Astrolojik Danışmanlık

2 Nisan 2020 Günlük Burç Yorumları

Önümüzdeki yıl sizin için çok şey tehlikede olacak ve hayatta kalmak ve başarılı olmak için her zaman oyundan iki adım önde olmanız gerekecek. Gözlerinizi ve kulaklarınızı açık tutun ve her şeyden önce zihninizi açık tutun.

Koç Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyanızdaki pek çok şeyi değiştirmek istiyorsunuz ve yılın bu zamanında güçlü olmanız kolay, ancak hala dikkatli olmanız gereken bazı alanlar var. İlişkiler söz konusu olduğunda, uzlaşma bir seçenek değil, bir zorunluluktur.

Boğa Burcu Günlük Burç Yorumu

Neden gelecek hakkında daha fazla güvenmiyorsun? Şüphesiz ki grafiğinizin en hassas bölgesindeki Güneş’in bununla bir ilgisi vardır, ancak bunun nedeni diğer insanların başarısız olduğunu görmüş olmanız olabilir. Ama sen “başka insanlar” değilsin, sen özelsin!

İkizler Burcu Günlük Burç Yorumu

Yapmak istediğiniz şey, ortakların ve iş arkadaşlarınızın bugün yapmak istedikleriyle çatışıyorsa, kendi yolunuzu bulmakta ısrar etmek yerine onlarla birlikte gitmek akıllıca olabilir. Şimdi taviz verdiğiniz şey, daha sonra size büyük yollarla geri dönecektir.

Yengeç Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki hafta ya da iki hafta boyunca, uzun vadeli amaçlarınız ve hedefleriniz hakkında bir karar vermeniz gerekecek. Artıları ve eksileri tartmak için çok fazla zaman harcadınız ve şimdi bir seçim yapmalı ve ona bağlı kalmalısınız.

Aslan Burcu Günlük Burç Yorumu

Önümüzdeki 24 saat boyunca duyduklarınızın hikayenin sadece yarısı olduğu varsayımıyla hareket edin. Ne kadar çok soru sorursanız, sözde “uzmanlar” ın gerçekte neler olduğu hakkında pek bir fikri olmadığı anlaşılacaktır.

Başak Burcu Günlük Burç Yorumu

Kişisel hislerinizin yapılması gerekeni engellemesine izin vermeyin. Kaba bir yama geçiren biri için üzülebilirsiniz, ancak daha önce onlara yardım etmeye çalıştınız ve tavsiyelerinizi alamadılar, bu yüzden şimdi kendi başlarına.

Terazi Burcu Günlük Burç Yorumu

Bugün görüştüğünüz herkese, tavrı olumsuz ya da çatışmacı görünse bile iyi olmak için çaba gösterin. Onları gerçeğe geri döndürmek için sakinleştirici bir kelimeye ihtiyaç duyabilirler ve bunu vermek için bir Terazi’den kim daha iyi olabilir?

Akrep Burcu Günlük Burç Yorumu

Şu anda emrinizde çok fazla enerjiniz var, ancak onu kullanmak için yaratıcı yollar bulmakta biraz zorlanıyorsunuz. Aslında, bir şey yaptığınız sürece ne yaptığınız önemli değil. En sıradan görevler bile faydalı olacaktır.

Yay Burcu Günlük Burç Yorumu

Dünyayı tek elle ele alıp kazanabilirmişsiniz gibi hissedebilirsiniz, ancak gerçekçi olmanız gerekir: Yay’ın bile sınırları vardır. Bu gerçeği bugün fark ederseniz, önümüzdeki hafta başlarında bir şey veya birisinin sizi en iyi şekilde ele geçirmesi bu kadar şok olmaz.

Oğlak Burcu Günlük Burç Yorumu

Statü ve itibar sizin için çok şey ifade ediyor ve gezegenler birkaç gün içinde dünyada yükselme fırsatının sizinle olacağını gösteriyor. Bol dinlenerek hazır olduğunuzdan emin olun. Şansı da bir meydan okuma olacak.

Kova Burcu Günlük Burç Yorumu

İnandıklarına inanıyor musunuz, çünkü kanıtlara bakıp bunun gerçek olduğu sonucuna vardınız mı? Yoksa sadece inanmak istediğiniz için mi inanıyorsunuz? Kendinize karşı dürüst olun, sonra düşüncelerinizi değiştirin.

Balık Burcu Günlük Burç Yorumu

İktidardaki insanlarla uğraşırken daha dikkatli olmalısınız. Bu gücü size karşı kullanmaya çalışmak zorunda kalmayacaklar, ancak sizi dolaylı olarak etkileyebilecek şekilde kullanabilirler. Ne yaptıklarının farkında olun.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu