Astrolojik Danışmanlık

31 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Planlama için çok fazla olmayabilirsiniz, ancak doğum gününüzdeki kozmik resim, ileriye bakmanızı ve gelecek yıl geçmeyi planladığınız rotayı haritalamanızı gerektirir. Bunu yapabiliyorsanız, o zaman en çılgın hayallerinizin ötesinde başarı garanti edilir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önemli bir görevi kendi başınıza halletmenin bir yolunu bulamazsanız, yardım istemelisiniz. Kibarca sorarsanız, arkadaşlar ve iş arkadaşları bugün sizin için her şeyi yapacaklar, ancak konuşmazsanız yardımcı olmak için parmağını kaldırmayacaklar.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu, işverenleri ve diğer önemli insanları etkilemek için gerçekten iyi bir zamandır. Fikirlerinizi anlatmanın o kadar kolay olduğunu göreceksiniz ki, alımda yavaş olanlar bile hemen alacaktır. Ödülleri aldığınızdan ve alkışladığınızdan emin olun.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Gerçeği partnerlerden ve sevdiklerinizden gizlemeye çalışmanın bir anlamı yok çünkü sizi çok iyi tanıyorlar ve yünü gözlerinin üzerinden ne zaman çekmeye çalıştığınızı anlayabiliyorlar. Yaptıklarınızı kabul edin ve aflarını isteyin. Elbette anlayacaksınız.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Taahhüt ettiğiniz bir projeye yönelik tutumunuz değişmeye başlıyor ve bu projeden çıkmanın yollarını aramaya başlamanız olabilir. Bu yapılabilir, ama ne pahasına? Bu sadece parayla ilgili değil, aynı zamanda itibarınızla da ilgili.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün ne planladığınızı herkese bildirmelisiniz. Eğer bir şeyi gizli tutmaya çalışırsanız, diğerleri bu konuda bilgi edinir ve size olan güvenleri azalacaktır. Çoğu insan dürüstlüğe değer verir, bu yüzden ne yaptığınıza dair açık olun.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Belirli kişilere, sadece sizin aynı fikirde olmadığınız için değil, aynı zamanda durumun kendileri için kârlı olacak şekilde açık bir şekilde kurulduğu için, sizden istediklerini yapma niyetinizin olmadığını bilmeniz gerekir. Onun pahasına olmasına izin verme.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Değişiklikleri ne kadar erken yaparsanız o kadar iyi olur ve bugünün Mars-Satürn bağlantısı size geç kalmış olduğunuz acımasızlık dokunuşunu vermelidir. Yapmaya çalıştığınız şeye katkıda bulunmayan her şey önemsiz olmalıdır – ve insanlar için de geçerlidir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi iç cephede bir çeşit hesaplaşmaya hazırlamanız gerekiyor. Ayrıca, duygularınızı her zaman kontrol altında tutacağınıza dair söz vermeniz ve bunu kastetmeniz gerekir. Serin bir kafa ve sakin bir kalp gereklidir.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarını bugün yapmasını istediğiniz şeyi yapmaya ikna etmekte zorlanmayacaksınız, ancak bu konuda çok agresif olmamaya çalışacaksınız. İkna her zaman zorlamadan daha iyi çalışır, bu yüzden size neden yardımcı olmalarının faydalarını belirtin. Mesajı alacaklar.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Her türlü iş anlaşmasına katılmadan önce gerçeklerin ne olduğunu bildiğinizden emin olun. Birisi söylediği bir şey size para kazandıracaksa, ancak iddialarını desteklemek için rakamlar bulamazsa, bir özledim. Riske değmez.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapılması gerektiğini bildiğiniz bir şeyi ertelemek için başka mazeret olamaz. İmzanızdaki bugünün Mars-Satürn bağlantısı, hareketinizi bir araya getirmenizi ve sonuna kadar görmenizi gerektirir. Kimse sizin için yapamaz, bu yüzden devam edin!

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Belirsiz endişelerin ve korkuların sizi hiçbir şekilde geri tutmasına izin vermemelisiniz. Bir şey denerseniz ve yanlış giderse, en azından denemiş olacaksınız. Denemezseniz bile kendinizi asla affedemezsiniz – ve ortaklarınız da sizi affetmez.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu