Astrolojik Danışmanlık

29 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Plüton’un doğum gününüz üzerindeki etkisi sizi aşırı derecede iddialı hale getirecek, ancak iyi bir şekilde. Sadece kuyruğun önüne giden yolu dirseklemeyeceksiniz, yaptığınız her hareketin hem gerekli hem de etkili olduğundan emin olacaksınız. Sadece dünyayı değiştirebilirsin.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer insanlar bu hafta sizden hemfikir olamayacağınızı düşünüyorsa, o zaman konuşun ve nedenini bildirin. Hiç zorbalığa izin verecek türden biri olmadın ve bunun şimdi değişmesi için hiçbir neden yok. Onlara “hayır” deyin ve kastetin.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde size zor zaman veren herkes zor bir zaman geçirecek. Güç ve tutku gezegeni olan Plüton şu anda sizin tarafınızdadır ve elde ettiğiniz kadar iyi – ya da kötü – vermekte tereddüt etmeyeceksiniz.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazı durumlarda kelimeler oldukça zarar verici olabilir, bu yüzden bu hafta söylediklerinize dikkat edin. Düşünceleriniz ne kadar doğru olursa olsun, sevilen birinin duygularını incitirlerse, sizi affedebilecekleri çok uzun zaman alabilir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde arkadaş edinmeyi kolay bulmalısın, ancak kimin liderlik yapması ve kimin takip etmesi gerektiği soruları söz konusu olduğunda çok saldırgan olmamayı deneyin. Doğası gereği iddialı olabilirsiniz, ancak her zaman bir numara olamazsınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Oranlar size karşı yığılmış olsa bile bu hafta yolunuzu alacaksınız, ancak bunu yaparken yakın gelecekte dostluğuna ihtiyaç duyabileceğiniz insanların ayak parmaklarına basmamaya dikkat edin. Mümkün olduğunca uzmanlık alanınıza bağlı kalın.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda kendinizden oldukça emin görünüyorsunuz ve bir Venüs-Plüton bağlantısı sadece güveniniz için değil, aynı zamanda cesaretiniz için de harikalar yaratacak. Ancak bu, meleklerin basmaktan korktuğu yere acele etmeniz gerektiği anlamına gelmez. Sağduyu da gereklidir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi gerçekten ilgilendirmeyen konular hakkında her zaman konuşmak isteyen insanlardan uzak durun. İster dünyada politik olarak neler olup bittiği, ister dün gece TV’de hangi durum komedileri izledikleri ile ilgili olsun, değerli zamanınızı boşa harcamasına izin vermeyin.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta çok ileri gidip çok fazla şey söylerseniz pişman olacağınızdan emin olabilirsiniz, bu yüzden fikirlerinizi şimdilik kendinize saklayın. Fikirlerin yanlış değil, sadece bazen insanların hoşuna gitmeyecek kadar esnek olabiliyorsun.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Kendinizi savunmaktan başka seçeneğiniz olmadığı durumlardan kaçının. Herhangi bir yüzleşmede geri adım atmaktan nefret eden bir kişi olarak, deneyimden bildiğiniz durumlardan hızlı bir şekilde elden çıkabilirsiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bu hafta dikkat çekici bir şekilde belirleyici olacaksınız ve zihinleri ve bedenleri kendinizden daha yavaş hareket edenleri rahatsız etmeyecek veya antagonize etmeyecek şekilde. Herkes bir kazananı seviyor ve belki de bu yüzden herkes şimdi size karşı çok iyi atılmış görünüyor.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün içinde ne olacağı, koşmanız gerektiğinde yürüme hızında hareket ettiğinizi ikna edecektir. Yaşamın temposu dramatik bir şekilde almak üzere ve daha önce iki kat daha hızlı düşünecek, hissedecek ve hareket edeceksiniz.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Duygusal olarak yakın olduğunuz biri, yaşam biçiminiz üzerinde bir vuruş etkisi yaratacak bir şeyi değiştirecektir. İyi haber şu ki, hem onayladığınız hem de keyif aldığınız bir tür değişiklik olacak. Ayarlamada sorun yaşamayacaksınız.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu