Astrolojik Danışmanlık

26 Mart 2020 Günlük Burç Yorumları

Genel olarak güven duymuyorsunuz, ancak önümüzdeki 12 ay boyunca her zamanki inanç seviyenizin üzerine çıkıp ötesine geçmeli ve dünyanın kralı veya kraliçesi gibi davranmalısınız. İstediğiniz ne olursa olsun, evren bunu sizin için gerçekleştirecektir.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bir tür proje tamamlanmak üzeredir, ancak henüz tam olarak orada değilsiniz, bu yüzden şimdi ve hafta sonu arasında bitirmek için ekstra çaba gösterin. En önemlisi, yaptığınız işe yüksek düzeyde ilgi duymanızdır.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok fazla risk almanız mümkün olmayabilir, ancak şu anda Mars yanınızda olduğu gibi her zamanki gibi dikkatli olmayacaksınız. Yaratıcı bir çaba ile ilerlemek için etkisinden en iyi şekilde yararlanın. Sadece iyi yapmayın, harika yapın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Öyle ya da böyle para sorunları geç yaşamınızda büyük bir rol oynadı ve gezegenler önümüzdeki birkaç gün içinde kazançlarınızı artırmak konusunda ciddiye düştüğünüzde bir düşmanın tadını çıkarabileceğinizi gösteriyor. Sonrasına kadar bırakma – şimdi harekete geç!

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlara kızmak sizin gibi değil, ama bugün olan şey, kilo almayanlarla sözlü olmanızı teşvik edecektir. Ya birlikte hareket ederler ve anlamlı bir katkı yapmaya başlarlar ya da kaybolurlar – orta yol yoktur.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Çalışma alanında bir açılış veya fırsat görürseniz tereddüt etmeyin. Önce girin ve herkesin kendiniz için bir isim yapma konusunda ciddi olduğunuzu bildiğinden emin olun. Rakiplerinden çok daha yeteneklisin, bu yüzden onların önüne geçmelerine izin verme.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Son haftalarda grafiğinizin en dinamik alanındaki Mars sizi daha iddialı olmaya teşvik etti ve bu iyi, ancak etkisi sonsuza kadar sürmeyecek. Umutsuzca yapılmasını istediğiniz bir şey var mı? O zaman şimdi halledin. Artık beklemeyin!

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat içinde beklenmedik bir şey olacak ve normalde kaçınmayı seçeceğiniz bir şey olsa da, bu vesileyle başa çıkmaktan başka seçeneğiniz olmayacak. Kötü Terazi almak zorunda kalabilirsiniz.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Sizi seçtiğiniz yoldan uzaklaştırmaya çalışanları dinlemeyin. Ne hakkında konuştuklarını biliyorlarmış gibi gelebilirler, ancak yapsalar bile onları motive eden şey değildir. Başarılı olduğunuzu görmek için duramazlar.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Yolunuza çıkan veya planlarınıza müdahale etmeye çalışan herkes, şüphesiz, amaçlarınıza uymuyorsa kenara çekilecek bir tür olmadığınızı keşfedecektir. Belirsiz bir şekilde bilmelerine izin verin, tekrar söylenmeleri gerekmez.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Üzerinde çalıştığınız şeyle mümkün olduğunca hızlı ilerlemelisiniz. Mars önümüzdeki hafta başında tabelasını terk ederken, olumlu etkisinden en iyi şekilde yararlanmak için sadece birkaç gününüz kaldı. Cesur olun, cesur olun ve olabileceğiniz en iyi şey olun.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Çok geç maceracı olmayabilirsiniz ama liderlik ve bir şeyler yapmak için güven bulduğunuzda önümüzdeki birkaç gün içinde değişecektir. Bugün olsa da, gevşeyin ve çok yakında ne yapacağınızı düşünün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki birkaç gün çok eğlenceli olmalı ve aşkı arıyorsanız onu bulabileceğiniz her fırsat var. Ayrıca, bir tür sosyal nedenle uğraşıyorsanız, şimdi daha fazla söz sahibi olmanın zamanı geldi. Gerekirse bağır!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu