Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
28 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık

28 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Doğum gününüzdeki fantastik bir Venüs-Jüpiter bağlantısı, şöhret ve servet yolunuzu yumuşatır ve hatta yeni bir aşk ilgisini bile getirebilir. Dünyada yaptıklarınızın bu yıl yürekten yapılması halinde başarılı olma olasılığı daha yüksektir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Elbette bu hafta sonu eğlenin ama sanki artık sizin için bir şey ifade etmiyormuş gibi para harcamaya çalışın. Artık cebinizde bol miktarda nakit olabilir ama gezegenler boşa harcarsanız, önümüzdeki hafta biraz pişman olabilirsiniz.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok öngörülebilir bir şey yapmamaya çalışın. Oyunun önünde, özellikle de çalışma alanında kalacaksanız, rakiplerinizi bir sonraki hamlenizi tahmin etmekte zorlanacak şekilde taktiklerinizi biraz karıştırmanız gerekir. Onlar için kolaylaştırma.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Bazen bir arkadaşın göründüğü kadar sadık olup olmadığını merak edebilirsiniz, ancak şimdi şüphelerinizi açığa çıkarma zamanı değildir. Aslında, önümüzdeki 48 saat içinde kendilerini büyük bir şekilde kanıtlayabilirler. Artık onlardan şüphe etmeyeceksiniz.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalıştığınız veya iş yaptığınız biri size iyi davranmak için kendi yolundan gidiyor. Endişelenmeli misin? Hayır yapmamalısınız – bu bir hile değil. Bu haftasonunun son derece olumlu kozmik resmi, gerçekten size yardımcı olmak istediklerini gösteriyor. Bırakın onları.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 48 saat içinde ne olacağı sizi şaşırtabilir, ancak durumun rahatsız edici olmasına rağmen bunun da size yardımcı olabileceğini oldukça çabuk anlayacaksınız. Yakından izleyen güçler, bu yüzden olumlu olun ve onları etkilediğinizden emin olun.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Karakterinize tamamen uymayan bir şey için bir tutku geliştirmişsiniz gibi görünüyor. Yeni bulunan ilginizi paylaşacak kişileri bulun. Sadece daha iyi için birçok hayatı değiştirecek bir şeye tökezlemiş olabilirsiniz.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün Venüs-Jüpiter bağlantısı, aile ve finansal konuların herkesin aynı zihinsel ve duygusal dalga boyunda olduğu bir aşamadan geçtiğini gösteriyor. Hepiniz aynı şeyi istiyor gibi görünüyorsunuz, bu yüzden başarısızlık için bir bahane olamaz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 48 saat içinde bir arkadaşınızla ilgili keşfettiğiniz şey sizi şok edebilir, ancak biraz daha derinlemesine düşünerek işaretleri daha önce fark etmiş olmanız gerektiğini fark edeceksiniz. Bildiklerinizi kendinize saklayın – bunun kamuoyu bilgisi olması gerekmez.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Grafiğinizin refah alanındaki kozmik aktivite, biraz düşmeniz gerektiği anlamına gelir. Kendinizi çok geç tutuyorsunuz, bu tür bir hızın doğal olmadığını unutmuş olabilirsiniz. Eğer eğlenceli değilse, doğru yapmıyorsunuz demektir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

İşaretinizdeki Jüpiter, Venüs gezegeni değerleriyle bağlantılı, sizi ve diğer insanları da en iyi şekilde düşünmeye teşvik edecektir. Dünya, kıyametçilerin inandığından çok daha iyi ve güzel bir yer, bu yüzden hayatını sev ve daha çok gül.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir arkadaşınıza veya aile üyenize ihtiyaç duydukları duygusal desteği vermek için tek yapmanız gereken birkaç canlandırıcı kelime olabilir. Unutmayın, hayattaki “ciddi” şeyler değil, kişisel şeyler – ve birkaç şey iyi bir arkadaş olmaktan daha önemli.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İhtiyacınız olan tüm gerçekler ve rakamlar parmaklarınızın ucunda olabilir, ancak içgüdüleriniz size ekledikleri şeyin yanlış olduğunu söylüyorsa, dinlemeniz gereken içgüdülerinizdir. Her şey dolar ve sentlerle ilgili değil – doğru olanı yapmakla ilgili.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu