Astrolojik Danışmanlık

30 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Bir şeyleri yapma gücünüz olsaydı dünyada en çok neyi değiştirirdiniz? Mars’ın doğum gününüzdeki işaretleri değiştirmesiyle kendinizi etrafınızda olup bitenleri çok büyük bir şekilde etkileyecek bir konumda bulabilirsiniz. Meydan okumaya yükselin.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Kazanamayacağınız anlaşmazlıklara karışmayın. Hükümdarınız Mars, bugün grafiğinizin dostluk alanına geçerken, düşman değil müttefikler kurmaya çalışmalısınız. Tanıştığınız yeni insanlara aptal değil eşit olarak davranmayı deneyin!

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi daha fazla kendinize ulaşmaya teşvik ettiği sürece, başkalarının başardıklarını kıskanmak iyidir. Dikkate almak isteyebileceğiniz başka bir şey: sınırlı yetenekli olanlar – ve çoğu insan – hayatta iyi yapabilirse o zaman yapabilirsiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat boyunca gördüklerinize veya duyduklarınıza çok fazla önem vermemeye çalışın, çünkü birisinin sizi aldatmaya çalıştığı gerçek bir olasılık vardır. Her şeyden önce, etrafınızda olup bitenler için açıklamaları basit tutun. Hayat nadiren karmaşıktır.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde küçük tahrişler kontrolden çıkabilir, bu yüzden şimdi uğraşmak zorunda olduğunuz bazı insanlar sizi rahatsız edecek şekilde davranırsa kötü tepki vermeyeceğinize söz verin. Seni en ufak bir şekilde rahatsız etmiyormuş gibi yapmayı deneyin.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Başkalarının görüşlerine rahat bir bakış atarsanız, izin verilebilir olduğunu düşündüğünüz şeyden uzak olsalar bile, hayatın tadını çıkaracaksınız. Unutmayın, sizinki gibi yanlış bakış açılarına sahipler.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün yanlış bir dönüş yaparsanız, bu gerçeği hızlı bir şekilde tanıyacak ve tekrar doğru yola geri dönmek için yapılması gerekeni yapacaksınız. Küçük bir hatanın aklınıza gelmesine izin verecek türden biri değilsiniz, bu yüzden düzeltin ve devam edin.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünya “dışarıda” olabilir, ancak deneyimlediğiniz şeylerin çoğu kendi kafanızın içinde neye inanmayı seçtiğinize bağlıdır. Olumlu düşünceler zamanın dolgunluğunda her zaman olumlu olaylara yol açar, bu yüzden bugün parlak tarafa bakın.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Uzun süredir devam eden bir sorunun kendi kendine çözmesine izin verilmelidir ve geri çekilip başkalarının önümüzdeki birkaç gün içinde yapmaları gerekeni yapmasına izin verirseniz, çok fazla kendiniz yapmanız gerekmeyecektir. Yeterince sahip olan tek kişi sen değilsin.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyaya çıkmak ve yeni yerleri ziyaret etmek ve yeni insanlarla tanışmak için istekli olabilirsiniz, ancak gitmeden önce biraz ciddi planlama yapın. Mars harekete geçmeniz için size ilham verecek, ancak eğer ileriye bakmazsanız Satürn sizi durdurabilir!

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir para kazanma fikri akla yatkın görünebilir ve hatta finansal dualarınızın cevabı olabilir, ancak ilerlemeden önce tüm bilgileri ve çıkışları ve nasıl ve nedenleri bildiğinizden emin olun. İlk önce bir uzmanla konuşmak size bir servet kazandırabilir.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Her şey şimdi iyi çalışıyor gibi görünüyor ve Mars bugün tabelanıza girerken bir süre beklemeye almak zorunda olduğunuz planlara başlamak için istekli olacaksınız. Ama çok erken yapma. Dünyada her zaman var.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaşam tarzınızın belirli yönlerinden kesinlikle mutsuzsunuz ve onlar hakkında bir şeyler yapmanız gerektiğini kabul ediyorsunuz. Ama tam olarak ne? Bir kalem ve bir kâğıt ile oturun ve uzun vadeli bir planı haritalamaya başlayın. Kendi fikrinizi bilin, sonra harekete geçin!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu