Burçlar

22 Kasım – 28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 22 Kasım – 28 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Güneş ve Merkür Burcun, bu haftadan itibaren Üçgen olacak Koç. Benlik ve iletişim gezegenlerinin felsefi bölgenize dalmasıyla, kendinizi normalden daha entelektüel olarak meraklı hissedebilirsiniz. Belki de bu Yay sezonu, yeni bir dil veya akademik disipline başladığınızı görecek. Her iki durumda da, bu hafta kesinlikle yeni bir şeyin başlangıcını işaret ediyor!

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Geçen ay , özellikle ilişkiler sektörünüzde dolaşan Akrep’teki gezegenlerin istifiyle, romantizme odaklandığınızı görmüş olabilirsiniz, Boğa . Belki birkaç randevuya çıktınız veya görüştüğünüz kişiyle ciddileşmeye karar verdiniz. Her iki durumda da, muhtemelen oldukça sosyal bir kelebek oldunuz! Bu haftadan itibaren, tüm ilişkileriniz söz konusu olduğunda biraz daha derine inmeye başlayacaksınız. Yakınlık, Yay mevsiminin temasıdır, bu yüzden onu kucaklayın!

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Normalde ortaklığı kovalayan biri değilsin, İkizler . Bunu anlıyorum, ancak bu hafta Güneş ve Merkür romantizm bölgenize girerken, kafanız normalden biraz daha fazla bulutlarda olabilir. Şu anda çekicisiniz ve doğru konuşma bu baharda bir fırsata yol açabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu senin mevsimin değil, ama hepimiz biliyoruz ki tatiller için iyisin, Yengeç . Ailenin ve arkadaşların bir arada olması, çok fazla yolunuzun üstünde. Ancak Perşembe günü bu hafta ortalığı toparlamaya ve yeni alışkanlıklar yaratmaya başlamak için mükemmel bir zaman olacaktır. Güneş ve Merkür Yay burcundayken, sağlıklı yaşam ve rutin bölgenizde otururken, bir değişiklik için kendinize bakmanız isteniyor.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yangın işaretleri genellikle kardeşlerinin mevsimlerinde parlar ve Yay burcu sizin için bir istisna değildir, Aslan . Güneş ve Merkür zevk bölgenize girerken, önümüzdeki ay için çok iyi vakit geçireceğinizden emin olabilirsiniz! Akrep mevsimi, eviniz ve ailenizle meşgul olduğunuzu görmüş olsa da, bu mevsim sizi saçlarınızı (makul ölçüsünde) serbest bırakmaya ve sevdiğiniz bir şeyi yapmaya çağırıyor! Kış geliyor olabilir, ancak karda her zaman eğlence vardır!

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Aileye odaklanmak için tatillerden daha iyi bir zaman var mı Başak ? Bu hafta, Yay burcundaki Güneş ve Merkür, önümüzdeki birkaç hafta boyunca kendilerini iç bölgenize park edecek ve dikkatinizi iletişimden ve topluluğunuzdan en yakın ve en sevdiklerinizin gidişatına çekecek. Şimdi sevdiklerinizi arama ve check-in yapma zamanı. Birkaç kişiyi yemeğe davet edin. Küçük bir aşk uzun bir yol kat edebilir!

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Sonunda bu hafta mali sıkıntınızdan çıktınız, Terazi . İletişim bölgenizde Güneş ve Merkür varken, normalden daha sosyal hissediyorsunuz ve çok çekicisiniz! Akrep sezonu nakit parasının bir kısmını bir veya iki geziye harcamayı düşünebilirsiniz. Ek olarak, bu ballı sözlerden bazılarını bu Yay mevsiminde kendi yararınıza kullanmak iyi bir fikir olacaktır. Bunu yaparsanız, Oğlak mevsiminde ağacınızın altında neler bulabileceğinizi kim bilebilir?

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tüm güzel şeyler sona ermeli Akrep ve senin mevsimin de bir istisna değil. Bununla birlikte, Yay mevsimi, özellikle finans sektörünüzde Güneş ve Merkür ile, başarı için birkaç fırsat sunuyor. Sezonunuz boyunca önerilenden biraz daha fazlasını harcadıysanız, bu sizi sıkı sıkıya bağlı kalmaya çağırıyor. Neyse ki Yay, şanslı bir işarettir, bu nedenle önümüzdeki birkaç hafta boyunca kaybettiğinizden daha fazlasını kazanacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Gerçek bir doğum günün kutlu olsun, Yay! En heyecan verici ateş işareti olarak elbette bu sezon kesinlikle sizin için bir patlama olacak. Sonuçta senin. Genelde başınızı çevirirsiniz, ancak burç ve görünüm bölgenizde Güneş ve Merkür ile tüm gözler üzerinizde olacak. Saçınızı boyamak veya gardırobunuzu değiştirmek mi istiyorsunuz? Bunu yapmak için en iyi zaman! Sonunda ne yaparsan yap, sonunda muhtemelen başarılı olacağın gerçeğinin tadını çıkar.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Yay burcu sizi biraz düşünceli bulabilir, Oğlak burcu . Yay burcundaki Güneş ve Merkür, bu hafta bilinçaltı ve sırlar sektörünüze sızarak derinden gömülü bazı duyguları yüzeye çıkarıyor. Neyse ki Venüs burcunuzda ve görünüm bölgenizde kalıyor, bu nedenle biraz moraliniz bozuk olsa da kesinlikle öyle görünmüyorsunuz.

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

İnsanlar mutlaka kışı yılın en sosyal mevsimi olarak görmezler, ancak hiçbir zaman işleri “normal” şekilde yapan biri olmadınız. Var mısın Kova ? Pazartesi ve Çarşamba, sırasıyla Güneş ve Merkür’ün Yay burcuna ve ağ sektörünüze geçtiğini görüyor. Ne bildiğin değil, kimi tanıdığın önemlidir. Yani, şimdi çevrenizi genişletmeye başlamak için harika bir zaman. Tuttuğunuz o iş veya fırsat, doğru kişiden doğru kelimeyle sizin olabilir.

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Balık , gerçek dünyada sağlam bir temele sahip olduğu bilinen bir işaret değildir. Bununla birlikte, bu hafta Güneş ve Merkür Yay burcuna ve kariyer bölgenize kayarken, profesyonel olarak bir araya gelmeniz için çağrılıyorsunuz, Balık. Hayatında nereye gitmeye çalışıyorsun? Henüz yapmadıysanız, şimdi bir plan yapmanın tam zamanı. Hayal gücünüz çok büyük. Bilin ki, sadece kemerlerinizi bağlayıp inerseniz en çılgın hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu