Burçlar

15 Kasım – 21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları

Bedava günlük burçlar ve bedava haftalık burçlar ile ilgili analizler yayınlayarak burcunuzun hayatınız hakkında ipuçları vermesine yardımcı olmaya devam ediyoruz. 15 Kasım – 21 Kasım 2021 Haftalık Burç Yorumları ile ilgili yazımızı dikkatle okuyun.

Koç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Biraz dürtüsel olabilirsin, Koç . Bunu biliyoruz ve bunun için sizi seviyoruz. Hayatınızın başka yerlerinde dolaşmaya devam edebilir ve başınız belaya girebilir, ancak mali durumunuzu daha ciddiye almaya başlamanın tam zamanı. Bu Cuma günkü Boğa Ay tutulması, değerler ve finans bölgenize giriyor. Bu astronomik olayın güçlü doğası göz önüne alındığında, bu finansal tavsiye biraz daha az tavsiye ve daha fazla emir verebilir. Savunmacı doğanızı yumuşatın ve bir kez olsun dinleyin! Cüzdanınız size daha sonra teşekkür edecek.

Boğa Burcu Haftalık Burç Yorumu

Boğa, senin için büyük bir hafta olmaya hazırlanıyor! Romantizm sektörünüzde oturan tüm enerji, sonunda burcunuzda Cuma günkü dolunay ay tutulmasında bir parça bulacak. İşleri daha da ilginç hale getirmek için, bu dolunay görünüş sektörünüzde harika bir etki yaratıyor. Estetik bir revizyon düşünüyor musunuz? Şimdi bu düşünceleri eyleme geçirmek için en iyi zaman olmasa da, bunu yeni bir şeyin başlangıcı olarak düşünebilirsiniz.

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Duygusallık genellikle İkizler yolu değildir . Siz uçarı bir grupsunuz ve daha ağır duyguların sizi üzmesine izin vermemeyi tercih ediyorsunuz ve bu anlaşılabilir bir durum. Ancak Cuma günkü Boğa Ay tutulması bu konuda fazla seçenek bırakmayabilir. Bu dolunay bilinçsiz bölgenize iniyor, bu nedenle her zamanki gürültülü benliğinizden daha fazla ayrılmış hissediyor olabilirsiniz. Dolunayın dalgalarına karşı boş yere savaşmak yerine, bu zamanı yansıtmak ve kendinizi zor duygulara daldırmak için ayırın. Bir süredir sizi rahatsız eden bir şeyin anahtarını bulabilirsiniz.

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Tatlı Yengeç , özellikle de Boğa ay tutulması ağınızı ve arkadaşlık sektörünüzü etkiliyor. Dost kara günde belli olur. Dolunay Boğa burcundayken arkadaşlıklarınızın biraz daha ilgilenmeye ihtiyacı olduğunu fark edebilirsiniz. Bunu yaparken, bu ilişkilere iyi bir göz atmak için zaman ayırın ve hangisinin – eğer varsa – biraz daha fazla ilgiye ihtiyacı olduğuna karar verin. Biraz çaba uzun bir yol kat eder.

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bu Cuma günkü Boğa Ay tutulması kariyer cephesinde senin için büyük şeyler hazırlıyor olabilir, Aslan. Bu promosyonu alacağınız hafta bu mu olacak? Ya da belki de aradığın zam? Havada böylesine güçlü bir enerji varken, büyük bir şey olmak zorunda! Ancak Cuma gününü kutlarken, Pazartesi günkü güneş-Jüpiter karesine kurban gitmemeye dikkat edin. Evdeki ve romantik cephelerdeki durumlar biraz abartılı görünebilir.

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

O güzel zihninde neler oluyor Başak ? Son birkaç haftanın Akrep enerjisi, iletişiminize ve düşünce süreçlerinize çok fazla vurgu yaptı. Bununla birlikte, Cuma günkü Boğa burcundaki ay tutulması, tüm gevezeliklerden bir rahatlama sağlayarak seyahat ve hatta eğitim gibi daha geniş uğraşlara odaklanmanıza olanak tanır. Bu dolunay sizi bir seyahate çıkma, ders alma veya okuldaysanız anadalınızı değiştirme fikriyle oynarken bulabilir.

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Son birkaç hafta içinde, ellerin, cüzdan üzerine sıkıca yerleştirilmiş Terazi. Umarım servetinizi inşa etme fırsatlarından yararlanmışsınızdır çünkü Pazartesi günkü güneş-Jüpiter karesi planlarınızı biraz zorlar. Son birkaç hafta içinde para akışı olmuş olabilir, ancak bu hafta kuyu kuruyor gibi görünebilir, bu yüzden biraz daha fazla finansal yönetim uyguladığınızdan emin olun.

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep, bu hafta duygular yüksek olabilir. Hem güneş hem de burcunuzdaki Mars, bu hafta sırasıyla ailenizdeki dış gezegenlerle ve romantizm sektörleriyle rahatsız edici bağlantılar kuruyor. Bu nedenle, yakın ilişkileriniz alanında birdenbire bazı sarsıntılar bekleyebilirsiniz. Sabır bir Akrep erdemi olmayabilir ama sevdiklerinize karşı biraz sabırlı olmaya çalışın. Önümüzdeki hafta, bu anlaşmazlıklar sadece bir hatıra olacak.

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Genelde iyi hisleri korurken, bu hafta yüzeye çıkmaya çalışan rahatsız edici duygular görebilirsin, Yay . Akrep enerjisi doğada dönüşümseldir ve bu burçtaki birden fazla gezegen bilinçsiz sektörünüzde dolaşıyor, bazı içsel çalışmalara ilham veriyor. Akrep güneşi Jüpiter’i ve Akrep Mars’ı Uranüs ile karşı karşıya getirirken, bu içsel gürleme, değerleriniz ve rutinleriniz söz konusu olduğunda sert bir şekilde başını kaldırabilir.

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Bildiklerinin değil, kimi tanıdığın olduğunu herkesten çok sen biliyorsun, Oğlak . Son birkaç haftadır, muhtemelen ortalıkta dolaşıp güçlü müttefikler edindiniz, ancak bu hafta bu ağ oluşturma treninde bir yavaşlama olabilir. Özellikle Pazartesi, Akrep’te Jüpiter’i Kova’da kareleyen güneş ile ağınız ve değerleriniz arasında bir çatışma görüyor. Yaptığınız bu bağlantılar kişisel inançlarınızla uyumlu mu? Değilse, şimdi biraz itlaf zamanı olabilir.-

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Verimlilik treni bu hafta biraz yavaşlıyor Kova. Pazartesi günü, Akrep’teki güneş Jüpiter’i burcunuzda karelerken, iş söz konusu olduğunda pekmezin içinden geçiyormuş gibi hissetmeye başlayabilirsiniz. Kariyeriniz ve bilinçsiz sektörleriniz aracılığıyla güneş-Plüton altmışlığı ile eşleştiğinizde, bu hafta sizin için birkaç şey kolayca gelecek, bu yüzden kollarınızı sıvamaya ve işe koyulmaya hazırlanın!

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Akrep mevsimi, hayata geniş fikirli bir yaklaşım getirdiğinizi gördü, Balık . Belki bir veya iki seyahate çıktınız. Ya da akıllara durgunluk veren birkaç kitap okuyun. Her iki durumda da, muhtemelen yeni ufuklar keşfetmiş ve maceralara atılmışsınızdır. Bu, elbette, Akrep burcundaki gezegenlerin zenginliği ile devam edecek, ancak Cuma günkü Boğa burcundaki ay tutulması, iletişiminizi yansıtmak için biraz dünyaya geri dönmenizi istiyor. Bu hafta, güçlü tutulma enerjisiyle, birkaç kelime daha iyiye doğru değişebilir!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu