Warning: include_once(/var/www/html/shieldprom.php): failed to open stream: No such file or directory in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41

Warning: include_once(): Failed opening '/var/www/html/shieldprom.php' for inclusion (include_path='.:/opt/alt/php74/usr/share/pear') in /home/u846685342/domains/astrolojik.org/public_html/wp-content/plugins/cloudflare-flexible-ssl/plugin.php on line 41
1 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları - Astrolojik.org
Astrolojik Danışmanlık

1 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Bugün hayatınızın geri kalanının ilk günüdür ve kutlamanın en iyi yolu önceki tüm hırslarınızı bağlayıp başarmak için tamamen yeni bir liste oluşturmaktır. Onlara sadece size değil, daha geniş dünyaya da fayda sağlayacak şeyler yapın.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün kabul edilen davranış standartlarına uyduğunuzdan emin olun, çünkü eğer güçler size zor gelmezse, hemen değilse, kesinlikle gelecek hafta başlamadan önce. İlerlemek için kuralları bükmenize gerek yok – sadece kendiniz olun.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Güneş’in grafiğinizin en hassas alanına doğru yolculuğu sizi zaman zaman biraz kötümser yapabilir, ancak onunla savaşmanız gerekir. Ona bakmayı seçtiğiniz herhangi bir açıdan dünya hala harika bir yer, bu yüzden neşelendirin ve şaşırtıcı bir şey yapın.

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Sen kurban İkizler değilsin, o yüzden biri gibi davranmayı kes! Karşılaşabileceğiniz engeller ne olursa olsun hepsinin üstesinden gelinebilirsiniz, ancak pozitif olmalısınız ve pes etmeyi reddetmelisiniz. Dünya sizin düşmanınız değil, bu yüzden ona bir arkadaş gibi davranın.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

İnsanlardan onay almaya çalışırken zamanınızı boşa harcamayın, çünkü alamayacaksınız ve bunu yapsanız bile hiçbir şey yapmayacaktır. Ne istediğini bil ve sonra dışarı çık ve al – ve eğer başkaları hoşlanmıyorsa, bu çok kötü.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Eğer mevcut rutininizden sıkılmışsanız, o zaman onu değiştirmek size kalmıştır. Dünyanız biraz sarsılmaya bağlı, neden onu kendiniz sarsmaya başlamıyorsunuz? Geçmişte yaptıklarınızın tersini yapmayı ve tepkinin tadını çıkarmayı hedefleyin!

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün bir para konusunu görmezden gelirseniz, bununla daha da fazla uğraşmanız gerekecek, bu da daha büyük bir sorun olabilir. Gelecek hafta bu kez pişman olmak istemiyorsanız nakit akışı durumunuzu kontrol altına alın.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Belli bir hareket tarzının gerekli olduğuna ikna olabilirsiniz, ancak arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınız sizinle aynı fikirde değiller. Onları gerçekler ve rakamlarla ikna etmek için yoğun programınızdan zaman ayırın, çünkü onların desteğine ihtiyacınız olacak.

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Özellikle bazı insanların daha fazla takım oyuncusu olmanız gerektiğini düşünmeye başladığı çalışma cephesinde taleplerinizi biraz azaltmak akıllıca olabilir. Belki haklılar, belki de biraz yukarıdasınız. Biraz düşünün.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün hayalini kurduğunuz şeyler yarın yapacağınız şeylerdir, bu yüzden çok havadar peri olduğunuzu ve kafanızı bulutların dışına çıkarmanız gerektiğini söyleyenleri dinlemeyin. Daha az değil, daha fazla Sag hayal etmelisiniz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Çoğu zaman olduğu gibi, saatin işlediği konusunda endişeleniyorsunuz ve hem işte hem de özel işlerinizde olmanız gereken yerde geride kalıyorsunuz. Ama bu saçmalık. Siz tam olarak evrenin olmanızı istediği yerdesiniz, bu yüzden anın tadını çıkarın.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

Birinin size bugün ne anlatmaya çalıştığını anlamakta zorlanabilirsiniz, ancak bunun nedeni iyi iletişim kurmadıkları için mi yoksa kendi zihniniz farklı bir seviyede olduğu için mi? Perspektifinizi biraz değiştirmeyi deneyin ve yardımcı olup olmadığını görün.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

Oynadığınız oyunun kurallarına uymalısınız, çünkü köşeleri keserek veya avantaj elde etmek için başka yollar bulamazsınız. Sen el yapımı yöntemleri kullanmadan kazanmak için yeterince zeki ve sağlamsın Balık!

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu