Astrolojik Danışmanlık

27 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Gelecek yıl içinde iki olası rota arasında seçim yapmanız gerekecek. Birincisi maddi yollarla size fayda sağlayacaktır, ancak diğer insanlara yardımcı olmayabilir. İkincisi daha kişisel çaba gösterecek, ancak bir bütün olarak dünyaya fayda sağlayacaktır. Seçim senin.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugünün tek tehlikesi, aslında size yardımcı olmaya çalışan biri olduğunda eleştiri olduğunu düşündüğünüz şeye aşırı tepki verebilmenizdir. Eğer yorumları biraz ama incitici hissediyorsa, bunun sebebi onlara gerçekliğin bir unsurunun olması olabilir!

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Oldukça uzun bir süredir mücadele ettiğiniz duygulara artık değinmek gerekiyor. Gezegenler, bugün bu duygularla yüzleşirseniz, sizi tekrar rahatsız etmenin olası olmadığını gösterir, bu yüzden kendinize dürüst olun ve daha sonra açık bir vicdanla ilerleyin.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yaptığınız şey hakkında olumsuz olmak için elinden gelenin en iyisini yapan birine karşı durmalısınız. Bir veya iki konu hakkında bir noktaları olabilir, ancak yapmayı umdukları şey güveninizi tamamen yok etmektir. Bunun olmasına izin verme!

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir şeyi başka bir kişinin bakış açısından görmek zor olabilir, ancak bugün bunu yapmak için çaba gösterirseniz, keşfettiğiniz şey sizi şaşırtabilir. Gerçek şu ki, ortak bir noktaya sahipsiniz ve bu gerçeği fark ettiğinizde daha iyi geçineceksiniz.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Havayı temizleme ve bazı yönlerden iyi olan, ancak diğerlerinde çok iyi olmayan bir ortaklık hakkında sahip olabileceğiniz kötü duygulardan kurtulmanın zamanı geldi. Ona ne hayal ettiğinize değil, ne olduğuna bakmaya çalışın!

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Rasyonel bir şekilde hareket etmeyi tercih edersiniz, ancak her zaman ve sonra tersine dönüp tersine gidersiniz ve bu bugün kolayca gerçekleşebilir. Eğer iyi bir sebep olmadan duygusallaşırsanız, bu konuda kötü hissetmeyin. Bu sadece insan olduğun anlamına gelir.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Kalbinizin üzerinde çalıştığınız yerde olduğundan emin olun – eğer değilse o zaman hemen durun. Şimdi bir mola vermek ve motivasyonunuz geri döndüğünde daha sonra geri dönmek daha iyi olur. Yarım yürekli bir çaba hiç çaba sarf etmekten daha kötü olabilir.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Birisinin geçmişte size yardımcı olması, şimdi size yardım edecek durumda olduğu anlamına gelmez. Künt gerçek şu ki, kendinizi bu çıkmazda tuttunuz ve kendinizi bundan kurtarabilirsiniz. Sen bir Akrep’sin – bir yolunu bulacaksın.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Etrafınızdakiler şu anda biraz heyecanlı göründüğü için, şeyleri sakinleştirmek ve sevdiklerinizin daha sonra pişman olabileceklerini söylemekten kaçınmak için size düşebilir. Tabii ki sadece onların yararı için değil – davranışları da size kötü yansıyabilir.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Belki bir sorunun temel nedenini görebilen tek kişi sizsinizdir – ya da belki de herkes bunu görebilir ve siz göremezsiniz. Şu anda her şey yanlış görünüyorsa, ona doğru açıdan baktığınızdan emin olun.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Dikkatleri kendi başarısızlıklarından uzaklaştırmak isteyenlerin sizi gündeme almasına izin vermemelisiniz. Eğer bunu yapmaya çalışırlarsa, o zaman sakin olun ve özneyi gerçekten önemli olan şeylere geri getirin – büyük zamanları berbat ettiler.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir şekilde size yardımcı olması için bir arkadaşınızın veya belki bir grup arkadaşınızın hızlı bir şekilde hareket etmesi gerekecektir. Mars Pazartesi işaretlerini değiştirdiğinde başa çıkacak başka şeyleri olacak ve ihtiyaçlarınız listede aşağıya inebilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu