlantı kuracağınızdan emin olabilirsiniz. Anlaşmayı daha da tatlandırmak için Neptün, son birkaç aydır hissettiğinizden emin olduğunuz çift doz kafa karışıklığını azaltarak Çarşamba günü doğrudan hareket ediyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu